קמחא דפסחא זכות הורים

הפרויקט של עמותת זכות הורים.
<Embed>

 אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בפרויקט  ביחד נצליח

 לעשות ל80 משפחות את החג טוב יותר!

מי אנחנו?

עמותת זכות הורים הוקמה מחדש בשנת 2017 ע"י תלמידי ישיבת מקור חיים לזכר שלושת הנערים אייל גלעד ונפתלי הי"ד, עקב חשיפה לצורך העצום של משפחות נזקקות בגוש עציון לחבילות מזון על בסיס שבועי בעמותה פעילים המוני בני נוער. העמותה חורטת על דגלה את יזמות והתנדבות הנוער חברי העמותה ומנהליה הם רובם בני נוער ממוסדות לימוד שונים ברחבי הארץ. העמותה מספקת חבילות מזון על בסיס שבועי לעשרות משפחות ברחבי הארץ.

מה מטרת הגיוס?

מטרת הגיוס היא לאפשר לעשרות משפחות ברחבי גוש עציון לחגוג את חג הפסח בצורה מכובדת ושמחה. המשפחות האלו שבמהלך השנה בקושי עומדות על הרגליים בבוא חג הפסח עם ההוצאות הרבות שכרוכות בו פשוט קורסות, לכן הקמנו את הפרויקט הזה בכדי לעזור להם, יחד איתכם נעזור למשפחות בחבילות מזון מלאות כל טוב בשביל חג הפסח הבא עלינו לטובה. 

בעזרת פרוייקט זה נוכל לקנות ארגזי מזון לכ- 80 משפחות  ברחבי גוש עציון!איך זה יעבוד?

ברגע שהפרויקט יסתיים בעז"ה נקנה אלפי מוצרי מזון ומתנדבים שלנו יארזו אותם ויחלקו אותם למשפחות נזקקות ברחבי גוש עציון. אי אפשר לתאר את האושר של המשפחות הנזקקות שיעברו בזכותכם את החג בצורה שמחה וטובה!

העמותה פועלת בברכת ראש ישיבת מקור חיים הרב דב זינגר.

יחד נרבה אור לזכרם - בשביל זה אנחנו צריכים את התרומות שלכם! תרמו לנו ועזרו לנו להגשים את הפרוייקט.


הפרויקט של

עמותת זכות הורים.
צור קשר עם היזם
אנחנו תלמידים בישיבת מקור חיים לפני כשנה הקמנו מחדש את עמותת זכות הורים שמחלקת חבילות מזון מדי שבוע למשפחות נזקקות ומאז אנחנו מפעילים את העמותה והיא הולכת ומתרחבת וכוללת בתוכה עוד ועוד סניפים שמפעילים בני נוער ממוסדות לימוד אחרים.
7,283
מתוך 13,000 ₪
56%מומן
9
ימים שנותרו
37
תורמים