תומכים במולתקא-מפגש!

הפרויקט של מולתקא מפגש - ملتقى مفقاش
<Embed>

בכל הכוח לעבר היעד הבא: 40,000 ש"ח למאבק ציבורי כנגד סגירת בית התרבות הערבי-יהודי.

***
מולתקא-מפגש עומד בפני סגירה! עזרו לנו במימון קמפיין ציבורי כנגד הסגירה, ולהמשיך את פעילותנו המשותפת בנגב.

כבר עשור שמולתקא-מפגש - ملتقى مفقاش,  - משמש כמרכז הפעילות והמפגש היחיד בבאר-שבע ליהודים וערבים. עכשיו, אחרי שעיריית באר שבע והעומד בראשה רוביק דנילוביץ' נכנעו ללחץ גורמי ימין והוציאו צו פינוי למקום - אנחנו צריכים את עזרתכם!

סכנת הסגירה שניצבת בפנינו היא לא גזירה משמיים אלא תוצאה של החלטה פוליטית. קיווינו שראש העיר דנילוביץ' יתעשת, קיווינו שהוא יעמוד בהצהרותיו לאפשר בית ומקום בטוח לכל הקהילות בעיר - אבל דנילוביץ' לא עמד בלחץ ונכנע לסתימת הפיות ולניסיון להשתיק קולות שאינם מתיישרים עם מחנה הימין.

מולתקא-מפגש מאפשר מדי שנה לאלפי יהודים וערבים להכיר, להפגש ולפעול יחד למען עתיד משותף ולמען נגב צודק יותר לכולנו.  לאורך כל השנה, מתקיימים במקום אירועים, דיונים, הקרנות סרטים, ערבי מוזיקה, הרצאות ומפגשים של הקהילות השונות בבאר שבע וסביבתה (וכן, אנחנו מודים, אנחנו לא חוששים לעסוק גם בנושאים שנויים במחלוקת, הרי זוהי המהות של דמוקרטיה).

בניגוד לראש העיר- לנו אין שום כוונה להתקפל בפני הימין. גם אם עיריית באר שבע תצליח לפנות אותנו מהמקלט העירוני שהוקצה לנו - אין לנו שום כוונה להפסיק את פעילותינו. עכשיו יותר מתמיד אנחנו צריכים אתכם ואת התמיכה שלכם ושלכן כדי להבטיח שהפעילות שלנו תמשיך בכל הכוח. גם אם יוציאו אותנו מהמקלט העירוני, גם אם נאלץ לשכור מקום אחר בעיר - אנחנו נמשיך לפעול ולקדם חיים משותפים בנגב.

בזכות התמיכה שלכם, נוכל להמשיך להאבק למען מקום שווה בעיר ונוכיח שאי אפשר להשתיק את השאיפה לדו קיום, לשלום ולשוויון. התמיכה שלכם תעזור לנו במימון קמפיין ציבורי והמשך קיום האירועים ללא משנה מה יקרה בהליך המשפטי מול העירייה.

 נאבקים ונאבקות נגד הצנזורה, סתימת הפיות וההשתקה!

למידע נוסף על צו הפינוי: https://goo.gl/wjSii7הפרויקט של

מולתקא מפגש - ملتقى مفقاش
צור קשר עם היזם
بيت التربية العربي- يهودي من تأسيس منتدى التعايش السلمي في النقب للمساواة المدنية. مكان للقاءات, للحوارات البديلة والفعاليات المشتركة لمختلف الشرائح السكانية في بئر السبع والنقب. نقوم باستضافة خلال السنة امسيات تربوية مختلفة مثل المحاضرات, عرض أفلام, ورش ودورات تعليم لغة عربية. בית תרבות ערבי-יהודי מייסודו של פורום דו-קיום בנגב לשוויון אזרחי. מקום למפגש, שיח אלטרנטיבי ופעילות משותפת עבור הקהילות בבאר שבע ובנגב.
26,900
מתוך 25,000 ₪
108%מומן
0
ימים שנותרו
134
תורמים
מינימום 40 תמיכה במולתקא
אנחנו ממש מעריכים את התרומה שלכם, היא מחזקת אותנו במאבקנו!
29 תורמים
מינימום 65 מכתב תודה במייל!
התמיכה שלכם מאוד משמעותית לנו! עד כמה? נכתוב לכם במייל אישי. תודה!
10 תורמים
מינימום 100 גלויות של מוכרים: ילדים מצלמים את הלא-מוכרים
תודה רבה על התמיכה! נשלח לכם בדואר מכתב הוקרה, וגלויות שצילמו ילדים מהכפרים הלא-מוכרים בפרויקט הצילום של פורום דו-קיום בנגב.
53 תורמים
מינימום 150 תודה רבה!
התמיכה שלכם ממש עוזרת לנו!
5 תורמים
מינימום 200 הרבה הערכה
אנחנו ממש מעריכים את התרומה שלכם.
5 תורמים
מינימום 300 מכתב תודה וגלויות
נשלח לכם מכתב תודה וגלויות של תמונות שצילמו ילדים מהכפרים הבלתי-מוכרים!
6 תורמים