נותנים לליעד תקווה לחיים

הפרויקט של זוהר עמרני
<Embed>

עם ישראל היקרים המסולאים מפז היושבים בכל מושבותיכם!

"איש את רעהו יעזורו ולאחיו יאמר חזק" (ישעיה)


משפחת צברי מונה 4 נפשות, זוג הורים ושני ילדיהם, הבן הבכור סובל ממחלות שונות ומקבל טיפולים תרופתיים קבועים. הבן הצעיר מאובחן על הרצף האוטיסטי, ובנוסף לכך סובל ממחלות שונות.
האב אלי עובד כמחסנאי בבית השוטר בת"א וליאת אשתו שוהה בבית עקב כאבים ובעיות בריאותיות המקשים על התפקוד היום יומי!
המצוקה הכלכלית בבית קשה ובני הזוג מצויים בחובות ומתח זוגי יום יומי. בנוסף, אין להם סיוע מבני המשפחה המורחבת!מטרת איסוף הכספים:

כדי לקדם את ליעד מבחינת טיפולים למיניהם כגון: קלינאית תקשורת, מרפאה בעיסוק, מטפלת רגשית, פסיכולוגית וכד'. בלי שום קשר לאוטיזם, ליעד גם סובל מהומופוליה (אי קרישת דם) וגם מאסתמה של העור. ליעד גם זקוק באופן דחוף לאייפד מיוחד לתקשורת עם תוכנה יקרה מאוד שדרכה הוא מתקשר עם הסביבה.
דרושה לו מלווה צמודה לטיולים התפתחותיים. ליעד במעקב בתל השומר מטופל גם במחלת ההומופוליה. ליעד מרגיש במתח הרב בבית עקב המצב הכלכלי שבו אין להוריו את כל האפשרויות להעניק לו טיפולים לחיים יותר טובים בכדי לצחוק ולשמוח. אמנם ליעד מוקף באהבה גדולה מצד הוריו ומשפחתו המורחבת אבל עדיין אין זה מספיק עקב הקשיים הכלכליים בכדי להצמיח את ליעד בדרך למעלה.
ליעד זקוק לכל מיני חוגים כגון : רכיבה על סוסים, שחיה, טיפול במוזיקה, מטפלת רגשית. ליעד זקוק לצאת המון לטיולים למרחבים אבל מפני שאין להוריו יכולת כלכלית אז הוא הרבה בבית הופך להיות עצבני יותר מתנהג לפעמים באגרסיביות כלפי עצמו מפני שהוא סגור בבית.קצת על ליעד

ליעד, הבן הקטן בעל לקות תקשורתית על רצף-PDD. ליעד נראה קטן יחסית לגילו הכרונולוגי, וטווח הריכוז שלו קצר מאוד. ליעד נוטה להתפרץ בבכי וגם לפגוע בעצמו במצבי תסכול וחוסר יכולת לבטא את עצמו.
בגלל קשיים בעיבוד חושי ליעד מחפש פעילות מוטורית חזקה ועוצמתית ולכן נהנה לטפס וליפול, אך לא מראה מודעות לסכנות, כמו כן פעולתו בזמן הטיפוס אימפולסיבית והוא נוטה לזרוק את עצמו וליפול הרבה במהלך הטיפוס!
התדירות והעוצמה של התפרצויות הזעם של ליעד גברו בצורה משמעותית כאשר זה בא לידי ביטוי בבכי בלתי פוסק. צעקות ופגיעה עצמית (מכה את עצמו בידיים ברגליים, מטיח ראשו בקיר, מקלף פצעים ישנים, נושך את עצמו ואת מי שמחזיק אותו). התקף כזה יכול להימשך עד שעה וקשה מאוד להרגיע את ליעד במצב זה! כמובן שמצב זה ואירועים אלה ממוטטים את המשפחה כליל מכל הבחינות. וסבלם, סבל רב אשר בל יתואר!
אני ואלי (אביו של ליעד) חברים קרובים במשך שנים (מגיל הגן) ליוותי את אלי בתחנות שונות בחייו ועד היום אנחנו חברים קרובים וכאיש ציבור כואב אני את כאבה של המשפחה שהקים אליו ביחד עם זוגתו ליאת ובוודאי שאני מכיר את הכאב והמצוקה של ליעד ואלמוג ילדיו של אלי מקרוב. על כן לא יכולתי להעלים עין ושינסתי מותניי בכדי לעזור במקרה שלהם ולו בכדי שיהיה קצת אור בחיהם ובחיי ילדיהם.


לכן אני פונה בשם המשפחה ובפרט בשם ליעד להתגייס למענם איש כנדבת ליבו. כי משא המשפחה, משא כבד מנשוא. וכל המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו.אם נראה אחד מאחינו אשר כשל ונפל, ולא נושיט לו יד שנאמר "עזוב תעזוב עמו-אזי איבדנו את צדקת דרכנו כחברה יהודית וערכית! לקיום חברה בריאה צודקת ומאוזנת, אשר החזקים בה נותנים כתף לחלשים, ובכך יוצרים איזון מוסרי עליון אשר עומדים במבחן האלוקי העליון של אמת צדקה וחסד!

זוהר עמרני

אגודת נצח ישראל

 

תמונת הילדמסמכים רפואייםמסר מהאמא
https://youtu.be/lT6piHQxKYQ
מסר ממני (זוהר עמרני)
https://youtu.be/cVYy-yPmnA0הפרויקט של

זוהר עמרני
צור קשר עם היזם
שמי עמרני זוהר פעיל ציבורית וחברתית במשר שנים רבות, מרצה ועוסק בייזום פרוייקטים חברתיים כלכליים למען הזולת. חבר בוועדה להנצחת החייל. רבים המקרים הקשים המגיעים לפתחי, ואיך אשא הכל לבד על כן החלטתי לשתף את כלל עם ישראל הנפלא בעזרה לזולת וכולי תקווה ותפילה שגם אתם תהיו שותפים למעשים הטובים ולהבין את הכאב של האחר. "חזקו ידיים רפות וברכיים כושלות אמצו..(הנביא ישעיה)
226
מתוך 350,000 ₪
0%מומן
31
ימים שנותרו
2
תורמים