תומכים במולתקא-מפגש!

By Multaqa-Mifgash
<Embed>

בכל הכוח לעבר היעד הבא: 40,000 ש"ח למאבק ציבורי כנגד סגירת בית התרבות הערבי-יהודי.

***
מולתקא-מפגש עומד בפני סגירה! עזרו לנו במימון קמפיין ציבורי כנגד הסגירה, ולהמשיך את פעילותנו המשותפת בנגב.

כבר עשור שמולתקא-מפגש - ملتقى مفقاش,  - משמש כמרכז הפעילות והמפגש היחיד בבאר-שבע ליהודים וערבים. עכשיו, אחרי שעיריית באר שבע והעומד בראשה רוביק דנילוביץ' נכנעו ללחץ גורמי ימין והוציאו צו פינוי למקום - אנחנו צריכים את עזרתכם!

סכנת הסגירה שניצבת בפנינו היא לא גזירה משמיים אלא תוצאה של החלטה פוליטית. קיווינו שראש העיר דנילוביץ' יתעשת, קיווינו שהוא יעמוד בהצהרותיו לאפשר בית ומקום בטוח לכל הקהילות בעיר - אבל דנילוביץ' לא עמד בלחץ ונכנע לסתימת הפיות ולניסיון להשתיק קולות שאינם מתיישרים עם מחנה הימין.

מולתקא-מפגש מאפשר מדי שנה לאלפי יהודים וערבים להכיר, להפגש ולפעול יחד למען עתיד משותף ולמען נגב צודק יותר לכולנו.  לאורך כל השנה, מתקיימים במקום אירועים, דיונים, הקרנות סרטים, ערבי מוזיקה, הרצאות ומפגשים של הקהילות השונות בבאר שבע וסביבתה (וכן, אנחנו מודים, אנחנו לא חוששים לעסוק גם בנושאים שנויים במחלוקת, הרי זוהי המהות של דמוקרטיה).

בניגוד לראש העיר- לנו אין שום כוונה להתקפל בפני הימין. גם אם עיריית באר שבע תצליח לפנות אותנו מהמקלט העירוני שהוקצה לנו - אין לנו שום כוונה להפסיק את פעילותינו. עכשיו יותר מתמיד אנחנו צריכים אתכם ואת התמיכה שלכם ושלכן כדי להבטיח שהפעילות שלנו תמשיך בכל הכוח. גם אם יוציאו אותנו מהמקלט העירוני, גם אם נאלץ לשכור מקום אחר בעיר - אנחנו נמשיך לפעול ולקדם חיים משותפים בנגב.

בזכות התמיכה שלכם, נוכל להמשיך להאבק למען מקום שווה בעיר ונוכיח שאי אפשר להשתיק את השאיפה לדו קיום, לשלום ולשוויון. התמיכה שלכם תעזור לנו במימון קמפיין ציבורי והמשך קיום האירועים ללא משנה מה יקרה בהליך המשפטי מול העירייה.

 נאבקים ונאבקות נגד הצנזורה, סתימת הפיות וההשתקה!

למידע נוסף על צו הפינוי: https://goo.gl/wjSii7Project by

Multaqa-Mifgash
Send message
Arab-Jewish cultural center founded by the Negev Coexistence Forum for Civil Equality. A space for encounter, alternative discourse and joint action for the communities of Be'er Sheva and the Negev.
26,900 ILS
Pledged of 25,000 ILS
108%Funded
0
Days to go
134
Backers
Minimum 40 ILS Support the Multaqa
אנחנו ממש מעריכים את התרומה שלכם, היא מחזקת אותנו במאבקנו!
29 Backers
Minimum 65 ILS מכתב תודה במייל!
התמיכה שלכם מאוד משמעותית לנו! עד כמה? נכתוב לכם במייל אישי. תודה!
10 Backers
Minimum 100 ILS גלויות של מוכרים: ילדים מצלמים את הלא-מוכרים
תודה רבה על התמיכה! נשלח לכם בדואר מכתב הוקרה, וגלויות שצילמו ילדים מהכפרים הלא-מוכרים בפרויקט הצילום של פורום דו-קיום בנגב.
53 Backers
Minimum 150 ILS Thank you!
your support really helpful!
5 Backers
Minimum 200 ILS We appreciate it!
we really appreciate your support
5 Backers
Minimum 300 ILS postacards and thank you letter!
We will send you a thank you letter by email and postcards of photographs taken by children from the unrecognized villages/
6 Backers