אמ"ן - אדמת מרפא נשית

הפרויקט של אוהלה
<Embed>

היעד הבא: 750000 ש"ח

הגענו ליעד! הקמפיין הצליח! גייסנו 600000 ש"ח להקמת אדמת מרפא נשית!

אלפי נשים וגברים התייצבו ופתחו את הלב ואת הכיס, תרמו, ושיתפו, וגייסו תומכות ותומכים נוספים כדי לתקן את המציאות, כדי להביא ריפוי. אלפי תודות לכל אחת ואחד מכם!!!

עם ההצלחה הזאת אנחנו נושאות את עינינו ליעד הבא: 750000 ש"ח

עם סכום כזה נוכל להגיע למסע הגיוס בחו"ל ולהראות עד כמה החברה בישראל כמהה לאדמת מרפא נשית, להראות איזו תמיכה נרחבת יש לנו כאן בבית. עם סכום כזה נוכל לשכור את נשות המקצוע הטובות ביותר לתכנון, לייעוץ כלכלי ואסטרטגי, ולכל אחד מהשלבים שלפנינו.

אדמת מרפא נשית חייבת לקום בהקדם האפשרי. הגענו ליעד הראשון, וכל יעד נוסף שנתקדם אליו יביא אותה מהר יותר!

אנחנו מזמינות אותך לקחת חלק בשינוי המציאות שנשים שורדות אלימות מינית מתמודדות איתה, ולתת יד בהקמת כפר לשיקום ולריפוי מהטראומה.

נשים רבות מתמודדות עם פוסט טראומה מורכבת על רקע התעללות מינית. הן סובלות מסימפטומים רבים, ביניהם פלשאבקים, סיוטים, דיסוציאציה ופגיעות עצמיות. המסגרות הקיימות בישראל אינן מותאמות לטיפול בהן, ונוטות להתמקד בסימפטומים במקום בשורש הבעיה: הפציעה הקשה שנגרמת מאונס. נשים שמתמודדות עם אונס עושות את זה לבד, והן נלחמות על חייהן.

החזון שלנו הוא שלכל נפגעת מאלימות מגדרית יהיה מרחב אליו תוכל להגיע להרפא.

בעולם אוטופי, אלימות מגדרית לא הייתה קיימת והמלחמה היומיומית שמלווה את החיים עם פוסט טראומה אחרי אלימות מינית - הייתה שוככת. אך כל עוד קיימות בחברה שלנו תופעות כמו אונס, גילוי עריות ואלימות מינית, המעט שנוכל לעשות הוא לוודא שקיימים מקומות ומשאבים המאפשרים לאותן נשים (וגברים) שחוו פגיעה, לשקם ולרפא את עצמן מהטראומה הקשה בסביבה תומכת ומאמינה.

בימים אלו אנחנו עושות ימים כלילות להקמת פרויקט הדגל של עמותת אוהלה: פרויקט אמ"ן - אדמת מרפא נשית, כפר לטיפול ושיקום נפגעות תקיפה מינית ואונס.

התרומה שלך תעניק לאישה אמיצה, חזקה ושורדת, טיפול שיותאם על ידי נשות מקצוע מעולות במיוחד לפוסט-טראומה על רקע אלימות מינית. התרומה שלך תתן לה מקום מוגן, מיטה להניח עליה את הראש, קבוצת תמיכה או טיפול פרטני, מדריכה שתלווה אותה בשעות הקשות של הלילה, התרומה שלך תתן לה מענה ותקווה.

בזכותך, אנחנו נבנה כפר שבו נשים יוכלו להחלים. התרומה שלך תבנה מקום שבו נשים יכולות להוליד את עצמן מחדש, לעבור את הגיהינום ולשרוד אותו, וליצור מערכת יחסים חדשה ובריאה עם עצמן והגוף שלהן.

בזכותכם, אנחנו ניצור קהילה שתומכת בנפגעות אלימות מינית, קהילה שמאמינה לנפגעות ומאמינה ביכולתן לרפא את עצמן. אנחנו מבקשות ממך לפתוח את הלב, להושיט יד ולהצטרף לקהילה שלנו.

 

תרומתך תציל חיים. אנא, עזרו לנו להקים את אמ"ן בהקדם האפשרי ותרמו עוד היום.
הפרויקט של

אוהלה
צור קשר עם היזם
עמותת "אוהלה" מקימה, יוזמת ומקדמת מרחבי ידע וריפוי נשיים. מקומות של נשים עבור נשים בכל שלבי החיים. מרחבים המוקדשים להקשבה, ריפוי, לחיבור לידע נשי קדום ומחזק ולבניית קהילה' מתוך דגש על ריפוי מאלימות מגדרית ואונס.
759,183
מתוך 600,000 ₪
127%מומן
0
ימים שנותרו
3700
תורמים
מינימום 75 מכתב תודה
תודה גדולה שעזרת לנו להקים את אמ"ן בהקדם האפשרי! מכתב תודה מעמותת אוהלה יגיע אליך עם סיום הקמפיין
604 תורמים
מינימום 115 שהות יומית לשוהה באמ"ן
כדי לרפא את הנפש צריך לדאוג גם לגוף - אוכל טעים ומזין, מקלחת חמה, מיטה נקיה להניח עליה את הראש. תודה שדאגת לתשתית הפיזית של שוהה באמ"ן!
847 תורמים
מינימום 200 שיעור קונדליני יוגה
שיעור חוויתי של קונדליני יוגה באווירה מדברית קסומה ביישוב צוקים (ליחידים או זוגות), בהדרכת נעה טלשיר
2 תורמים מתוך 3
מינימום 220 מעברים' - תיקון לחוויית היציאה מהרחם
בתהליך שמאני חוויתי, נאפשר לגוף שלנו לשחרר מהתאים את מה שנרשם בהם בחווית הלידה שלנו. אותה חוויה כך נגלה מופיעה שוב ושוב בכל תנועה ובכל מעבר שנעשה במהלך חיינו. בדיוק כפי שנטבע בנו במעבר הראשון שחווינו בגוף זה. ההזדמנות לאפשר לגוף לשחזר ולשחרר את החוויה מהתאים מולידה עולם חדש של אפשרויות תנועה והוויה. בהדרכת מאיה שרה מירב, בשדה ורבורג. פתיחת הסדנה מותנית במינימום של 6 משתתפים.
2 תורמים מתוך 12
מינימום 230 משמרת יום - מדריכה באמ"ן
משמרת יום של מדריכה מוכשרת שתלןוה את השוהות בין הטיפולים והעיסוקים השונים שלהן במהלך היום
142 תורמים
מינימום 240 אוכל טבעוני ובריא - בישול אצלכםן בבית
אדוה ענבים תבוא לבשל אצלכםן בבית בפרדס חנה/ חדרה והאיזור, לכםן ולאהוביכם. שעת עבודה ב120 שח. זמן העבודה לרוב בין שעתיים לחמש שעות.
4 תורמים מתוך 5
מינימום 240 מנויה חודשי - יוגה היריון
מנוי חודשי של שיעור בשבוע לשיעורי יוגה לנשים בהיריון שמתקיימים בתל אביב בימי רביעי ב9:30 בבוקר. בהדרכת הדס פרי
0 תורמים מתוך 2
מינימום 250 עיסוי / יוגה לתינוקות
מפגש פרטי של אחד על אחד אתך ועם תינוקך. במפגש מוכל להבין יחד מהו הכלי המתאים ביותר לתינוקך ברגע זה (עיסוי שנטלה, עיסוי תינוקות, בייבי יוגה), לתרגל וללמוד כדי שתוכלו להמשיך בעצמכם. השיעור יועבר בתל אביב על ידי להלי ארליך-לשם בעלת המותג ״מגע ראשון- ליווי תינוקות במגע ותנועה״.
0 תורמים מתוך 3
מינימום 250 ייעוץ מנשאים לתינוק
נעמי רואש נותנת יעוץ מנשאים לתינוק בביתה ביפו או בבית הלקוח ביפו. במפגש תקבלי הדרכת מנשאים מקצועית ואתאים לך מנשא שיהיה לך ולתינוק נוח. תוכלי להגיע עם מנשא שיש ברשותך ו\או למדוד מבחר גדול של מנשאים שברשותה.
2 תורמים מתוך 5
מינימום 250 טיפול ברפואה סינית ופרחי באך
תני לעצמך שעה - שעה אחת להירגע, לפרוק מתחים, שעה אחת לעצמך! נופר וברמן לוי רוצה להזמין אותך אליה לטיפול בדיקור בשילוב של עיסוי והתאמת פרחי באך במידת הצורך. הטיפול עוזר למגוון בעיות: חרדות, דיכאון, מתח נפשי, שינויים במצב הרוח ועוד. במושב תעוז. בקבוקון של פרחי באך הינו בעלות נוספת של 50 ש״ח
1 תורמים מתוך 6
מינימום 250 מפגש הכנה ללידה
מפגש פרטי לקראת לידה עם נופר קדרון, דולה ומדריכת הכנה ללידה. בעולש, עמק חפר
0 תורמים מתוך 2
מינימום 270 מכתב תודה בכתב יד
תודה גדולה שעזרת לנו להקים את אמ"ן בהקדם האפשרי! מכתב תודה אישי, כתוב בכתב יד, יישלח אלייך בסיום הקמפיין
35 תורמים
מינימום 290 טיפולים ברפואה סינית
יעל סייג נותנת טיפול לנשים ברפואה סינית, שיחת איבחון וטיפול בדיקור סיני, טווינה ותזונה. משך הטיפול- שעה. מיועד לנשים בכל גיל. הטיפולים בקליניקה בעין החורש או ברמת הכובש.
0 תורמים מתוך 3
מינימום 300 עיסוי רחם ארויגו
טיפול עיסוי רחם שנועד לחבר אישה לרחמה ולעזור בבעיות של כאבי מחזור, פוריות ועוד... מטפלת הדר גרף בהר גילה
1 תורמים מתוך 3
מינימום 300 טיפול הכרות ברפואה סינית
טיפול היכרות ברפואה סינית לנשים. הכולל אבחון מפורט של הבעיה והתאמת טיפול בדיקור, צמחי מרפא ותזונה וכן טיפול ראשוני בדיקור והמלצות להמשך טיפול בבית ובקליניקה. עם תמר יהודאי ביפו
1 תורמים מתוך 5
מינימום 300 ליווי הורים - כמעשה ניסים
שירה איגל מזמינה אותך למפגש ליווי וצמיחה מתוך קושי בגישת "הורות כמעשה ניסים". ביחד נשב, נקשיב ונרגיש מה הילד שלך באמת מבקש ממך כשהוא מעורר בך קושי. בקליניקה בקיבוץ כברי
0 תורמים מתוך 4
מינימום 300 הכנה ללידה / להנקה
מפגש של שעה וחצי הכנה להנקה, או לסיוע בהנקה. או מפגש הכנה ללידה בן שעתיים. עם סיגל שקולניק באבן יהודה.
0 תורמים מתוך 5
מינימום 300 חודש אימונים באייקידו הרצליה
חודש (קלנדרי) של אימוני אייקידו בקבוצת הנשים והגברים בדוג'ו אייקידו הרצליה, דביר בן-עמי. האימונים מתקיימים בהרצליה בימי ראשון ורביעי בין השעות 20:00-21:30 ומתאימים לגילאי 16 ומעלה.
1 תורמים מתוך 3
מינימום 345 משמרת לילה - מדריכה באמ"ן
משמרת לילה של מדריכה מוכשרת שתלווה את השוהות בשעות הקשות של הלילה, שנוטות להביא איתן מופעים נפשיים קשים כמו סיוטים והתקפי חרדה
47 תורמים
מינימום 350 מפגש B.O.T וקונסטלציה משפחתית
מפגש B.O.T וקונסטלציה משפחתית לעיבוד והתבוננות על הלידה הקודמת או התכוננות ללידה המתקרבת. עם רונית ויגודסקי בחיפה
2 תורמים מתוך 3
מינימום 350 עיסוי בטן ואגן בשיטת ארויגו
טיפול ראשון של ארויגו - הטיפול נמשך כשעה וחצי וכולל תשאול, עיסוי בטן, אגב, גב תחתון, בשילוב רפלקולוגיה ממוקדת, לימוד של עיסוי עצמי והמלצות נוספות במידת הצורך. עם גיגי אליאש בפרדס חנה.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 350 טיפול ראשון ברפואה סינית לפוריות, הריון, גינקולוגי
מירב לשם נותנת טיפול ראשון ברפואה סינית לנשים, הכולל שיחת איבחון והיסטוריה רפואית והוליסטית מעמיקה, אבחון ודיקור סיני. הטיפולים מיועדים לנשים המנסות להכנס להריון באופן טבעי או ב-IVF, במהלך הריון ולקראת לידה (כולל היפוך עובר וזירוז/השראת לידה), לאחר לידה, נשים הרוצות להסדיר מחזור לא סדיר או להשקיט מחזור כואב, המתמודדות עם שחלות פוליציסטיות, אנדומיטריוזיס, סימפטומים של גיל המעבר ועוד. הטיפולים מתקיימים במרפאת עלמא ברמת החייל או בקליניקה ביפו.
0 תורמים מתוך 4
מינימום 350 מפגש אישי בקונסטלציה משפחתית
קונסטלציה משפחתית היא גישה שמאפשרת התבוננות מערכתית על קושי או תקיעות במערכות יחסים פנימה והחוצה. במפגש בן שעה וחצי עם דקלה אייל סיטון נתבונן ונחקור מה מבקש מקום והכרה במערכת ובחיים שלך. בקרית אונו / רחובות
1 תורמים מתוך 5
מינימום 400 פידבק על טקסט מעורכת מקצועית
העורכת תמר וייס-גבאי תקרא יצירה אחת שלכם ותיתן לכם פידבק בפגישה או בכתב או בשיחה - לבחירתם
0 תורמים מתוך 1
מינימום 400 מעגל לנערה עם וסת ראשונה
מוריה שלוי נותנת - "אמהות יקרות, אומנם זו תשורה שאני מעניקה אבל גם בקשה מכן: כשהילדות שלכן מקבלות את הדם הראשון והופכת לאשה, בבקשה, תתעקשו לצרוב לילדתכן בתודעה חוויה מעצימה ומוכלת. המסע שלנו בגוף של אישה מתחיל בוסת הראשונה, בדרך כלל הוסת הראשונה לא נחגגת ולפעמים אפילו ממש להיפך. אנחנו מתבגרות, מתמודדות, חיות כנשים כשבסיס הנשיות שלנו מבוזה. המחזור החודשי הוא עוצמה, דם הווסת הוא סמל לבריאות, שפע ויצירה, אם רק נאפשר לעצמנו. אז אם אתן צריכות עזרה בהנחיית מעגל נשים ונערות בו נקבל את הוסת הראשונה לילדתכן באהבה, שמחה וכיף. אני פה!" ביפו
1 תורמים מתוך 2
מינימום 400 טיפול EMDR
נעמי רביד היא פסיכותרפיסטית, מטפלת ומדריכת EMDR, ומנחה קבוצות תמיכה לנפגעות, בחדרה. המחיר למפגש אחד.
4 תורמים מתוך 10
מינימום 400 פגישות פוסט פארטום
מפגש עם איה בוטנר ברכה בגבעת עדה, על טיפול ראשוני ברך נולד, עקרונות תומכים ההנקה מוצלחת, ליווי האם לאחר לידה.
2 תורמים מתוך 3
מינימום 400 מפגש הכנה ללידה ברוח "פשוט ללדת"
מפגש הכנה ללידה עם הדולה אנה פרץ ברוח ״פשוט ללדת״ (היפנובירת׳ינג) בתל אביב.
אנה היא מדריכת פשוט ללדת מוסמכת ודולה מנוסה. שעתיים של מפגש מעמיק אישי או עם בן/בת הזוג, שתפור בדיוק לפי הצרכים שלך לפני הלידה. נשלב כלים לעבודה רגשית בגישת BOT - birth oriented therapy. וכלים פרקטיים כגון נשימות, דמיון מודרך ועוד טכניקות ללידה טובה, בריאה ומעצימה.
2 תורמים מתוך 3
מינימום 400 משמרת שבת - מדריכה באמ"ן
משמרת שבת של מדריכה מוכשרת שתלווה את השוהות בשבתות, בזמן הרגיעה וההתכנסות
44 תורמים
מינימום 450 ציור היריון
טל ברכה היא ציירת על בטני הריוניות ומאפרת. חוויה מיוחדת ומזכרת לרגע קסום שניה לפני הלידה. ניתן לראות עוד בדף הפייסבוק: טל ברכה ציור על הריוניות. בציפורי
0 תורמים מתוך 2
מינימום 500 מפגש יוגה משפחתי
מפגש יוגה ומגע משפחתי - שעתיים של זמן איכות משפחתי בהן נטעם מעולם היוגה הקסום באופן שיתאים למשפחתיכם ונלמד להעניק מסאג' אחד לשניה. עם דורון אושפיז, מורה ליוגה ומעסה, בתל אביב - רמת גן - גבעתיים.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 500 ליווי הורים - כמעשה ניסים
רז ארנן מזמינה אותך לשלושה מפגשים בהם נפגוש קושי שלך שעולה מול ילדייך ומנהל את הסיטואציה. זאת הזמנה להתבונן ולהקשיב למה שמפריע לך ביומיום, לא מתוך רצון להעלים ולפתור הכי מהר שאפשר, אלא מתוך אמונה שיש פה הזדמנות לצמיחה והתפתחות עבורך. ברשפים - עמק בית שאן
2 תורמים מתוך 3
מינימום 600 אמפוקו לנשים או לקטנטנים
מפגש הכרות והתנסות בטיפול / הדרכה אישית לאם ולתינוק בעיסוי בטן יפני מסורתי עם דגשים לתמיכה במערכת עיכול + נשימה. באיזור רעננה, כפר סבא או רמת השרון. לאישה אחת לבד או לשתיים ביחד. מטפלת איריס אברבנאל
2 תורמים מתוך 4
מינימום 600 מעגל וסת ראשונה / בת מצווה
עפרי אביב מזמינה אותך לתת לבתך מתנה משמעותית, להיכנס אל גיל ההתבגרות דרך היכרות עם חכמת הגוף הנשית בדרך חווייתית, מלמדת ומעצימה. המעגל יתקיים בצפון באיזור משגב ומיועד ל10-15 נערות.
0 תורמים מתוך 2
מינימום 600 שיעור רישום בפחם
שיעור רישום בפחם של שעה ורבע עם רועי שנער, אמן, ומוזיקאי בסדנתו בכפר האמנים אניעם שברמת הגולן. השיעור מיועד לקבוצה מאורגנת של עד 8 א.נשים
0 תורמים מתוך 1
מינימום 650 קורס הכנה ללידה
קורס הכנה ללידה המועבר בקליניקה ברגבה בקבוצות קטנות ובאווירה אינטימית. בהנחיית זיוה ונורית, אם ובת, מיילדות. הקורס בנוי מארבעה מפגשים בהם נלמד על תהליך הלידה הפיזיולוגי, דרכי התמודדות עם כאב בתהליך הלידה, התערבויות בבי"ח, תקופת משכב הלידה, טיפול בתינוק והנקה.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 800 טלפון תודה ממרווה זוהר
מרווה זוהר, יו"ר עמותת אוהלה, תתקשר בסיום הקמפיין להגיד לך תודה אישית, לשמוע פידבק ולענות על שאלות בנוגע לחזון ולתפעול של אמ"ן
14 תורמים
מינימום 1200 קורס הכנה ללידה "פשוט ללדת"
כניסה זוגית לקורס הכנה ללידה של "פשוט ללדת" (היפנובירת'ינג). הקורס מיועד לנשים בין שבוע 24 ל-34. בקורס 5 מפגשים שבועיים בני כ3 שעות, בשעות הערב. צרי קשר כדי לברר את המועד הרלוונטי עבורך. לפרטים נוספים http://www.liorhadaya.com
0 תורמים מתוך 1
מינימום 1500 סדנת אלתור במוזיקה
בסדנה זו ננגן יחד במגוון רחב של כלי נגינה, הן בכלים אישיים שהמשתפות מביאות איתן, והן בכלי נגינה שיעמדו לרשות המשתתפות. אין צורך בידע מוקדם בנגינה, נגניות וותיקות ומנוסות ינגנו יחד עם נגניות טריות וכך ניצור מרחב משותף של הבעה והכלה. בהדרכת נעמי חמברגר, בירושלים
0 תורמים מתוך 1
מינימום 1800 מפגש צילום
כשאני מצלמת – אני בוחרת. אני מאמצת לי נקודת מבט לרגע. בעוד רגע, בעוד פריים – אוכל לאמץ נקודת מבט אחרת, ואז – להעלות את כל התמונות לפניי ברצף, להביט אל הבחירות שעשיתי ולזכות בשיקוף. צילום הסטילס מפתח קשב פנימי, מודעות ויכולת בחירה. הקליק הבודד מביא עמו תוצאה "כאן ועכשיו". לכן צילום הסטילס מאפשר חוויה של הצלחה מידית, ותחושה שאני יכול/ה. שאני בעל/ת ערך. אולי אינני מודע/ת עדיין לכוחות שלי, אבל שווה לנסות. כי מקסימום – אצליח!
סדנה בהנחיית מרים אדלר, באזור ירושלים או המרכז, למעט ימי שישי ושבת, בתיאום של שבועיים מראש.
0 תורמים מתוך 3
מינימום 2000 מופע פלייבק
מופע תיאטרון פלייבק של אנסמבל 'רגע' המבוסס על סיפורים אישיים של הקהל. באיזור הצפון - חיפה עד קריית שמונה
0 תורמים מתוך 1
מינימום 2000 הרצאה בנושא פונדקאות
הרצאה על החוויה האישית שלי, רבקה שגיא, כפונדקאית. תוך התייחסות לסוגיות אתיות ופמיניסטיות ושיקוף הפלא, הקסם והאתגרים שמסע כזה מזמן.

ההרצאה תהיה במרחק שעה וחצי מירושלים לכל היותר.
2 תורמים מתוך 3
מינימום 2300 יום הכשרה לצוות אמ"ן
צוות אמ"ן יקבל הכשרה וליווי צמודים על מנת להבטיח רמת טיפול גבוהה המותאמת לצרכים הייחודיים של שורדות אלימות מינית. יום הכשרה יתקיים אחת לכמה שבועות
5 תורמים
מינימום 2400 קורס הכנה ללידה בשיטת היפנו
קורס הכנה ללידה של 5 מפגשים, בפרדס חנה. בהדרכת לנה דה-לו
0 תורמים מתוך 1
מינימום 3000 ליווי של דולה
אן-ולרי אדלר נותנת שירותי דולה כוללניים - דולה, קורסי הכנה ללידה, מדריכת הנקה, תמיכה פוסט-פרטום
0 תורמים מתוך 2
מינימום 5000 חודש ריפוי בעיסוק לשוהות אמ"ן
מימון חודש של סדנאות ריפוי בעיסוק מתחומים שונים, כחלק מהתוכנית הטיפולית הכוללנית באמ"ן
2 תורמים
מינימום 7000 תרומה לבניית חדר קרקוע
תרומה לבניית חדר קרקוע מיוחד להתמודדות עם מופעים נפשיים קשים. חדר מרופד, עם כלים לקרקוע והתמודדות עם חרדה, דיסוציאציה ומופעים נפשיים אחרים, בליווי צמוד של אשת צוות מוכשרת.
0 תורמים
מינימום 10000 סיור טרומי באדמה עם מרוה זוהר
סיור טרומי באדמת הכפר במהלך תהליך ההקמה, יחד עם מרוה זוהר יו"ר אוהלה.
2 תורמים מתוך 20
מינימום 30 רפידות הנקה
זוג רפידות הנקה רב פעמיות מכותנה אורגנית www.cottna.co.il
3 תורמים מתוך 3
מינימום 40 תחבושות רב פעמיות
מגן תחתון רב פעמי מכותנה אורגנית [email protected]
12 תורמים מתוך 12
מינימום 40 "בריאה" - עותק דיגיטלי
הספר "בריאה - מסע הוליסטי סביב מעגל השנה העברי" מאת שני ריף-פרופסורסקי, במהדורה דיגיטלית שתישלח במייל לכל תורמת עם הקדשה אישית של המחברת. הספר עוסק בחיבורים בין מקורות ישראל לבין בריאות במובן הרחב, בדגש מיוחד על קריאה נשית ועל אי-אלימות
10 תורמים מתוך 10
מינימום 45 שותפ/ה באמ"ן!
תודה גדולה מכל הלב! עזרת לנו להקים את אמ"ן בהקדם האפשרי!
26 תורמים מתוך 26
מינימום 50 תחבושות רב פעמיות
תחבושות לווסת רב פעמיות מכותנה אורגנית [email protected]
6 תורמים מתוך 6
מינימום 50 כרטיסים למופע "רצוא ושוב"
הופעה של לילה חפר ועומר גונן האלה. סיפורים קצרים מקוריים וקאברים מוסיקליים שמהדהדים אותם. המופע רץ אחת לחודש במקומות שונים בארץ, יש לעקוב אחר התאריכים בדף הפייסבוק "רצוא ושוב"
6 תורמים מתוך 6
מינימום 50 טיול נשים בצפון הארץ
טיול לנשים באזור הצפון כולל הגעה למקום עוצמה וחיבור אנרגטי לאמא אדמה או לפנים של האמא הגדולה. בהדרכת איריס גרוס. המחיר למשתתפת אחת
20 תורמים מתוך 20
מינימום 50 נשים, אהבות ואגדות בירושלים
סיור מודרך של כשלוש שעות בשכונותיה הקסומות של ירושלים, ברחובות הלוחשים סיפורי אגדות. נלך בעקבות נשים מרתקות, שעשו היסטוריה והשאירו אחריהן סיפורי אהבה וגבורה. הסיור בשכונות מרכז העיר, הליכה קלה. בהדרכת ימי בן דוד
30 תורמים מתוך 30
מינימום 50 שובר לקניית ספרים - אינדיבוק
50 שקלים לקניית ספרים באתר אינדיבוק https://indiebook.co.il/
20 תורמים מתוך 20
מינימום 50 תהליך ליווי לצמיחה מקושי
כל קושי ואף הגדול ביותר הוא הזדמנות לצמיחה. טליה חכם מציעה הסתכלות פנימה להכלת הרגשות הקשים שמתעוררים בעקבות חוויה קשה שעברנו כדי להצליח לצמוח ובעיקר לאהוב את עצמנו לסלוח לעצמנו כדי להתחבר למקור שאני. בתל אביב
2 תורמים מתוך 2
מינימום 50 כרטיסי ברכה מעוצבים
סט של 2 כרטיסי ברכה בעבודת יד, מיצירתה של מיכל איתי, כל כרטיס ייחודי ומיוחד. מתאים לכל אירוע. לאיסוף עצמי מפתח תקווה או גבעתיים
2 תורמים מתוך 2
מינימום 50 "בואי אמא" - ספר לאמהות
זהר אלימלך נותנת ספר לאמא הטרייה שלא תרגיש לבד, שתדע שמותר לה, שהיא נהדרת. כולל משלוח
10 תורמים מתוך 10
מינימום 50 מארז חטיפי שוקולד פנדה
חבילה של 4 חטיפי פנדה טבעוניים: שני חטיפי פצפוצי אורז וקרם נוגט, ושניים במילוי וופל וקרם אגוזים. כולל משלוח בדואר ישראל
10 תורמים מתוך 10
מינימום 60 "דרך הבשמים" / שאול וידר
ספר שיריו השני של שאול וידר, בהוצאת 'כרמל'. 'דרך הבשמים' נוגע בדרכי היומיום מעגלי השנה והחיים. אפשרות להקדשה אישית לקונה. כולל משלוח
10 תורמים מתוך 10
מינימום 60 "שאף אחד לא ישמע" מאת דפנה ארגמן
הספר מביא את ספורה של ילדה קטנה, נערה יפה, אישה צעירה, שנאנסה על ידי אביה. המילים מתארות את מסעה מילדות לבגרות, התמודדותה מול חברה שופטת ומאשימה, התנועה בין הרצון למות לחדוות החיים, ואת הקול שחוזר ואומר: שאף אחד לא ישמע. זהו סיפורה האישי של דפנה ובה בעת זהו סיפורן של ילדות רבות שנפגעו ועדיין נפגעות.
10 תורמים מתוך 10
מינימום 68 "ללה מרי" / מרים בניון גולן
ספר השירה 'ללה מרי' ראה אור ב 2016, זכה בפרס רחל נגב, בפרס שרת התרבות למשוררים ובפרס טבע מטעם פסטיבל השירה במטולה.
'אלא בשביל שירה/ נברא ונקרע/ ואני/ לילות וימים צרובים כבהונות בכפור/ זרוית חול ושרה בשביל לא לשמוע, לדבוק/ בשיגעון. אתה רואה מה זה/ מה רבו מעשיך/ נסים ממש'.
איסוף עצמי ממודיעין, ירושלים או תל אביב.
20 תורמים מתוך 20
מינימום 70 סט מדבקות עגולות לאריחים
איה בארי נותנת סט 3 מדבקות ויניל עמידות למים ולתנאי חוץ. צבעוניות ומשמחות, עם ציור של ציפורים (כותר 12 ס"מ). כולל משלוח
10 תורמים מתוך 10
מינימום 70 פרינטבלס לחדרי תינוקות וילדים
קבצים מוכנים להדפסה של פוסטרים עם איורים מתוקים של חיות וגורים בשלל צבעים, בעיצובה של עמליה גרינוולד "עמליושקה"
40 תורמים מתוך 40
מינימום 70 איורים בצבעי מים לחדרי ילדים
קבצים באיכות גבוהה להדפסה בבית או בבית דפוס (עדיף!) של פוסטרים במידות A3 של איורי חיות יער בצבעי מים, המתאימות לחדרי ילדים.
30 תורמים מתוך 30
מינימום 70 "לשאול את הנץ" / עליזה גלבוע
ספר העצמה מצוייר "לשאול את הנץ". הספר /יומן נכתב כסיום תהליך של הבראה מפגיעה בילדות. התובנות והכלים שעמדו לרשות עליזה גלבוע נמצאים נוכחים בתוך היצירה שמעבירה מסר שאפשר לעשות את הבלתי אפשרי לאפשרי . הוא מדבר בשפת האימון האישי תוך שיח מקשיב והמכיל בין גוזל שאבד לאימו העוטפת. האם הפנימית השומרת הקיימת בכל אחד ואחת מאיתנו. כולל משלוח
18 תורמים מתוך 18
מינימום 80 כובע צמר עבודת יד
יכול להיות למבוגר, ילד או תינוק. ניתן לבחור צבעים ובין דוגמאות שונות.
הצמר יהיה מסוג אקריליק שהוא טבעוני ולא אלרגני. איסוף מירושלים.

סריגה ע"י אבישי בר-נוי.
5 תורמים מתוך 5
מינימום 85 שרשראות הנקה מחומרים טבעיים
מרב לימן מציעה שרשראות טבעיות לנשים. שרשרת הנקה מהווה נקודת מיקוד לתינוקך בזמן הנקה או האכלה מבקבוק. במקום שימשוך בשערך או ידחוף אצבעות לאפך. התליונים יכולים לשמש גם כנשכנים לתינוקות הסובלים מכאבי צמיחת שיניים.
השרשראות יפות, טבעיות ומחמיאות לנשים באשר הן, כך שלא חייבים תינוק יונק כתירוץ לענוד אותן.
8 תורמים מתוך 8
מינימום 90 "מצילות" / תמר לזר
הרומן מצילות הוא סיפורה של הדס בת ה-30: סיפור של פגיעה ושל פוסט-טראומה, אבל גם של חיבור ותקווה. סיפור של כאב ומצוקה, וגם אחווה נשית מרפאת. הספר יגיע עם סימניה מעוצבת והקדשה אישית.
5 תורמים מתוך 5
מינימום 90 כובע סרוג עבודת יד
כובע צמר סינטטי (טבעוני) סרוג במסרגה אחת. יכול להגיע במגוון גדלים וצבעים, לפי הזמנה. עבודת יד של מאיה הררי. איסוף עצמי מתל אביב
5 תורמים מתוך 5
מינימום 95 תיק הנזיר מבית היוצר נדודים
תיק שמכיל המון בלי להתאמץ להראות ככזה. תיק שמדבר על שילובי בדים וצבע היוצרים לתיק אופי משלו. כל תיק ייחודי ואין שני לו. קליל, נערי, לשימוש יום יומי, לים, לגן השעשועים, לאסוף פקנים מהחצר של השכנים אחרי הסערה של אתמול בלילה. כולל משלוח
אופן נשיאה: באלכסון
מבנה: חלל מרכזי וכיס קדמי לטלפון סוללרי.
מידות:
 רוחב 28 ס""מ
 גובה 40 סמ
 אורך הרצועה 115 ס""מ
(מידות התיק עשויות להשתנות במעט מתיק אחד למשנהו)
https://www.nedudim.co.il/shop-cuft"
3 תורמים מתוך 3
מינימום 100 שובר לקניה באניצ'ה
120 שח לקנייה באניצ'ה - חנות וינטאג'. אניצ'ה הוקמה מתוך אמונה כי מיחזור, שימוש חוזר והפחתה בייצור הם הדבר הנכון לעשות כדי לשמור על כדור הארץ שלנו.
15 תורמים מתוך 15
מינימום 100 שיעור פרטי בטעמי המקרא
בואי להתחיל ללמוד קריאה בתורה / הפטרה / מגילה! הלימוד מתאים לקראת בת מצווה, אירוע אחר או סתם כדי להרחיב את אופקייך. שיעור של כשעה, מותאם אישית לבקשות הלומדת. השיעור בירושלים / תל אביב / לוד / ירוחם. מועבר על ידי הלל רבינוביץ.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 100 מפגשי אמהות
מפגשי אמהות וליווי בקושי שמתחולל אל מול הילד/ה בבית. בהנחיית סיוון אפשטיין. הסדנאות יהיו בצפון - איזור עמק הירדן, גליל עליון.
10 תורמים מתוך 10
מינימום 100 שיחת הכנה לשיחה חשובה
שיחת הכנה עם איה זקן, מאמנת אישית בשיטת סאטיה, לקראת שיחה אישית חשובה - שיחת העלאת שכר, ראיון עבודה, פרוצדורה רפואית, מבחן ועוד. זו שיחה מדויקת ומדייקת המכינה לקראת ארבעה רבדי שיחה ואשר מיטיבה את הדבר אליו מתכוננים.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 100 שיעור הכרות בפילאטיס
מוזמנת אל סתיו שטיין בחיפה, לשיעור פרטי בו היא תלמד אותך לעומק את העקרונות הבסיסיים ותרגילי היסוד של שיטת הפילאטיס, שיטה המתאימה לכל אישה, גם ללא רקע בפעילות גופנית.
10 תורמים מתוך 10
מינימום 100 דפי השראה לריפוי
כלי ביטוי יצירתי ועמוק להתמודדות עם מגוון הרגשות השוכנים במעמקי הרחם,
התמודדות עם טיפולי פוריות וכמיהה לילד, התמודדות עם הפלה או לידה שקטה.
הערכה כוללת: 10 ציורים מלאים בכוונה ואהבה + סט עפרונות אקוורל המתאימים לעבודה עם מים + מכחול. יצירתה של חני גולד
10 תורמים מתוך 10
מינימום 100 שיעורי פיתוח קול
בשיעור נלמד לשיר באופן בריא ונעים מתוך היכרות עם הגוף. נעבוד על נשימות, שחרור הגוף, דיקציה, הרחבת המנעד ויותר מכל- מציאת הקול האישי שלנו. בלוד, בהדרכת רעות זיו
6 תורמים מתוך 6
מינימום 100 טיפול במגע
"מפגש מגע, שיאצו או עיסוי רפואי, בסטודיו של יובל קשת במושבה הגרמנית בחיפה
10 תורמים מתוך 10
מינימום 100 סדנת כתיבה אינטואטיבית
ניפגש עם שירה אליקן פייג לסדנת כתיבה אינטואיטיבית, שבה נכתוב, נפגוש מילים של אחרות ואת עצמנו מתוך אמפתיה, חום, קבלה וחוסר שיפוטיות. בירושלים
12 תורמים מתוך 12
מינימום 100 שובר לרכישה בפופקה
מגוון מוצרים רב פעמיים ואקולוגיים: החתלה רב פעמית, הגיינה נשית, קוסמטיקה טבעית, חומרי ניקוי, הומאופתיה וארומותרפיה
5 תורמים מתוך 5
מינימום 100 שרשרת ענברים לתינוק
שרשרת ענברים לתינוק של רחליתה-מוצרים להורות טבעית
שרשרת ענברים לתינוק להקלה בכאבי בקיעת השיניים. הענבר הוא התאבנות שרף של עץ במעבה האדמה מלפני מיליוני שנים, הכוללת בתוכו שמנים וחומצות הידועים כמרגעים ומשכך כאבים טבעי. במגע עם חום הגוף, השמנים משתחררים וגורמים לתחושה כללית נינוחה, ריפוי והרגעה. יש לענברים תכונות נוספות כגון הקלה על כאבי ראש ובטן, איזון תיפקוד בלוטת התריס, טיפול בכאבי פרקים ועוד .
כולל משלוח בדואר רשום.
5 תורמים מתוך 5
מינימום 100 זוג כפפות ללא אצבעות
זוג כפפות ללא אצבעות סרוגות בעבודת יד, מצמר אקריליק שהוא טבעוני ולא אלרגני. ניתן לבחור צבע ובין מספר דוגמאות. הסריגה בידי אבישי בר-נוי
2 תורמים מתוך 2
מינימום 100 סדנת שוקולד
סדנא שבה נכין שוקולד בריא טבעוני משובח ונדבר על "חכמת השוקולד ", מה אפשר ללמוד להתמודדויות של החיים שלנו מהתהליך המפרך שעובר הקקאו עד שהופך לשוקולד. בהדרכת ענת אגמור, יודפת / משגב.
4 תורמים מתוך 4
מינימום 110 סדנת קליעה ממחטי אורן
שירה צור מעבירה סדנה בה נלמד טכניקה פשוטה לקליעה מחומר זמין, הנמצא סביבנו ואינו דורש עיבוד רב. פשטותה של הטכניקה מזמנת לעבוד איתה בבית. בסוף הסדנה נקלע סל קטן שכל משתתפת תוכל לקחת הביתה. באיזור חוף הכרמל
3 תורמים מתוך 3
מינימום 110 "בריאה" - עותק מודפס
הספר "בריאה - מסע הוליסטי סביב מעגל השנה העברי" מאת שני ריף-פרופסורסקי במהדורתו המודפסת שתישלח בדואר רשום לכל תורמת (או תורם), עוסק בחיבורים בין מקורות ישראל לבין בריאות במובן הרחב, בדגש מיוחד על קריאה נשית ועל אי-אלימות.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 120 המטמון - סדנת יום
מפגש בוקר חווייתי בן 3 שעות באולם התיבה בחצרות יפו עם איילת לרמן, בו ניפגש קבוצת נשים ויחד ניצור את עצמנו מחדש במוזיקה ובמשחק. עם סיום הקמפיין אצור קשר טלפוני עם המשתתפות לקביעת מועד למפגש. *קיום התשורה מותנה במינימום של 8 משתתפות
30 תורמים מתוך 30
מינימום 120 2 שיעורי LifeDance
חוג ריקוד לנשים בכל הגילאים, אין צורך בנסיון מוקדם. 10 סגנונות ריקוד מכל העולם. הנאה, כושר, שמחה. המחיר ל2 שיעורים. בהדרכת הילה ארי בוסתן, זכרון יעקב
5 תורמים מתוך 5
מינימום 120 תרגול ערבית מדוברת
לומדת ערבית וזקוקה לפרקטיקה? בא לך להתאמן על השיחה שלך? אצל רתם אילני בקרית טבעון, עם תה צמחים, מתאים למתחילות או למתקדמות
3 תורמים מתוך 3
מינימום 120 סדנת יחיד בבית המלאכה נדודים במטולה
נטע מזמינה אתכם, אנשים מגיל 6-120 לסדנה פרטית אחד/אחת על אחת אצלה בבית המלאכה במטולה. בסדנה נתנסה בתכנון מוצר כמו קלמר בד, קופסת איחסון, תיק שרוך וכו'
וניצור אותו מהתחלה ועד השלמתו.
מה בתפריט:
-גיבוש רעיון למוצר מתוך מבחר של מוצרים אפשריים
-ליקוט חומרי הגלם מהחומרים בבית המלאכה
-גזירה והכנת החומרים
-תפירה במכונת תפירה
מחיר התשורה כולל את החומרים. משך הסדנה כשעה והיא מתקיימת במטולה.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 135 צעצועי עץ אקולוגיים וביליבו
צעצועי עץ של פלאן טויס לפי בחירתכם מאתר www.antal.co.il
כולל משלוח
10 תורמים מתוך 10
מינימום 140 2 שיעורי יוגה
מרכז נוה-שאנן ליוגה הוא אחד המרכזים הותיקים ליוגה בארץ, והאימון בו הוא בדגש על הפניית תשומת הלב פנימה, אל הגוף והתודעה, ובניה נכונה של אימון מחמם וזורם שכולל ישיבה שקטה, תרגילי נשימה ותנוחות (אסאנות). מוזמנות.ים להצטרף! ההשתתפות היא בשניים משיעורים המתחילים של אילה דנטה במרכז נווה שאנן, בימי ראשון או חמישי
4 תורמים מתוך 4
מינימום 150 טיפול שיאצו מחזק ותומך
טיפול שיאצו כללי לחיזוק ותמיכה ראשונית במגוון בעיות. משך הטיפול כשעה כולל תשאול קצר. הטיפול בתיאום מראש. מטפלת שמרית והבי, בתל אביב
3 תורמים מתוך 3
מינימום 150 שיחת אימון ומיקוד - סאטיה
בשיטת סאטיה מתאמנים בכמה רבדים - השפה שהיא ראי התודעה והנשימה שהיא הראי של הגוף. תשומת הלב היא על המילון האישי של המתאמן.נת, תודעתה.ו, איכות הנשימה והתחדשות בגוף שהם כולם אינדיקציה למציאות המתרחשת כעת ומאפשרת ריפוי. אימון של שעה בירושלים או ביפו, עם איה זקן
2 תורמים מתוך 2
מינימום 150 פגישת התמקדות
התמקדות היא טכניקה פשוטה ועוצמתית לחיבור לעצמנו דרך מסע בתחושות, מוזמנות לבוא כמו שאתן ולראות מה יגיע, כדאי לבוא עם נושא מסוים אך ממש לא הכרחי. הפגישה תתקיים בקליניקה בחוקוק של אסנת לב ארי - פסיכותרפיסטית ואשת רפואה, אמא וחברה
2 תורמים מתוך 2
מינימום 150 רישום אקוורל מקורי
רישום עפרון ואקוורל (צבעי מים) או אקוורל בלבד, מקורי, לא ממוסגר, מתוך סדרה העוסקת בנשיות ואמהות. להתרשמות מהסגנון האמנותי ניתן לעיין בדף הפייסבוק של הציירת Shira Odesser גודל הרישומים נע מ- A5 עד A4 ומעט גדול יותר - 24 /31.5 ס"מ. לינק לדף הפייסבוק: https://www.facebook.com/shira.odesser. כולל משלוח.
10 תורמים מתוך 10
מינימום 150 מתלה לעציץ ממקרמה
מתלה לעציץ ממקרמה עבודת יד. מיצירתה של ליאור בן יהודה. כולל משלוח
3 תורמים מתוך 3
מינימום 150 clearway - שיחת הכנה לפגישה/שיחה/אירוע
שיחה אימונית בשיטת סאטיה שמתקיימת בטלפון שהיא הכנה לאירוע מאתגר כמו פגישה, שיחה חשובה, פרוצדורה רפואית, אודישן, ראיון, הרצאה וכולי. חשוב לתאם את השיחה הטלפונית מראש בטווח 48 שעות לפני האירוע המאתגר. שעה של נקיון התודעה והכנתה להשגת התוצאות הטובות ביותר, והכי חשוב - בנינוחות. עם שרון מורדוך
4 תורמים מתוך 4
מינימום 150 תספורת לאישה
במספרה בייתית חמודה בדרום תל אביב לי לוי עושה תספורות טבעיות, קשובות ומגניבות
2 תורמים מתוך 2
מינימום 150 סדנת קליעת סלים
השתתפות במפגש חד פעמי וקליעת סל מחומרים טבעיים בהנחיית תמי אביחיל. מגוון תאריכים בימי רביעי 18-21 בסטודיו לקליעה בעיר התחתית בחיפה. מוזמנות להציץ בתמונות בפייסוק: תמיא קליעה, סלים וסדנאות
5 תורמים מתוך 5
מינימום 150 סדנת קליעת סלים
"השתתפות בסדנת קליעת סלים מחומרים טבעיים ונפלאים, בהנחיית טל שמש. מוזמנות-ים להצטרף לאחת הסדנאות במהלך השנה (2018). משך סדנא 3-4 שעות, אין צורך בנסיון קודם.
עוד פרטים על סדנאות קרובות ויצירת קשר, במייל [email protected], ובפייסבוק: קסם הקליעה - קליעת סלים עם טל שמש.
8 תורמים מתוך 8
מינימום 150 ליווי תעסוקתי לפיתוח קריירה
מפגש עם מיטל פלג מזרחי, מלווה אנשים למימוש הפוטנציאל התעסוקתי שלהם, משלב הבירור של במה אני רוצה לעסוק ועד לעיל כותבים קורות חיים, איך עוברים ראיון עבודה בהצלחה וכו'. בתל אביב
5 תורמים מתוך 5
מינימום 150 צעיף אופנתי בעבודת יד
קרני בן יהודה סורגת צעיף מחמם, משמח ואופנתי סרוג בעבודת יד - צבעים משתנים. איסוף עצמי מתל אביב
5 תורמים מתוך 5
מינימום 150 מפגש הכנה להנקה וראשית הורות
מפגש של כשעתיים עם דינה סופר בתל אביב, למה לצפות? אפס הפרדה, הנקה בחדר לידה, קולוסטרום, האם יש לי מספיק חלב, כאב בהנקה, הימים הראשונים, הטרימסטר הרביעי
10 תורמים מתוך 10
מינימום 150 שיעור פרטי בגמרא למתחילות
גמרא נתפסת הרבה פעמים כחומר עיוני קשה ומסובך. אשמח שנפתח יחד את הדף, נבין איפה רש"י ואיפה תוספות, כמה מילים בארמית, מי הם הפרשנים ההלכתיים העיקריים ומי אלה שמנתחים ספרותית, מי הם החכמים ש"משחקים" בסוגיה ולמה זה חשוב, ועוד ועוד. מעבירה עידית מבורך שאג, באיזור ירושלים או המרכז או בסקייפ
3 תורמים מתוך 3
מינימום 150 סשן תרפויטי חוויתי באמצעות נשימה מעגלית
הנשימה הינה חלק אינטגלי בהוויתנו, היא מלווה אותנו בכול רגש, חוויה, פעילות בה אנו מעורבים. בנשימה מעגלית אנו מגייסות את הנשימה להיות לנו שער לנוכחות ומודעות בגוף וברגש. בהדרכת עינב גבריאל, יפו
2 תורמים מתוך 2
מינימום 150 סדנת קליעה ממחטי אורן
סדנה של שלוש שעות בה נלמד טכניקות מדיטטיביות ומקסימות ונצא עם סל קטן מעשה ידינו, ועם ידע שיאפשר להמשיך בבית. החומר בצוי בטבע בשפע, נלמד גם על איסוף והכנת החומר. בהדרכת גלי עגנון, כליל
6 תורמים מתוך 6
מינימום 162 מחזורת - מחרוזת למעקב וחיבור למחזור
סמדר רגב אגמון מ"נשיותי" נותנת תכשיט ייחודי בהתאמה אישית, המאפשר לך לעקוב בצורה פשוטה ויפה אחר המחזוריות שלך, ולהיות מחוברת לשינוי. כולל משלוח
10 תורמים מתוך 10
מינימום 165 מוצרי קוסמטיקה 100% טבעיים
מוצרי קוסמטיקה 100% טבעיים: סבון נוזלי 500 מ"ל בריח לבחירה, חמאת גוף, קרם פנים מזין. מוזמנות לצפות במוצרים www.tevahagalil.co il ולבחור את ריח הסבון. כולל משלוח בדואר.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 180 הדרכת הורים
איילת אור עוזרת להורים להיות הורים. הדרכת הורים בנושאי גבולות, יחסי אחים, גמילה, שינה, סדר יום, סמכות הורית. במושב אביחיל
3 תורמים מתוך 3
מינימום 180 טיפול רפלקסולוגיה מרפא
רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול הוליסטית. מקור השם מהמילה רפלקשן- השתקפות הגוף בכפות הרגליים. ע"י מגע בנקודות בכפות הרגליים ניתן לעורר, לעודד ולעזור ליכולת הריפוי הטבעית של הגוף. הטיפול מזין ומרגיע את הנפש, הגוף והנשמה. מטפלת נעה שמש במושב אביחיל
2 תורמים מתוך 2
מינימום 180 הרצאה על תקשורת עם תינוקות
תינוק הוא יצור לומד עוד מהרחם! רוצים לדעת מהי הדרך הטובה ביותר ליצור שפה משותפת עם התינוק שלך? רויטל הניג שניר תכיר לכם כלי יישומי ושמו "מעגל מלו"ה" מעגל למידה והתקשרות. ותוכלו ליצור תקשורת מיטבית עם התינוק שלכם על צרכיו הפיזיים והרגשיים מגיל לידה! ההרצאה תהיה און ליין במשך כשעה וחצי באחד מימי שלישי בשעה 9.30 בבוקר
4 תורמים מתוך 4
מינימום 180 מיני קורס שיווק בדרך נשית
4 שיעורים אינטרנטיים לשיווק בדרך נשית. בהדרכת נעמה חיימוב
10 תורמים מתוך 10
מינימום 180 שיעור פיתוח קול אישי
שיעור פיתוח קול של 45 דקות בביתה של מרוה שדמי בתל אביב. עבודה על טכניקה טבעית, אלתור וביטוי אישי דרך המוסיקה. ניסיון של 8 שנים בהדרכה קולית עם נוער ומבוגרים. בוגרת B.ed בחינוך מוסיקלי וMA בתרפיה במוסיקה.
4 תורמים מתוך 4
מינימום 180 תספורת בעד השיער והמסתפרת - מטולה
תספורות נשים אצל ספריות שלמדו אצל תומרשף (תומר ושלי), תספורות שנועדו לשמח אותך ולא את חברות הקוסמטיקה. ספריות ממטולה עד מצפה רמון ישמחו לגזור בדיוק את מה שנחוץ. שנתחדש בכיף! הספרית: אוריאן ארנון
2 תורמים מתוך 2
מינימום 180 תספורת בעד השיער והמסתפרת - קיבוץ מענית
תספורות נשים אצל ספריות שלמדו אצל תומרשף (תומר ושלי), תספורות שנועדו לשמח אותך ולא את חברות הקוסמטיקה. ספריות ממטולה עד מצפה רמון ישמחו לגזור בדיוק את מה שנחוץ. שנתחדש בכיף! הספרית: מילי הנקק
2 תורמים מתוך 2
מינימום 180 תספורת בעד השיער והמסתפרת - גבעת חיים איחוד
תספורות נשים אצל ספריות שלמדו אצל תומרשף (תומר ושלי), תספורות שנועדו לשמח אותך ולא את חברות הקוסמטיקה. ספריות ממטולה עד מצפה רמון ישמחו לגזור בדיוק את מה שנחוץ. שנתחדש בכיף! הספרית: שחר וילק, לאחר חופשת הלידה
2 תורמים מתוך 2
מינימום 180 תספורת בעד השיער והמסתפרת - בית חירות
תספורות נשים אצל ספריות שלמדו אצל תומרשף (תומר ושלי), תספורות שנועדו לשמח אותך ולא את חברות הקוסמטיקה. ספריות ממטולה עד מצפה רמון ישמחו לגזור בדיוק את מה שנחוץ. שנתחדש בכיף! הספרית: אפרת לב רן
3 תורמים מתוך 3
מינימום 180 תספורת בעד השיער והמסתפרת - רמת השרון
תספורות נשים אצל ספריות שלמדו אצל תומרשף (תומר ושלי), תספורות שנועדו לשמח אותך ולא את חברות הקוסמטיקה. ספריות ממטולה עד מצפה רמון ישמחו לגזור בדיוק את מה שנחוץ. שנתחדש בכיף! הספרית: טליה אברך
2 תורמים מתוך 2
מינימום 180 תספורת בעד השיער והמסתפרת - רמת גן
תספורות נשים אצל ספריות שלמדו אצל תומרשף (תומר ושלי), תספורות שנועדו לשמח אותך ולא את חברות הקוסמטיקה. ספריות ממטולה עד מצפה רמון ישמחו לגזור בדיוק את מה שנחוץ. שנתחדש בכיף! הספרית: מאיה בר און
5 תורמים מתוך 5
מינימום 180 תספורת בעד השיער והמסתפרת - התקווה, תל אביב
תספורות נשים אצל ספריות שלמדו אצל תומרשף (תומר ושלי), תספורות שנועדו לשמח אותך ולא את חברות הקוסמטיקה. ספריות ממטולה עד מצפה רמון ישמחו לגזור בדיוק את מה שנחוץ. שנתחדש בכיף! הספרית: אלה ברדה
1 תורמים מתוך 1
מינימום 180 תספורת בעד השיער והמסתפרת - יפו
תספורות נשים אצל ספריות שלמדו אצל תומרשף (תומר ושלי), תספורות שנועדו לשמח אותך ולא את חברות הקוסמטיקה. ספריות ממטולה עד מצפה רמון ישמחו לגזור בדיוק את מה שנחוץ. שנתחדש בכיף! הספרית: ניצן Nitsan the Barber
2 תורמים מתוך 2
מינימום 180 תספורת בעד השיער והמסתפרת - מצפה רמון
תספורות נשים אצל ספריות שלמדו אצל תומרשף (תומר ושלי), תספורות שנועדו לשמח אותך ולא את חברות הקוסמטיקה. ספריות ממטולה עד מצפה רמון ישמחו לגזור בדיוק את מה שנחוץ. שנתחדש בכיף! הספרית: מיכל יורק, המספריה
2 תורמים מתוך 2
מינימום 180 סדנת היכרות עם "דרך האמן"
איך להתחבר לכוחות היצירתיים שלנו ולממש אותם: התנסות בכלים הבסיסיים של השיטה שפיתחה ג'וליה קמרון. מפגש קבוצתי בן שעתיים בירושלים. בהדרכת הדר בן יהודה - כותבת, עורכת ומנחת סדנאות כתיבה
8 תורמים מתוך 8
מינימום 190 "באהבתינו-גוף ונפש בזוגיות" מאת אילת כהן וידר
מדריך לאינטימיות רגשית ומינית. המדריך כולל שתי חוברות בלשון נשית וגברית + שני דיסקים עם תרגילי מדיטציה ודמיון מודרך + קלפי אימון
11 תורמים מתוך 11
מינימום 195 ערוגה בגינת תבלינים / ירק
ערוגת שתילים לגינת התבלינים והירק של אמ"ן, גינה שתאפשר לשוהות עיסוק במלאכה פיזית ומרפאת עם חיבור לטבע
5 תורמים מתוך 5
מינימום 200 ביצי ג'ייד
פרקטיקה טאואיסטית עתיקת יומין לנשים.
כלי נהדר המאפשר עבודה פנימית, חיזוק, חיבור עם מקור היצירה והעוצמה שלנו. מרפאה ומאזנת את הוגינה המקודשת והנפלאה שלנו, בעדינות ובתבונה. מחיר מיוחד לתורמות הפרויקט.
5 תורמים מתוך 5
מינימום 200 טיפול רפלקסולוגי בעין החורש
טיפול רפלקסולגי נעים ומפנק לנשים. בהריון ולקראת לידה ובכלל. הטיפול עובד על מערכת העצבים-מרגיע ומאזן, מחזק מערכת חיסונית. מטפלת נעמה שקד מצוות אמ"ן
2 תורמים מתוך 2
מינימום 200 טיפול רפלקסולוגי בירושלים
טיפול רפלקסולוגי מפנק, נעים ומרגיע. לאישה בהריון או אחרי לידה, או לא זה ולא זה. אפשר גם לכוון לבעיות פיזיולוגיות ספציפיות - כאבי גב, ראש, מע' חיסונית, "זירוז" לידה (מומלץ לא לפני שבוע 41). בבית המטופלת/בקליניקה בירושלים. מטפלת תהילה קגן
3 תורמים מתוך 3
מינימום 200 טיפול רפלקסולוגי בקרית אונו
טיפול רפלקסולוגי משולב שמנים אתריים להריון או לקראת לידה בקרית אונו. מטפלת קרן גרנות
2 תורמים מתוך 2
מינימום 200 טיפול רפלקסולוגי בלשם
טיפול רפלקסלוגיה לנשים בהריון, מומלץ לקראת הלידה. מכין את הגוף והנפש ללידה. טיפול מפנק שנותן כח. הטיפול בקלינקה בלשם. מטפלת פנינה צסרק
3 תורמים מתוך 3
מינימום 200 טיפול רפלקסולוגי בצור הדסה
לקראת לידה, לפינוק או השראת לידה טיפול רפלקסולוגי קשוב ורגיש, ע"י קטי מוהבן רפלקסולוגית שהיא גם מיילדת בכירה בהדסה עין כרם. אורך הטיפול שעה.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 200 טיפול רפלקסולוגיה בביתך
איה בוטנר מגיעה אל ביתך, באיזור גוש דן או סובב חדרה. לטיפול רלפקסולוגיה של 50 דקות. מומלץ בהיריון אחרי שבוע 38. רק העיסוי עצמו מאוד עוזר להקלה בתחושת הכבדות שנושאות הרגליים, בהמרצת דם במחזור הורידי. כמובן שהטיפול יהיה מכוונן לסוגיות המאתגרות את המטופל/ת.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 200 טיפול שיאצו גיניקוסופי
טלי שמעוני מעניקה טיפול שיאצו לנשים בכלל ובפרט לנשים אחרי לידה, נשים המתמודדות עם עניינים סביב המחזור והוסת והרחם. הטיפול כולל יעוץ גינקוסופי לטיפול, הקלה, התחברות ועיבוד של החוויות והמצבים סביב תקופות אלו. בתל אביב
2 תורמים מתוך 2
מינימום 200 טיפול שיאצו בפרדס חנה
תמר אלטמן מעניקה טיפולי שיאצו לנשים. טיפול במגע מעל הבגדים. המניע את ערוצי האנרגיה בגוף ומביא לאיזון ורוגע.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 200 טיפול שיאצו בנס ציונה
סיגל מור מעניקה טיפול שיאצו - טיפול שמתייחס לרמה הפיזית, הנפשית והתודעתית ומאפשר הרפיה ושקט. הטיפול בלבוש מלא מתבצע על מזרן בקליניקה בנס ציונה.
5 תורמים מתוך 5
מינימום 200 אימון לניהול עצמי
אבישג עמית שפירא מעבירה אימון בן 50 דקות שמיועד לזיהוי התחום בו המתאמנת או המתאמן מעוניינים לערוך שינוי, או לחידוד מטרה איתה הם מגיעים ויצירת אבני דרך להגשמתה. בחיפה
2 תורמים מתוך 2
מינימום 200 מסע יומי נשי
שירה אקרמן פריטל מנחה סדנא של חצי יום בהרי ירושלים, שבה נצא לטבע, ניצור וננסה להבין לגלות ולהתחבר אחת לשניה ולעצמינו. המחיר הוא למשתתפת אחת.
8 תורמים מתוך 8
מינימום 200 טיפול ברפואה סינית ושיאצו
טיפול של שעה, מרגיע ועמוק המתבסס על עקרונות הרפואה הסינית. כולל אבחנה, דיקור סיני, ושילוב טיפול במגע- שיאצו. (אפשרי גם טיפול בשיאצו בלבד). מטפלת יעל נוה בתל אביב
2 תורמים מתוך 2
מינימום 200 דיקור ורפואה סינית
מירב מלצר מעניקה טיפולי דיקור ורפואה סינית במושב יעד משגב.
5 תורמים מתוך 5
מינימום 200 שיאצו להריון והכנה ללידה
הכנה פיזית, רגשית ותודעתית ללידה בפרדס חנה עם דנה ליבוביץ. הטיפול משלב שיחה, דמיון מודרך ושיאצו, ועוזר לגוף לתרגל התכנסות והרפייה לקראת לידה רכה ומעצימה.
4 תורמים מתוך 4
מינימום 200 שרשרת דגלים
שרשרת דגלים של הדפסים נשיים מעצימים, הדפסי משי על בד, עבודת יד - מתאים לתלות בקליניקה, לקישוט באירוע נשי, סתם לחדר. זה ממש יפה - מטלי שמעוני, בתל אביב
1 תורמים מתוך 1
מינימום 200 מפגש קונסטלציה משפחתית
גישת הקונסטלציה המשפחתית עובדת עם תופעות רחבות החל מביטוייים גופניים ועד לענייני הלב. הרעיון הוא הכרה בקיים והתבוננות על הדפוסים הרב דוריים הקיימים במערכות המשפחתיות. העבודה היא גופנית תחושתית ומאפשרת לתכנים סמויים לצוף. עם גלית כהן בהר אדר
2 תורמים מתוך 2
מינימום 200 מפגש יוגה פרטי
מפגש יוגה פרטי (ליחידה או זוג) ותרפיוטי עד הבית (הרצליה והסביבה) או בחוף סידני עלי בהרצליה. המפגש יותאם לצרכי המתרגלת ואורכו כשעה.עם אור ארליך גיגי
3 תורמים מתוך 3
מינימום 200 ליווי הורים - כמעשה ניסים
ענת ברטל מלווה הורים בגישת הורות כמעשה ניסים. נותנת מפגשי ליווי להקשבה מעמיקה יותר לקושי של הילד. בתל אביב
2 תורמים מתוך 2
מינימום 200 ליווי הורים - כמעשה ניסים, גבעת יערים
הזמנה להתבוננות עומק סביב קושי במרחב המשפחתי. הזדמנות לעצור ולהתנסות בהקשבה מסוג אחר לקושי וכאב. בלי לתקן, בלי לפתור. הזמנה לעצור , לאהוב ולצאת למסע של התבוננות והקשבה.. מה שמתגלה הוא לא פחות ממעשה ניסים... עם נטלי אלקובי דרורי בגבעת יערים
3 תורמים מתוך 3
מינימום 200 ליווי הורים - כמעשה ניסים, תל אביב
ענת ברטל מלווה הורים בגישת הורות כמעשה ניסים. נותנת מפגש ליווי להקשבה מעמיקה יותר לקושי של הילד, בתל אביב
2 תורמים מתוך 2
מינימום 200 טיפול ברפואה סינית
טיפול בדיקור סיני וטווינא למגוון רחב של התמודדויות. מטפלת ליהיא לוי במושב זוהר, חבל לכיש
5 תורמים מתוך 5
מינימום 200 טיפול שיאצו / דיקור / קרניו סאקרל
אביה דהן מטפלת בשיאצו דיקור וקרניו סאקרל וכן מעבירה קורסי הכנה ללידה, תשמח להתאים לכל מטופלת את הטיפול לו היא זקוקה. ברמת הגולן
2 תורמים מתוך 2
מינימום 200 חודש שיעורי יוגה לנשים
השתתפות בשיעור יוגה שבועי במשך חודש בנוף ים הרצליה - ימי שלישי 8:30 או בתל אביב - ימי שישי 10:00. התרגול בקבוצה אינטימית, ומתאים גם לנשים בהריון ולאחר הלידה, בהדרכת אור ארליך גיגי. משך השיעור שעה וחצי. על בסיס מקום פנוי.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 200 איש לגו מסדרת בטונצ׳יק - תליון לבחירתך
בטונצ׳יקים מתוכשטים - איש לגו מבטון עם שרשרת, מגוון חמסות ותליונים אחרים לבחירה. מיצירתה של שרון פזנר. גודל כ-6x11x3 ס״מ כ״א עם אפשרות לתלייה. יש לבחור בתליון לפי המספר בתמונה שבקישור: http://bit.ly/2Fsdp0v כולל משלוח
5 תורמים מתוך 5
מינימום 210 טיפול בשיטת אילן לב
שיטת אילן לב נותנת מענה לקשיים בתפקודי הגוף ולכאבים, ומעוררת את מנגנוניו הטבעיים להחלים מפציעות, ולפעול למניעת הישנותן. גם למי שבריא, השיטה מציעה רענון ושכלול התנועה באופן הנובע ומותאם למקום בו מצוי המטופל. לכך מתלווית בדרך כלל גם השפעה בהיבט הנפשי של רגיעה, בהירות ורעננות. בעת הטיפול המטפלת ליאורה גינת מזרימה ניעות עדינות בכיוונים שונים אל גופו של המטופל תוך התייחסות לשלד, המביאות שמחה וחיים וחיבור להפעמה האישית של המטופל.
מוזמנות.ים בשמחה. בתל אביב.
לפרטים נוספים:
http://ilanlev.org/
https://www.facebook.com/Ilanlevmethod.lioraginat/
4 תורמים מתוך 4
מינימום 220 דיקור שמאני
חיבור בין עולמות: דיקור סיני ע"פ אבחנת דופק מדוייקת בעזרת מחטים ומטוטלת, עבודה על צ'אקרות וחסימות אנרגטיות בגוף ע"י מגע וקול. הזרמת הקונדליני - אנרגיית החיים. מטפלת שחף ליפשיץ בתל אביב, שכונת ביצרון.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 220 טיפול שיאצו - עבודת מגע
השיאצו - מגע קשוב מאפשר לנו לעצור, להניע מבפנים את מה שחסום ועצור. מזין וממלא באנרגיה חדשה. השיאצו מרפא מכאב.מזמינה אותך להעניק לעצמך את התשומת לב, להתחזק, להתחדש בכוחות, לנשום עמוק.להזכיר לגוף שכוחות הריפוי אצלו- אצלך. רעות גרינוולד מזמינה אותך להיזכר בך... באהבה. בירושלים
2 תורמים מתוך 2
מינימום 220 טיפול שונישין לתינוק/ת-ילד/ה
טיפול שונישין, רפואה סינית בשיטה יפנית עדינה ויעילה ללא מחטים, לתינוקות מגיל לידה וילדים עד גיל 10. אפשר לטפל במחלות ילדות כמו צינון, נזלת ושיעול שחוזרים וחיזוק מערכת החיסון, נוזלים באוזניים ודלקות אוזניים, גזים, ריפלוקס ובעיות מערכת העיכול ועוד ועוד. בגילאים מתקדמים יותר הפרעות קשב, חרדות ועוד. מטפלת מירב לשם ביפו או רמת החייל.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 220 טיפול ברפואה סינית לילדים
טיפול בדיקור וצמחי מרפא סינים במגוון רחב של בעיות ילדים, בעיות נשימה, עור, התפתחות, אוזניים, נוזלים, ליחה ועוד. כולל התאמת תזונה אישית. את הטיפולים מציעה יעל עתיר בבית אורן.
5 תורמים מתוך 5
מינימום 230 טיפול מגע - לחזור הביתה לגוף
טיפול אישי של שעה,שמשלב מגע, נשימה ותשומת לב. מיועד לנשים. במטרה לחזור הבייתה לגוף. לעצמך. לפזר את ערפילי העומס, להתמלא בנשימה, להתרכך, להרפות. הטיפולים מתקיימים בקליניקה של תמר קרסו בקבוץ ברור-חיל. בימי ראשון ושלישי בשעות הבוקר עד 15:00
3 תורמים מתוך 3
מינימום 240 חודש יוגה לנשים / נשים בהיריון
שיעורי יוגה בפרדס-חנה לנשים או קבוצות ייעודיות לנשים בהריון ע"י קיה קרנברג מורה בכירה ליוגה בגישת ויג'נאנה ומלוות BOT. לתרגול של פעם בשבוע במהלך חודש
3 תורמים מתוך 3
מינימום 250 טיפול רפלקסולוגיה
הטיפול בן 50 דקות ניתן ע״י רפלקסולוגית רגשית בכירה. מטפלת בבעיות גב, כאבי ראש, כאבי בטן, בעיות בעיכול ומתח נפשי. הטיפול מתקיים בקליניקה של גילה לפיד באבן יהודה
2 תורמים מתוך 2
מינימום 250 טיפול שיאצו
רעות בר גיל, מטפלת ותיקה ומורה לשיאצו, רפואה סינית וצ'י קונג, מעניקה טיפול שיאצו קשוב ורגיש בקליניקה הביתית המקסימה במושב מבוא ביתר שבהרי ירושלים. תנו לעצמכן (או לחברה) לנוח בידיים טובות, להירגע ולהתחדש.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 250 עיסוי בשיטת יוגה טאי מסאז'
שעה של עיסוי מכף רגל ועד ראש בשיטת היוגה טאי מסאז' המתבססת על עקרונות יוגה עתיקים. בנטף ביורט של רחלי זהר.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 250 טיפול ארויגו - עיסוי בטן
טיפול נשי מאזן ומפנק לחיבור לרחם, איזון הורמונלי, שיפור פוריות, בעיות מחזור. מטפלת מיכל קורן ברמת ישי
2 תורמים מתוך 2
מינימום 250 סשן קונסטלציה משפחתית
הזמנה לחקור נושא לא פתור בחיים בעזרת סשן קונסטלציה משפחתית, עם אמיר דרורי בקיבוץ גנינגר עמק יזרעאל.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 250 עיסוי שבדי לנשים
עיסוי שבדי בשמנים לנשים בלבד בביתה של עינם שביט שבמושב בני דרור (לב השרון). משך הטיפול שעה וחצי, העיסוי מבוסס על שמנים ארומותרפיים, ומשולב בלחיצות שיאצו ועיסוי רגליים יפני. מטרת העיסוי שחרור שרירים תפוסים, שחרור ממתחים, רגיעה ומנוחה.
1 תורמים מתוך 1
מינימום 250 עיסוי הוליסטי
עיסוי של שעה המשלב טכניקות רבות כגון שוודי, שיאצו, רקמות עמוקות, עוצמת הרכות, הילינג, רפלקסולוגיה ועוד. עמוק ומפנק, קשוב ואוהב. מטפלת מיכל בת אדמה עם ניסיון של 12 שנה בתחומי הטיפול. ינתן בביתה בפרדס חנה או אצלך אם את באיזור ויש לך מיטת טיפולים.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 250 עיסוי גוף טיפולי
מסאז' הוליסטי בעזרת שמנים אתריים המשלב בתוכו טכניקות של מסאז' שוודי, רקמות עמוק, רפלקסולוגיה ושיאצו. שעה מושלמת להתחברות הגוף והנפש וגילוי כוחות חדשים... מטפלת מיכל שור דוד במושב אלקיים.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 250 טיפול רפלקסולוגי
רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול במגע המתבססת על ההנחה כי בכף הרגל משתקפים גופו ונפשו של המטופל ומטרת הטיפול היא לעודד את הגוף והנפש לחזור לאיזון הטבעי שלהם. הטיפול הרפלוקסולוגי מעודד רוגע, משפר מצב רוח, תורם לשינה איכותית יותר ומשפר את תחושת הרווחה ויכולת ההתמודדות של הגוף והנפש. מטפלת יעל גרוס בקריית טבעון
5 תורמים מתוך 5
מינימום 250 עיסוי לנשים
אפשרות למרחב נשימה, להתבונן ולהיות יחד איפה שאת עכשיו.עיסוי עם עומק שמתאים לכל אחת. עם אילנה ויסמן בבית זית
5 תורמים מתוך 5
מינימום 250 יוגה מורגשת - לצמוח מהכאב
מפגש פרטני של יוגה מורגשת - לאפשר למה שמבקש תשומת לב לעלות אל פני השטח. מתוך כלים של הקשבה, התבוננות, ויג'נאנה יוגה, BOT (תרפיה מוכוונת לידה) והתמקדות. עם קיה קרנברג בפרדס חנה
2 תורמים מתוך 2
מינימום 250 פענוח סיפור לידה
שפת הלידה - מפגש פענוח סיפור הלידה לפי הגישה הביוגרפית. האופן שבו אנו נולדים מספר משהו על מי אנחנו. במפגש נעבור על סיפור הלידה כדי לפענח מה מספר לנו התינוק במהלך לידתו. הייעוץ הביוגרפי חוקר את אירועי החיים לאור חוקים וארכטיפים רוחניים. נועה ברקת הינה יועצת ביוגרפית, עורכת ספרים ומלמדת אימבריולוגיה בהכשרת חינוך וולדורף. המפגש נמשך שעה וחצי ויכול להתקיים בביתך, או בכל מקום שתבחרי בביתה הנייד של נועה. המפגש מוצע בהנחה (במקום 350) במיוחד לקמפיין. בתיאום מראש, לפרטים נוספים מוזמנת לדבר איתי, נועה ברקת 0524317501"
3 תורמים מתוך 3
מינימום 250 טיפול שיאצו
טיפול העונה למגוון רחב של בעיות/כאבים או אי נוחות פיזית מכל סוג. האיפול מרגיע, מאזן ומאפשר לגוף להפעיל את כוחות הריפוי הטבעיים שלו. עם גילי פורן ביקנעם מושבה
1 תורמים מתוך 1
מינימום 250 טיפול ארויגו
הטיפול בארויגו מאפשר את יכולת הריפוי הטבעית של הגוף ועוזר להחזיר אותו לאיזון פנימי. שיפור הזרימה ותפקודי הגוף שהטיפול מביא, יכול לסייע בבעיות רבות שנשים חוות סביב המחזור החודשי, פריון, הפלות מרובות, סימפטומים של מנופאוזה ועוד. הטיפול מתקיים בקליניקה של ורד לבון בגדרה. מחיר מיוחד לתורמות הפרוייקט.
8 תורמים מתוך 8
מינימום 250 פגישת הכנה ללידה
פגישת הכנה ללידה בת שעתיים-שלוש שעות בבית הלקוחה באזור הצפון (טבעון, חיפה והסביבה) עם הדולה קרן בשרי. נתמקד ברצונות של הזוג, תכנית לידה, חששות, ציפיות, תרגול נשימות ותנוחות מקדמות לידה ובכל עניין שיעלה בדרך.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 250 טיפול במגע: עיסוי, שיאצו, ארויגו
טיפול במגע לנשים של שעה - שילוב של טכניקות עיסוי בשמנים, שיאצו עדין ועיסוי בטני מיוחד לאיזון המערכת ההורמונלית ולחיזוק הרחם. מטפלת ניצן רובין בקריות / חיפה / קרית אתא
10 תורמים מתוך 10
מינימום 250 טיפול שיאצו
טיפול שיאצו - טיפול במגע עם הרבה הקשבה לגוף ולנפש. מחבר אל נביעת הריפוי הפנימית של כל אחת. מאפשר מנוחה מזינה ועירסול אל תוך הבית שבתוכנו. הטיפול בלבוש מלא. מטפלת אפי בן-דוד במרכז תל אביב
4 תורמים מתוך 4
מינימום 250 מפגשים לאמא בתחילת הדרך
מפגשי ליווי אישיים בקליניקה בפארק (הירקון) עיבוד חווית לידה או הכנה רגשית לקראת לידה או ליווי אמא בתחילת הדרך. מלווה בגישת בי-או-טי וטבע תרפיה. עם נעה ישראלי רוזנברג
4 תורמים מתוך 4
מינימום 250 "מכתוב" מאת איריס אליה הכהן
ספר הביכורים של איריס אליה כהן, זוכה פרס שרת התרבות ופרס רמת גן לספר הביכורים הטוב ביותר לשנת 2012
5 תורמים מתוך 5
מינימום 250 מפגש חיבור וריפוי דרך קול ותנועה
קרן אלון גולן - זמרת יוצרת, מנחה קבוצות נשים בתהליכי ריפוי וחיבור דרך קול ותנועה, ודרך "ימימה" - לימוד חשיבה הכרתית, תיפגש איתכם לשיעור קול פרטי לא שגרתי - פתיחת מרחב חדש לביטוי דרך קול ותנועה, קבלת כלים ועוגנים גופניים ורגשיים, קשר עם איכויות של דימויים רגש קשב ועוד. והכל דרך שירה ואלתור. מתאים לנשים עם ובלי ניסיון, למי שנפשה מבקשת לשיר ולנוע. בירושלים
4 תורמים מתוך 4
מינימום 250 עבודת עומק על פחד במה
החופש להופיע - עבודת עומק על פחד במה! רוצים לשיר, לרקוד, לדבר מול קהל ומרגישים שלא יכולים? עדי ארנון מזמינה אתכם לפגוש ולהמס את המחסומים, לקבל כלים להביע אותך במלאות, על הבמה! בנטף או בפרדס חנה.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 250 שיעור יוגה פרטי בבית
שיעור יוגה פרטי לחיזוק, התארכות והרפייה. מתאים למישהו שמעולם לא התנסה ביוגה או למתרגלים שרוצים שיעור העמקה. השיעור יועבר על ידי להלי ארליך-לשם, מורה בכירה לויג׳נאנה יוגה, בתל אביב.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 250 שיעור צ'י קונג פרטי לנשים
תמר קרסו מעבירה שיעור של שעה, ללימוד ותרגול תנועות מתוך צ'י קונג ייחודי לנשים.
בתום השיעור תצאי עם טעימה מהתרגול המיוחד הזה, ועם 3 תנועות שתוכלי לתרגל בבית ושיותאמו לך אישית.
אפשרות לתרגול זוגי (2 משתתפות). השיעורים יתקיימו בקיבוץ בירור חיל
3 תורמים מתוך 3
מינימום 250 שיעורי פילאטיס
שיעורי פילאטיס קבוצתיים או שיקומי (עם מכשיר הספרינג בורד ועוד) בפרטי . שירה אורן מלמדת 12 שנים בעלת תואר ראשון ושני בתחום החינוך גופני ובריאות, Be.d, MPH מתאים גם למתאמנים שיקומיים/ בעיות יציבה וכו'. בתל אביב
3 תורמים מתוך 3
מינימום 250 טיפול פיזיותרפיה שיקומי
טליה אברהם, פיזיותרפיסטית בכירה, מטפלת במטופלים גיריאטרים, פגועי ראש, תסמונות כאב, סחרחרות- ורטיגו, קטועים, לאחר אירועים מוחיים או מחלות אחרות. נותנת מפגש לאבחון או סתם למסאג' מפנק. באיזור פרדס חנה / חדרה
4 תורמים מתוך 4
מינימום 250 טיפול רפלקסולוגיה / שיאצו
טיפול רפלקסולוגיה או שיאצו לנשים. מתאים לנשים בהריון. מטפלת איריס גומס בתל אביב. לאלרגיות: במקום יש כלב וחתול
3 תורמים מתוך 3
מינימום 250 מנוי חודשי - יוגה היריון / אחרי לידה
כניסות לחודש של יוגה נשית, יוגה להריון או אחרי לידה עם תינוקות בסטודיו yoga bliss ברעננה. לתרגול של פעם בשבוע מבין השיעורים במערכת על סמך מקום פנוי בהדרכת ענת פרייס
3 תורמים מתוך 3
מינימום 250 סדנת הכנה ללידה ולהנקה
מפגש חד פעמי של שעה וחצי עם דבי סנצ'ז בקיבוץ השופט. תרגול וידע מעשי לקראת לידה והנקה
2 תורמים מתוך 2
מינימום 250 הכנה ללידה עם דולה
פגישת הכנה ללידה בת שעתיים-שלוש, עם קרן בשרי, בבית הלקוחה באזור הצפון (טבעון, חיפה והסביבה). נתמקד ברצונות של הזוג, תכנית לידה, חששות, ציפיות, תרגול נשימות ותנוחות מקדמות לידה ובכל עניין שיעלה בדרך.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 250 טיפול קרניוסקרל לנשים בהיריון / אחרי לידה
שימרית ברק - קליניקה לנשים ותינוקות
פיזיותרפיה וקרניסקרל BPT, CranioSacral therapy
מפגש טיפול קרניוסקרל לנשים בהריון/ לאחר לידה/ לנשים
טיפול במגע עדין ובלתי מתערב, תורם בהפחתת עומסים וכאבים, הפחתת כאבים בסימפיוליזיס, העלאת החיוניות והפחתת מתח רגשי, תומך בתהליכי גופ ונפש, בהכלת שינויים במהלך ההריון והשיקום הטבעי שלאחר הלידה.
הקליניקה נמצאת במושב שבי ציון, ליד עכו - נהרייה
2 תורמים מתוך 2
מינימום 270 עיסוי לנשים בלבד
עיסוי מקצועי בהתאמה אישית לצרכי המטופלת. לאחר שיחת אבחון המטופלת יכולה לבחור ממגוון הטיפולים השונים מעיסוי שוודי עדין ועד עיסוי טיפולי. שוודי/משולב/ רקמות עמוק/ לומי לומי. הריאלה פרבר מטפלת באופן פרטי כבר 8 שנים. בקליניקה שלה בגבעתיים
1 תורמים מתוך 1
מינימום 280 חודש שיעורי יוגה
מרכז נוה-שאנן בירושלים הוא אחד המרכזים הותיקים ליוגה בארץ, והאימון בו הוא בדגש על הפניית תשומת הלב פנימה, אל הגוף והתודעה, ובניה נכונה של אימון מחמם וזורם שכולל ישיבה שקטה, תרגילי נשימה ותנוחות (אסאנות). מוזמנות.ים להצטרף! ההשתתפות היא באחד משיעורים המתחילים של אילה דנטה במרכז נוה-שאנן, בימי ראשון או חמישי
4 תורמים מתוך 4
מינימום 290 ארגון ארון הבגדים
שנאן לובטון מגיעה עד הבית לקיפול וסידור של ארון הבגדים המבולגן (לארון של עד שתי דלתות). באיזור רחובות / אשדוד בלבד.
1 תורמים מתוך 1
מינימום 300 ייעוץ להקמת גינת מאכל
מעוז לואנץ נותן ייעוץ של שעה בטלפון על פי תמונות בנושא של גינה לגידול ירקות וכל דבר שקשור לגידול מזון (אם באזור פרדס חנה אז אפשר גם מפגש בגינה)
4 תורמים מתוך 4
מינימום 300 טיפול פיזיותרפיה לרצפת האגן - בית העמק
טיפול פיזיותרפיה לרצפת האגן עם יערה כרם בבית העמק, באמצעות כלים מעולם הפיזיותרפיה, אוסתאופטיה וגיניקוסופיה.
1 תורמים מתוך 1
מינימום 300 פיזיו רצפת אגן - ירושלים
טיפול של הדר גרף, פיזיותרפיסטית לשיקום רצפת האגן. ירושלים, הר גילה
3 תורמים מתוך 3
מינימום 300 עיבוד לידה
מפגש עם מיכל גלילי בו נתבונן ביחד על תהליך הלידה ברובד הפיזי והרגשי והמנטלי. בפרדס חנה / עין הוד
3 תורמים מתוך 3
מינימום 300 עיבוד לידה - ירושלים
עיבוד חווית לידה - בשיחה, במגע, בתנועה, בציור או בדממה. במפגש נגלה ביחד את סיפור הלידה העוצמתית ומשנת החיים שלך, הסיפור המסתתר בתוך ומאחורי חויית לידה טראומטית. במרחב שבו יש זמן ומקום לכל הרגשות - מכאב ועד התעלות, מאבדן ועד הגשמה, נמצא הריפוי שאליו אנחנו כמהות. עם יעל טל בירושלים
2 תורמים מתוך 2
מינימום 300 סדנה ביצירת גלויות ממוחזרות
2 שעות הדרכה אצל רתם אילני בקריית טבעון. איך ליצור גלויות ממוחזרות מחומרים משולבים, שניתן להשתמש בהן ליופי או לכרטיסי ברכה. חומרים כלולים.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 300 לנגן חלום: הלחנת השיר שלך!
יש לך שיר שכתבת למגירה? לעצמך? לפרסום? לסבתא? לבר מצווה? לאהוב או אהובה?
אם יש לך מילים וכל מה שחסר לך אלה הצלילים שיפיחו בהם חיים ומנגינה, רחלי מיס תשלח לכם הקלטת-סקיצה עם לחן משלה
2 תורמים מתוך 2
מינימום 300 סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות
אלון זמיר, דוקטורנט בתחום הבריאות והרווחה, ישמח לסייע בהכוונה וכתיבת מטלות (איתור מקורות, ניסוח שאלות מחקר, ניתוח איכותני, apa )
4 תורמים מתוך 4
מינימום 300 טיפול לריפוי רחם
הרחם שלנו, מעיין של קדושה ויצירה, נושאת כאב רב כתוצאה מאירועים של אלימות ונטישה שעברנו ושעברו אמהותנו. ריפוי שאמני עתיק יודע לרפא רחמים מהכאב והטראומה. מטפלת אלמוג חולות בקיבוץ נירים
5 תורמים מתוך 5
מינימום 300 אבחון וסשן בשיטת גרינברג
שיטת גרינברג. משלבת מגע ושיחה ומטרתה לשים לב ולהעלות רמת אנרגיה ביומיום, כך שדפוסי עבר יוותרו מאחור ויהיה פתח להתחדשות והרחבת הגבולות של האדם. מטפלת נטע מנור בלוטם ומשגב
10 תורמים מתוך 10
מינימום 300 טיפול זן שיאצו - ריפוי פשוט
טיפולים במגע. עדין. קשוב ומגיע לשורש. עם נעמי גולדברג, בעלת 30 שנות נסיון. בפרדס חנה
5 תורמים מתוך 5
מינימום 300 עיסוי יוגה איורוודה
עיסוי "יוגה איורוודה" . עיסוי עמוק ומפנק המשלב מתיחות עדינות. אורך כשעה וחצי. דורון אושפיז, מורה ליוגה ומעסה בשיטת סיד- איורוודה, תשמח להגיע אליך הביתה באיזור תל אביב - רמת גן - גבעתיים.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 300 טיפול בשיטת גרינברג
מגע לריפוי כאבי גוף ונפש. טיפול של שעה שבאמת משנה. עם רננה אופיר ביפו.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 300 מפגש פרטני בטבע
שמי שירה אקרמן פריטל אני עובדת סוציאלית, ומטפלת בטבע תרפיה ואומנויות. אני מזמינה אתכן למפגש פרטני בטבע, שבו נצא למסע קטן של התבוננות וגילוי. זמן המפגש כשעה. המפגש יתואם מראש ויתרחש בהר הרוח. מיועד לנשים בלבד.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 300 הכנה ללידה בשיטת ימימה
מפגש של שעה עם יפית ראובני בו נלמד יחד את שיעור ההכנה ללידה של הרבנית ימימה אביטל ז"ל. המפגש יזמין בהירות והתכננות לקראת הלידה. יפית ראובני הינה מנחה פרטנית וקבוצתית מוסמכת. בגבעת יערים
1 תורמים מתוך 1
מינימום 310 תרגום קורות חיים
שלהבת זוהר תתרגם את קורות החיים שלך מעברית לאנגלית (או אנגלית לעברית). עריכת קורות החיים והתאמתם לתפקיד מסויים.
4 תורמים מתוך 4
מינימום 350 שעת ייעוץ לתכנון גינה או מרפסת
עתר ארזי תתן לך ייעוץ טלפוני מול תמונות או תוכנית לשדרוג גינה קיימת או יצירה של חדשה
4 תורמים מתוך 4
מינימום 350 מפגשי BOT - תרפיה מוכוונת לידה
לקראת לידה, אחרי לידה, באתגרי הורות - הפחדים, החששות, המתחים והכאבים יכולים לקבל ביטוי ולהתוות את הדרך לסדר נכון יותר, לקשר עם המשאבים הפנימיים ולצעד הנכון הבא.
נשאף לאוורור ורוגע, בטחון ועוצמה. בהדרכת לילך בנימיני קורש, במושב מרחביה עמק יזרעאל
2 תורמים מתוך 2
מינימום 350 שעת ייעוץ בשיווק עסקי
קרן רביב נותנת שעת ייעוץ שיווק עיסקי למטפלים ועוסקים קטנים. שיווק במדיה חברתית, הגדלת העסק והלקוחות, מיקוד עיסקי, מיתוג.
4 תורמים מתוך 4
מינימום 350 עיבוד לידה - יפו
אנחנו סוחבות מהלידות שלנו שקים כבדים מנשוא של אכזבה מעצמנו-ממה שרצינו ולא היה, אכזבה מבן הזוג, מהמיילדת, מבית החולים, סוחבות טראומות מאלימות מילדותית, סוחבות פחד משתק מפגישה אמיתית עם המוות ובאותה נשימה עם תחילת החיים ועוד ועוד. את כל אלו אנחנו שמות בצד כי נולדה לנו תינוקת שדורשת את כל המשאבים שלנו. אבל זה מבעבע בתוכנו ויום אחד אנחנו לא יכולות להכיל את זה יותר. אז אם אתן ברגע כזה, מוזמנות לבוא לשני מפגשים של עיבוד לידה עם מוריה שלוי, ביפו
2 תורמים מתוך 2
מינימום 350 מפגשי ייעוץ בגישת הורות מכבדת
לילך בנימיני קורש נותנת מפגשי ייעוץ וליווי באתגרי הורות שמציעים התפתחות דרך התבוננות בהורות בגישת התמקדות (Focusing) בהורות מכבדת.
גישה שמאמינה בילד, בטוב שבו, בכוחות החיים בו ובמשפחה ובידע שלכם, ההורים. במושב מרחביה, עמק יזרעאל
4 תורמים מתוך 4
מינימום 350 פגישת ייעוץ אמנותי והפקתי לאמנים
של"ג בן שטרית, יזמית התרבות בפגישת ייעוץ בה תלמד איך להפוך מאמן לאמרגן. סדרת טיפים הכרחיים לניהול נכון לאמנים מהפקה, ניהול אמנותי, קולות קוראים, בוקינג ואסטרטגיה שיווקית אמנותית. בתל אביב
2 תורמים מתוך 2
מינימום 350 טיפול וואטסו
טיפול שיאצו במים. טיפול מכיל ומרגיע בבריכה מחוממת בהרי ירושלים, בבגד ים. עם מיכל צבעוני שלם
1 תורמים מתוך 1
מינימום 360 מנשא לופיקס לתינוקות
מנשא בד אלסטי לתינוק, מלידה ועד 15 קג. מנשא מעוצב וייחודי שנלבש בקלות ללא קשירות ומאפשר נשיאה נוחה ובטיחותית של תינוקך.
איסוף עצמי מחיפה או משלוח עם שליח עד הבית בתוספת 30 שח שיינתנו לליאור רנות לאחר הקמפיין. יש לתאם מידה וצבע.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 380 שמלת הריון והנקה
שמלת הריון והנקה של חני פיזנטה, חגיגית ומעוצבת. מאפשרת הנקה דיסקרטית ללא סרבול. כולל משלוח
1 תורמים מתוך 1
מינימום 400 סל קלוע עבודת יד
סל טבעי ישלח אליך הביתה, מתאים להגשת פירות וירקות, לסדר צעצועים ומשחקים ועוד. מיצירתה של גלי עגנון
2 תורמים מתוך 2
מינימום 400 שרשרת ענף כסף
שרשרת ענף מכסף 925, אלגנטית ופשוטה אך ייחודית. הפריט הוא יחיד במינו- one of a kind, והוא חלק מקולקציית "THE WOODS" של מעצבת התכשיטים גיתית רובינשטיין.
1 תורמים מתוך 1
מינימום 400 מרחב אוהב לכאב: טקס אבל אפריקאי
אביגיל כהן מנחה טקס שמגיע אלינו ממערב אפריקה, שמאפשר ביטוי ופורקן של רגשות. המרחב הטקסי-קבוצתי תומך ויוצר מרחב מוגן לשחרור רגשות שהצטברו ונכלאו בתוכנו. לפרטים נוספים כתבו ל[email protected]
2 תורמים מתוך 2
מינימום 400 הכנה רגשית ללידה בקונסטלציה משפחתית
הכנה רגשית ללידה - נעבוד על פחדים, חרדות, עיבוד חוויות לידה קודמות, עיבוד חוויות טראומטיות משפחתיות. בהנחיית מרינה גלנץ, אשדוד
2 תורמים מתוך 2
מינימום 450 הכוונה ללמידה עצמאית לפסיכומטרי
אמונה קליין בר-נוי נותנת שלושה מפגשים נפרדים למעוניינות בהכוונה כיצד ללמוד לבד למבחן הפסיכומטרי, מועד יולי או ספטמבר 2018. מפגש ראשון כחודשיים וחצי לפני המבחן - בניית תכנית למידה והכוונה לרכישת מיומנויות פסיכומטריות בסיסיות. מפגש שני כחודש לפני המבחן - תכנון ודגשים של תקופת המרתון. מפגש שלישי שבועיים לפני המבחן - צפיה אישית והכוונה.
1 תורמים מתוך 1
מינימום 500 סדנת יצירה להורה ולילד/ה
"יוצרת חוויה" - סדנת יצירה זוגית, זמן איכות להורה+ילדה או ילד. ליצור תוך דגש על החוויה המשותפת. מותאמת אישית לכם בקבוצה של עד חמישה זוגות. לילדים מגיל 4-10. מתאים כפעילות יום הולדת אינטימית או סתם אחר צהריים של חוויה. בהנחיית תמר נאמן גולן, קציר

הסדנה תתקיים בחדרה עד חיפה, טבעון עמק יזרעאל
1 תורמים מתוך 1
מינימום 500 מפגש הכנה לבניית טקס חופה
סדנה זוגית לבניית טקס כלולות יהודי ישראלי, בהנחיית שרון מייבסקי, עורכת חופות בארגון "הויה -טקס ישראלי". המפגש יתקיים בירושלים
2 תורמים מתוך 2
מינימום 500 טקס סגירת עצמות
זהו טקס שמתבצע לאחר לידה עם הפסקת הדימום עד שנה לאחר לידה.
הטקס מתבצע בבית היולדת. הטקס כולל עיבוד חווית הלידה, טיפול קצר במגע ואיסוף הגוף על ידי ריבוזו שזה צעיף גדול.
הטקס מחזיר מעניק תחושת תמיכה וחיבוק עמוק ושקט. ועוזר בתמיכה לאיברים הפנימיים ולאגן שהשתנו בהריון ובלידה. בהדרכת נעמה שקד ואורית רונן, מצוות אמ"ן
2 תורמים מתוך 2
מינימום 500 שובר לרכישת בגדים
תמורת 500₪, תוכלי לרכוש בגדים בשווי 600₪ מן הקולקציה החדשה של Honey B! את השובר תוכלי לממש במכירה פרונטלית או טלפונית (במקרה של משלוח יהיה צורך להוסיף דמי משלוח בדואר רשום בסך של 25₪). סטודיו המעצבת נמצא בקיבוץ ליד כפר סבא.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 500 סריגת ראסטות
נעמא גולן סורגת ראש שלם של ראסטות, בירושלים
1 תורמים מתוך 1
מינימום 520 קורס אינטרנטי - הורות כמעשה ניסים
כשהילד מתנהג בצורה מאתגרת, יש לו סיבה טובה. בקורס נלמד לזהות אותה ולתת לה מענה. הקורס בנוי מכלים עמוקים של התבוננות פנימית. 6 שיעורים. פגישה אישית. תרגילים לבית. תמיכה. בקורס ניתן לצפות בכל זמן ומכל מקום. לקריאה נוספת על הקורס: https://gilais.wixsite.com/sibatova
3 תורמים מתוך 3
מינימום 540 עריסל - ערסל תינוקות
ערסל תינוקות מלידה עד גיל 3 שנים כולל תיק טיולים וערכת תליה (לא כולל משלוח - יתואם עם שירלי נאוי, מפרדס חנה / מטולה)
1 תורמים מתוך 1
מינימום 560 לטפל בכסף - קורס וידאו
בקורס הוידאו לטפל בכסף אנחנו מזמינות אותך ללמוד ​איך להרוויח ולהתפרנס בכבוד מקליניקה טיפולית ולפתח מערכת יחסים נוחה ויעילה עם הכסף שלך תוך שמירה על יושרה, אתיקה ומקצועיות. מבית לטפל בעסק
2 תורמים מתוך 2
מינימום 600 קורס פרטי לעיסוי תינוקות בביתך
שלושה מפגשים של זמן איכות בו תעמיקי את ההיכרות והקשר עם תינוקך, באמצעות מגע מרגיע ומזין. עיסוי תינוקות עוזר לוויסות החושים, וליצירת הקשרים המעניקים לתינוק את התחושה שהעולם הוא מקום בטוח, צפוי ומוכר. מתאים לתינוקות מגיל לידה עד זחילה. בהדרכת רוני היידו, ראשון לציון
3 תורמים מתוך 3
מינימום 600 טיסה בשמי הארץ
ארז קנטי יעלה איתכם לטיסת כיף לאורך חוף הים היפה ביותר בארץ, בין נתניה לקיסריה.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 600 תהליך ליווי להורים - כמעשה ניסים
"הורות כמעשה ניסים היא גישה נפלאה להורות ובכלל לחיים שמתייחסת לקושי ולכאב לא כדבר שצריך להסיר או לתקן אלא כהזדמנות ופתח לשינוי וצמיחה. כשמדובר בקושי שמתקיים לנו בבית על ידי אחד הילדים, קושי שממש משבש לנו את הזרימה הטבעית של החיים, ההזמנה היא לעצור ולהקשיב ולזהות איזה בקשות עומק הילד מבקש מאיתנו.
ואז אם מתאים גם לתת יד ולהענות לבקשה.
מסע בן חמישה צעדים להקשבת עומק והתבוננות בקושי שבוער עכשיו. חמש פגישות, בנות שעה וחצי אצל חנה אדמנית בקליניקה בקיבוץ סעד. מחיר מיוחד לכבוד הקמפיין! אז אם את.ה חווה קושי שמסיט אתכם מהמסלול ורוצים לעשות חישוב מסלול מחדש מוזמנים לבוא לדבר.
1 תורמים מתוך 1
מינימום 600 לילה ביורט
תקבלו לילה ביורט החדש והמהמם של לילי אילן בכליל, מוקף בצמחיה טבעית וטובל בשקט ושלווה. המועד בתיאום מראש
1 תורמים מתוך 1
מינימום 600 ארוחת התרמה חגיגית ב"מטבח של רמה"
ארוחת התרמה חגיגית ב"מטבח של רמה" המתחדש.
ארוחה מיוחדת ל18 איש בלבד ב24.05 ב19:00.
הארוחה, אשר תבושל ע""י רמה ומיה בן צבי, תוגש כסעודה גדולה ומשותפת לכל האורחים ונגיש בה מנות ממיטב המסורת של המסעדה, וגם מנות חדשות והכל כמובן בליווי יינות נהדרים.
לפני כשנה נשרפה מסעדת המטבח של רמה כליל. ארוחת ההתרמה תהיה הארוחה הראשונה לקראת הפתיחה המחודשת.
18 תורמים מתוך 18
מינימום 750 תהליך לעיבוד חווית לידה
נעה שפר (עו"ס MA), עוסקת בטיפול רגשי לנשים בשדה ההריון והלידה. כשמשהו מחוויית הלידה לא מניח לך. אם המחשבה על הריון נוסף, או הלידה הבאה מעוררת בך כיווץ. אולי הזכרונות צצים באופן מפתיע. מזמינה אותך ל- 4 פגישות לעיבוד חווית לידה בגישת BOT. בחנתון, עמק יזרעאל
1 תורמים מתוך 1
מינימום 750 טיפול בשיטת קרניו סאקרל לתינוקות
הטיפול מאפשר לתינוק שנולד חווית עיבוד וריפוי ממה שעבר בתהליך הלידה ויציאתו לעולם דרך מגע ידיים עדין שמאפשר קשב רב למערכת העצבים ולמה שמונע ממנו לתפקד במלוא הפוטנציאל הגלום בתוכו. מטפלת סיון בארי במושב הבונים ובתל אביב
3 תורמים מתוך 3
מינימום 780 טיפול אנרגטי לאישה
בשיטה ייחודית שמשלבת עולמות של רוח וחומר, אשמח לעזור לשתי נשים שמתמודדות עם קושי נקודתי. אלה שלומקוביץ מאלרום
1 תורמים מתוך 1
מינימום 850 סשן צילומי משפחה בירושלים
שעה וחצי של כיף ותמונות משפחתיות עם הילה שילוני. בירושלים והאיזור. ניתן לרכוש כשובר מתנה.
1 תורמים מתוך 1
מינימום 900 טיפול במגע
טיפול בידי אורלי זלצמן, מעסה רפואית, מטפלת בשיטת ארויגו, משלבת קערות טיבטיות ועוד כל מיני... הקליניקה נמצאת ברמת השרון. www.laasotov.co.il
3 תורמים מתוך 3
מינימום 900 קורס פרטי להכנה ללידה
3-4 מפגשים של הכנה ללידה בבית הזוג באיזור מודיעין עם הלה שוורצזורגן
1 תורמים מתוך 1
מינימום 945 מותר לאהוב - קורס בשיטת שרמן
שיטת שרמן מאגדת הסתכלויות מגוונות על המחזוריות הנשית ומעודדת קשיבות ואקטיביות בזמן הוסת. השיטה נותנת מגוון כלים פיזיים ורגשיים (מתוכן גם התרוקנות יזומה), ונשים רבות חוות הקלה בכאבים, קיצור ימי דימום, הקלה בתופעות קדם ויסתיות ועוד. בהדרכת דבורה קליין, בירושלים
1 תורמים מתוך 1
מינימום 1000 הכנה ללידה וליווי לידה
כנרת פלד, מדריכת הכנה ללידה ודולה (תומכת לידה) מרמת הגולן, תשמח להכין אותך ללידה וללוות אותך
1 תורמים מתוך 1
מינימום 1000 הרצאה בתחום הקרימינולוגיה
הרצאה של קרן גואטה, מרצה וקרימינולוגית קלינית, תחומי המחקר והעיסוק שלה הם החלמה מהתמכרות/ אמהות בשולייים החברתיים מוכנה להרצות ו/או לקיים סדנא.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 1000 סדנת צביעה על בד
הדס ברק עופר מעבירה סדנת צביעה על בד באמצעות צבעי בד מיוחדים שבלונות ובדים יפים, אין צורך בידע ובניסיון קודמים. לקבוצה של 10 משתתפים מתל אביב ודרומה.
1 תורמים מתוך 1
מינימום 1000 שיעורי עריכת וידיאו
שירה גרין יכולה ללמד פרימייר או אביד, לעשות חניכה לסרטון, או לערוך קליפ קצר. בתל אביב
2 תורמים מתוך 2
מינימום 1200 הרצאה - גישת הסמכות החדשה
כנרת משגב היא פסיכולוגית בהתמחות חינוכית, ועוסקת מזה כמה שנים בהדרכת הורים וצוותים חינוכיים בבעיה שמטרידה רבים היום - בעיות התנהגות של ילדים בעידן בו המשמעות של סמכות הורית ומורית השתנה לגמרי. בהרצאה בת שעה וחצי אני מציגה בקצרה את הרקע של בעיות ההתנהגות, את השינויים בתפיסת הסמכות וערעורה ומציעה מענה - גישת הסמכות החדשה של פרופ' חיים עומר. אפרוש עקרונות מנחים תיאורטיים של הגישה ואפרט לגבי כל אחד מהם את הכלים היישומיים שנגזרים מהם. לבסוף אציע מודל לדוגמה לפעולה בבית או במסגרת החינוכיתף. ההרצאה בת שעה וחצי, ונעשית בשילוב שאלות ודוגמאות מהקהל באופן אינטרקטיבי. באיזור המרכז
2 תורמים מתוך 2
מינימום 1400 סידור וארגון הבית
גלי קורבר נותנת 7 שעות של אירגון וסידור הבית על ידי צוות המכשפות. פרט לחפצים שאנחנו אוהבות ויעילים לנו, כל שאר החפצים בבית גורמים לבאלגן, עומס, הרגשה שתמיד יש מה לסדר ותרומים לחוסר ריכוז של כל המשפחה. ביחד איתכן/ם אנחנו ממיינות ומסדרות מחדש. את כל החפצים המשוחררים אנחנו לוקחות איתנו ותורמות. בבוא יום העבודה ישנה עלות נוספת של מחיר הנסיעה בהתאם לקילומטרים.
1 תורמים מתוך 1
מינימום 1400 קורס יסודות התקשורת המקרבת
ללמוד איך ליצור מרחב של קרבה ואמפתיה במערכות היחסים בחיינו, ולנטוע איכויות של חיבור, שותפות, הקשבה ואמון הדדי. 8 מפגשים בני 3.5 שעות, בתל אביב בימי ראשון בערב החל מה 4.2, או בפרדס חנה בימי שלישי בערב החל מ ה 24.4. בהדרכת רוני כ"ץ
2 תורמים מתוך 2
מינימום 1500 סדנת תכשיטים
סדנת תכשיטים לקבוצה של עד 10 נשים ונערות / ילדות בנות מצווה באיזור קיבוץ מירב בהנחייתה של אסנת בשן
2 תורמים מתוך 2
מינימום 1500 הרצאה על יהדות ופמיניזם
פרופסור חנה קהת, מייסדת עמותת "קולך", נותנת הרצאות בתחומים מגוונים ביהדות ובמגדר, ובכל הקשור לפמיניזם ויהדות
5 תורמים מתוך 5
מינימום 1500 סדנת תאטרון-צחוק
סדנת תיאטרון-צחוק לקבוצה הכוללת חימום, מצבים קומיים ואלתור על סיפורים אישיים, בנגיעות של פלייבק. בהנחיית מיה בודאי, ירושלים
1 תורמים מתוך 1
מינימום 3500 ליווי לידה
ליווי לידה מלא הכולל 3 מפגשי הכנה, מפגש טיפול במגע, ליווי בלידה עצמה ומפגש אחרי לידה, על ידי רונית ויגודסקי. הליווי בבית חולים בני ציון / כרמל או בלידת בית באזור חיפה
Www.yourbirth.co.il
1 תורמים מתוך 1