תומכים בשוברים שתיקה

הפרויקט של יוסי גוטרמן
<Embed>

חברים וחברות, קרה פה משהו. משהו מדהים. מה שהתחיל כקריאה לתמוך בשוברים שתיקה הפך לגל של תמיכה אזרחית. 

מעל 450 איש קראו בקול ברור ובשמם המלא ששוברים שתיקה הם אבן יסוד בדמוקרטיה וכח חיוני לסיום הכיבוש.

בואו נכוון יחד ל120אלף שקלים שיאפשר לנו להביא 1000 אנשים חדשים לסיורים בחברון ובדרום הר חברון. בואו נגיע אל היעד הזה ביחד, בכל הכח. זו רק ההתחלה, אנו מקווים שבעזרתם נוכל להגיע אף רחוק יותר.

*הערה קטנה אך חשובה, מי שרוצה לתרום אנונימית יכול על ידי הורדת או שינוי שמו באזור האישי של giveback בזמן התרומה או אחרי כן

אנו תומכים בשוברים שתיקה

אנחנו קבוצה של אזרחים ישראלים פרטיים שהחליטו לעשות מעשה ולתרום לשוברים שתיקה באופן פרטי על מנת להראות שאנו תומכים ומאמינים בארגון ובפעילותו. אנחנו קוראים לכל אזרחי המדינה להצטרף אלינו. 

הכסף שייאסף יועבר לתכניות החינוכיות של הארגון ויוקדש לסיורים בחברון ובדרום הר חברון. אם נצליח לגייס 20 אלף שקלים, תועבר התרומה כולה לשוברים שתיקה, ותאפשר למאות אנשים לסייר בשטחים ולהכיר מקרוב את מציאות הכיבוש דרך עיניהם של החיילים ששירתו שם. 

מי אנחנו?

אזרחים מהשורה שאכפת להם מהמדינה

  • ליה נגרד
  • אירנה לוינהוף
  • מיכל שכטר
  • בומה ענבר
  • יוסי גוטרמן


בשבועות האחרונים כולם מדברים על שוברים שתיקה. שרי הממשלה מנסים להפוך את שנאת שוברים שתיקה לספורט לאומי. במסגרת האווירה הציבורית הקשה, ועל רקע הניסיונות החוזרים ונשנים לפגוע בחופש הביטוי, החלטנו לעמוד מול הזרם העכור ולנהוג אחרת.

למרות שכאזרחים פרטיים אנו מבינים שגם אנחנו עלולים להפוך בן רגע ל"שמאלנים בוגדים", החלטנו לעשות מעשה ולהרים קמפיין תמיכה עצמאי בשוברים שתיקה. 

אנחנו יודעים שכמונו יש עוד אלפי אזרחיות ואזרחים שמסרבים לעצום את העיניים, יש עוד רבים שחשים אחריות למה שקורה, ורבים שחושבים שלחיילים ששירתו בשטחים יש זכות ואף חובה לספר מה שהם ואחרים עשו שם, בשם כולנו. 

אנחנו קוראים לכם להצטרף אלינו, כי דווקא עכשיו חשוב יותר מתמיד להפגין סולידריות אזרחית עם שוברים שתיקה. אסור לנו להיות האנשים שמתבוננים מהצד ומגלגלים עיניים אל מול קמפיין ההסתה הממשלתי. 

כל תרומה תהווה עדות נוספת לכך שיש כאן אזרחים אכפתיים שחשוב להם לשמור על החברה הישראלית דמוקרטית וחופשית. הצהרה תמיכה גלויה בשוברים שתיקה תוכיח שלא הפקרנו את הצעירים שבחרו לספר את האמת הלא נוחה, ולתת לנו הזדמנות להתמודד עמה.  

כל התרומות שיאספו כאן יועברו לשוברים שתיקה במטרה אחת: להביא בשנה הבאה כמה שיותר אנשים לסיורים בשטחים, כדי שיראו במו עיניהם את מציאות הכיבוש. 

*באפשרות שוברים שתיקה לספק קבלה עבור התרומה.


תודה,

מכולנו לכולכם
הפרויקט של

יוסי גוטרמן
צור קשר עם היזם
אני מרצה לפסיכולוגיה במכללת תל-חי. במשך שנים ארוכות תושב הגליל. כיום בתל-אביב. יצאתי למיזם הזה כי החברה הישראלית חשובה לי. כי אני מאמין שעתיד החברה הישראלית תלוי במידה רבה במודעות שלה למעשיה ולהשלכותיהם. בטוח שיש אנשים רבים המבינים זאת והמוכנים לקחת חלק בתמיכה בצעירים המעיזים לספר לנו את האמת על עצמנו.
88,967
מתוך 20,000 ₪
445%מומן
0
ימים שנותרו
487
תורמים
מינימום 88 תמיכה בשוברים שתיקה
עלות סיור בחברון

תרומה בסכום זה תזכה אותך בסיור בחברון עם צוות שוברים שתיקה. תוכלו לתאם את הסיור על ידי יצירת קשר עם הארגון ולמסור את פרטי התרומה מgiveback
132 תורמים
מינימום 160 תמיכה בשוברים שתיקה
עלות 2 סיורים בחברון

תרומה בסכום זו תכסה עלות של 2 סיורים בחברון עם צוות שוברים שתיקה. תוכלו לתאם את סיור על ידי יצירת קשר עם הארגון ולמסור את פרטי התרומה מgiveback
117 תורמים
מינימום 500 תמיכה בשוברים שתיקה
תרומה ב500 שקלים תאפשר לצוות שוברים שתיקה להגיע אליך לחוג בית להרצאה על שרותו/ה בשטחים
30 תורמים