תומכים בשיקום של דניאל

הפרויקט של דניאל אור
<Embed>

אולי תתחילי את סרטון הקמפיין בלספר שאת משתמשת בחיתולים למבוגרים ואז תצחקי? זה יצליח להעביר את הציניות וההומור שבך שעוזרת לך להתמודד. אלה שלא מכירים אותך צריכים לראות עד כמה את מיוחדת!

 קשה לי. עניתי לה. במילים כתובות יותר קל לי לספר ולשתף.

פאק איט! אני לוחמת! מה זה סרטון בשבילי?

אז אספתי כוחות ושכבתי להכין סרטון.

אני אישה בת 33 שמרגישה בת 80. איך מקצרים 80 שנים לסרטון קצר ומעניין?

אני אישה מיוחדת ונדירה. באמת! אפילו המומחה לעמוד השדרה אמר לי.

לרוב האנשים לא מתנתקת עצם מעמוד השדרה המותני בערב אחד בהיר. למעשה זה קורה לאחוז אחד מהאוכלוסיה בעולם.

אז מה אני מבקשת מכם בעצם?

מטרת הפרויקט היא גיוס כסף לשיקום האורתופדי והנוירולוגי שמצפה לי בשנה הקרובה. אין לי ביטוח בריאות כך שרוב הטיפולים המשלימים שלי נעשים באופן פרטי, למעט השיקום הנוירולוגי עצמו בתל השומר. מדובר בטיפולים שונים כמו פיזיותרפיה, הידרותרפיה, פיזיותרפיה של רצפת האגן, מטפלת בשיטת פאולה, דיקור סיני על מנת להקל על הכאבים שיש לי, מוצרי ספיגה, נסיעות בשכיבה מלאה לשיקום הנויורולוגי במרפאת נפגעי חוט שדרה בתל השומר ומעבר דירה לקומת קרקע מאחר ואינני מסוגלת לעלות במדרגות לדירת עמיגור שלי שנמצאת בקומה השלישית.

אני לוחמת. אני אמא. אני נופלת וקמה. אני סטודנטית למשפטים. אני פעילה חברתית ואקטיביסטית בכנסת. אני פועלת למען נשים נפגעות אלימות. אני מהסוג שנלחם בכל הכוח על מנת לייצר לעצמו מציאות אחרת – טובה יותר מזו שהייתה, למען עצמי קודם כל ולמען שלושת הבנות שלי.

אבל כרגע אני בעיקר מחלימה מניתוח גב מורכב וזקוקה לעזרתכם כדי לחזור להיות מי שאני. כדי לחזור לעמוד על רגליי ולהילחם למען אלו שקולם לא נשמע בחברה.

מוסיפה קטע מראיון ששודר איתי בתוכנית ערב חדש לפני שנה לציון יום המאבק באלימות כלפי נשים. 

פירוט רפואי לגבי מה שקרה לי

בחודש מאי האחרון התנתקה לי עצם מעמוד השדרה המותני. הרפואה לא יודעת להסביר למה זה קרה. לא נחבלתי ולא עברתי תאונה. למעשה, מעולם לפני כן לא חוויתי כאבים או בעיות בגב. בגלל שמדובר בדבר שמאוד נדיר שיקרה, לקח זמן עד שהבינו מה בעצם קרה לי וממה אני סובלת ולקח זמן גם עד שנמצא מנתח מומחה לעמוד שדרה ונוירוכירורג שינתחו אותי.

העצם שהתנתקה לי נכנסה מאחורי גוף החוליה התחתונה ועלתה למעלה לתוך החלל. עמוד השדרה ניסה לפצות על העצם שאיבד ופיתח זיזים (עצמות קטנות) לאורך עמוד השדרה שלי, זה גרם להיצרות קשה של חוט השדרה ולזליגת נוזלי הדיסקים בכל אזור הפגיעה לתוך חלל עמוד השדרה.

הניתוח שעברתי

עברתי 3 הליכים כירורגיים בגב התחתון בניתוח אחד שנמשך קצת יותר מ-4 שעות. בניתוח פתחו את הגב התחתון שלי באורך של 10 ס"מ. שאבו עם מזרק מיוחד את נוזל הדיסקים שפרץ לתוך עמוד השדרה, ניסרו את קשת החוליה התחתונה החוצה על מנת להגיע לעצם שהתנתקה ולהוציא אותה, כרתו את כל הזיזים שצמחו והפעילו לחץ גס על העצבים וניקו את הבצקת סביב עמוד השדרה וחוט השדרה.

בשפה רפואית עברתי דיסקטומיה, למינקטומיה וניאורוליזיס.

הניתוח הצליח אך לעצבים שנפגעו לוקח זמן להשתקם.

יש לי פגיעה בעצב שאחראי על תפקוד הרגליים ואני הולכת בעזרת הליכון או מקל הליכה ויש לי פגיעה קשה בסוגרים מה שאומר בשפה פשוטה שאני מבצעת ריקון לשלפוחית השתן שלי בעזרת קטטר חד פעמי ומשתמשת בתחתונים סופגים מיוחדים ובלילות בחיתולים למבוגרים. לא נעים ואף מביך במיוחד.

 מי אני?

אני דניאל אור, אני משדרות, אם חד הורית לשלוש בנות נפלאות. 

החיים שלי לא היו קלים. בילדותי חוויתי פגיעות מיניות, הורחקתי מהבית, נדדתי בין מוסדות רווחה, שם עברתי התעללות מינית נוספת, זוגיות אלימה וסדיסטית שהצלחתי להיחלץ בעור שיני למקלט לנשים מוכות.

כרגע אני בחוסר תפקוד מוחלט. גרה בבית הורי עם הבנות, כי אני לא מסוגלת לעלות לדירת עמיגור בקומה השלישית ומחכה שהבירוקרטיה תסייע. אני עומדת לפני שנת שיקום מאתגרת פיזית, כרוכה בנסיעות לבדיקות ומעקב בבית החולים תל השומר, אני אלחם על החיים שלי ועל הגשמת החלומות שלי. אבל הבנתי שאני לא יכולה לעשות את זה לבד. בעזרת חברות פתחתי את קמפיין גיוס הכספים הזה. 120,000 ₪, כ8,800 ₪ עבור כל חודש לשנה הקרובה (אחרי התשלומים לאתר ולסליקה). כל נסיעה לשיקום עולה 600 שקל. יש לי טיפולי פיזותרפיה והידרותרפיה. פיזיותרפיה של רצפת האגן ומטפלת בשיטת פאולה ועוד. יש לי שאיפות גדולות, אבל לפני שאני עוזרת לאחרים, הבנתי שבמצבי, אני חייבת עזרה. כל שקל יקדם אותי ואת הבנות שלי וייתן לי את השקט הכלכלי הנדרש כדי להחזיר את החיים שלי לקדמותם.

אתם אולי לא מכירים אותי, אבל תאמינו לי, שכדאי לתמוך בי. ששווה להאמין שאני מסוגלת. האנשים האלה שהאמינו בי לאורך כל הדרך בפנימיות ובמקלט לנשים מוכות, הם אלה שגרמו לי להגיע לחלום גדול ואני צריכה את העזרה שלכם כדי לעבור את השנה הקשה הזאת ולהמשיך להגשים. כל שקל יעזור וכל תפילה ואמונה ותמיכה מחממת לי את הלב

בעזרתכם אוכל להשתקם אורתופדית ונוירולוגית וגם כלכלית על מנת שלא אכנס לחובות בעקבות ההוצאות הרפואיות שלי. לאחר שנת השיקום אחזור ללימודי המשפטים שלי ואסיים אותם בהצלחה ואלווה נשים נפגעות עבירות מין בהליך הפלילי והאישי שהן עוברות ואפיץ אור וטוב לנשים שיזדקקו לי באשר הן וככל שאוכל לעשות זאת. אצליח להעניק לבנותיי אותי בחזרה. את האמא שהן איבדו קצת בחודש מאי האחרון. אוכל לרכוש עזרה אישית בבית ובכך להוריד מהעול שנמצא על כתפיהן ואולי, אולי אצליח גם להגשים את חלומי הגדול ביותר ולפתוח מקום שתומך בנשים נפגעות אלימות מהבסיס ועד להבאתן לחיים נטולי אלימות ונטולי מחסור ופחד. זו משאלתי הגדולה ביותר!

"היבטו החזק ביותר של היקום,
איננו זרימת הזמן לאורך חייו של האדם
אלא, אוסף החותמות שהוא מטביע על
הסובבים אותו מכוח אישיותו ומעשיו"

בתמונה אני ובנותיי שמכניסות לי המון אור לחיים :) הפרויקט של

דניאל אור
צור קשר עם היזם
אני משדרות. אם חד הורית לשלוש בנות, שורדת של זוגיות אלימה, תקיפות מיניות ועבר לא פשוט ולמרות זאת הצלחתי להשלים בגרויות ולהיכנס ללימודי משפטים כדי לעזור לנשים במצבי. במאי האחרון, התנתקה לי עצם מעמוד השדרה והעצבים בין החוליות נפגעו. עברתי ניתוח מורכב ואני זקוקה לתמיכה כלכלית כדי לצלוח את השיקום הארוך ולאחות את השברים בחיי.
31,285
מתוך 120,000 ₪
26%מומן
27
ימים שנותרו
295
תורמים
מינימום 25 מייל תודה
תודה! כל שקל מוערך, בסוף הקמפיין אשמח לשלוח לכם מייל תודה מעומק הלב.
יישלח במייל.
50 תורמים
מינימום 35 5 כרטיסי ברכה להדפסה עצמית
5 כרטיסי ברכה יפהפיים להדפסה עצמית של המעצבת המוכשרת יעל פיקר, מגיעים בקובץ להדפסה בבית/בבית דפוס.
8 תורמים מתוך 25
מינימום 40 הלול של נילי
בית לאימהות אצל נילי אגמון, בקדימה שבשרון (אימהות בחופשת לידה או עם פעוטות שאינן במסגרות, כולל תמיכה וייעוץ בהנקה אם יש צורך).
המפגש יתקיים בקדימה שבשרון. התשורה הינה למפגש אחד
1 תורמים מתוך 3
מינימום 50 תרומה ללא תמורה
תודה רבה על התמיכה! מייל תודה ישלח אליך בסוף הקמפיין.
11 תורמים
מינימום 60 תספורת לילד.ה
תספורת לילד.ה במספרה ביתית בדרום תל אביב, מתנת סלון/גינה (אפשר להתרשם בדף הפייסבוק)
0 תורמים מתוך 1
מינימום 60 הספר "שאף אחד לא ישמע" / דפנה ארגמן
הספר מביא את סיפורה של ילדה קטנה, נערה יפה, אישה צעירה, דפנה שמה, שנאנסה על ידי אביה. המילים מתארות את מסעה מילדות לבגרות, התמודדותה מול חברה שופטת ומאשימה, התנועה בין הרצון למות לחדוות החיים, והקול שחוזר ואומרשאף אחד לא ישמע. זהו סיפורה האישי של דפנה, ובה בעת זהו סיפורן של ילדות רבות שנפגעו ועדיין נפגעות.
5 תורמים מתוך 30
מינימום 75 פוסטר מודפס
פוסטר מודפס של המעצבת המוכשרת יעל פיקר לאיסוף עצמי מתל אביב (גבול רמת גן גבעתיים, או ליד עזריאלי)
0 תורמים מתוך 10
מינימום 90 הספר 'מצילות' מאת תמר לזר
מצילות - סיפורה של הדס בת ה-30 שעברה הטראומטי רודף אותה, עד שנשים אחרות מצליחות להושיט לה יד ולנטוע בה תקווה מחודשת. הספר מאת תמר לזר כולל הקדשה אישית, סימניה מעוצבת ומשלוח בדואר
2 תורמים מתוך 3
מינימום 90 ספר הצביעה של ישראל
תקבלו עותק של ספר צביעה מיוחד במינו, של אתרי מפתח ברחבי ארץ ישראל מלווים בהסברים קצרים שיצרה טלי עמיר המוכשרת. (משלוח בישראל)
9 תורמים מתוך 10
מינימום 100 מייל תודה
תודה רבה! כל שקל מוערך, בסוף הקמפיין אשמח לשלוח לכם מייל תודה מעומק הלב.
יישלח במייל.
40 תורמים
מינימום 100 ספר הילדים המעולה "ביום שמש בהיר"
הספר "ביום שמש בהיר" מאת טלי כוכבי עם איורים של ליאורה גרוסמן והקדשה אישית מחורזת מאת המחברת בהתאמה ליקיריכם. הספר ישלח בדואר.
1 תורמים מתוך 2
מינימום 100 שובר קנייה אצל המעצבת Ayelet LAVAN
שובר על סך 100 ש"ח בקנייה אצל המעצבת המוכשרת Ayelet LAVAN שעושה בגדי נשים למידות 38-50.
2 תורמים מתוך 3
מינימום 100 שיעורים פרטיים בסטטיסטיקה
שיעורים פרטיים בסטטיסטיקה לתלמידי מדעי החברה. נערכים באוניברסיטת תל אביב או בפלורנטין, על ידי שושנה סטרוק - בוגרת תואר ראשון (בהצטיינות) בפסיכולוגיה וחינוך,
מתמקדת בהנגשת החומר ובהתאמת צורת הלמידה לאופי התלמיד.ה.
2 תורמים מתוך 10
מינימום 135 נחשוש פרחוני ורוד
נחשוש פרחוני ורוד, 2 מטר אורך, 25 ס"מ היקף. הנחשושים עשויים מבדים 100% כותנה, עם מילוי איכותי ותפירה קפדנית. מתנת חן מיכל, עיצובים לתינוקות וילדים.
1 תורמים מתוך 2
מינימום 150 מייל תודה
תודה רבה רבה! כל שקל מוערך, בסוף הקמפיין אשמח לשלוח לכם מייל תודה מעומק הלב.
יישלח במייל.
6 תורמים
מינימום 150 תספורת לאישה
תספורת לאישה במספרה ביתית בדרום תל אביב, מתנת סלון/גינה (אפשר להתרשם בדף הפייסבוק)
0 תורמים מתוך 1
מינימום 150 מארז של יומן ליצירה אישית ושלוש גלויות רקומות.
יומן בגודל 12.5*17 ס"מ. כריכה מאויירת עם עיטורי רקמה, בעבודת יד. 64 דפים מנייר לבן נטול עץ, 110 גרם. היומן כרוך בעבודת יד, עם תפר קופטי, המאפשר פתיחה שטוחה לחלוטין של היומן. ושלוש גלויות בגודל 10*15 ס"מ, עם איור ועיטורי רקמה. מתנת Idea Catcher. איסוף עצמי מעין איילה.
0 תורמים מתוך 3
מינימום 175 שרשרת מעוצבת
שרשרת מעוצבת בעיצוב אישי של רחלי טל המהממת.
השרשרת תישלח דרך דואר ישראל.
8 תורמים מתוך 10
מינימום 190 יעוץ שיווק אינטרנטי לעסקים
שעת יעוץ בנושא שיווק אינטרנטי של לאה הדר, מנהלת קמפיינים בפייסבוק וגוגל (חיפוש) דוברת אנגלית ועברית. ניתן לחלק את השעה בין יעוץ טלפוני לאיך לנהל קמפיינים לבין עזרה בכתיבת תוכן למודעות לקידום ממומן או אורגני בפייסבוק ו/או גוגל.
1 תורמים מתוך 4
מינימום 200 ליווי הורים לאחר לידה
מפגש אחד לליווי הורים לאחר לידה, באזור עמק חפר/חדרה על ידי מיכל הראל.
נא לשים לב למקום המפגש באזור עמק חפר/חדרה בלבד.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 200 עיסוי משולב בשמן או עיסוי תאילנדי
עיסוי של שעה בקליניקה של הילה לבינזון ברחובות.
העיסוי יינתן ברחובות בלבד.
1 תורמים מתוך 3
מינימום 200 מייל תודה
תודה רבה, אתם נפלאים! כל שקל מוערך, בסוף הקמפיין אשמח לשלוח לכם מייל תודה מעומק הלב.
יישלח במייל.
16 תורמים
מינימום 250 סיור מודרך בסופר
סיור מודרך בסופר באיזור פרדס חנה והסביבה בנושא מזון מזין ותעשיית המזון על ידי יעל לידר, טכנולוגית מזון.
נא שימו לב למקום המצוין.
0 תורמים מתוך 6
מינימום 250 הנפשת לוגו לעסק
הנפשת לוגו לעסק לשימוש בסרטונים ומצגות, ע"י העורכת וידאו המוכשרת ענבל שני, בעלת סטודיו לצילום באזור בנימינה
0 תורמים מתוך 2
מינימום 250 שעה ייעוץ אנרגטי משולב קלפים מטוטלת ותיקשור
שעת הכוונה ואף ניקוי אנרגטי להסרת חסימות בנושאים המעסיקים אתכם: עבודה, זוגיות, ילדים, הגשמה עצמית, דילמות ולבטים בקבלת החלטות עם אנג'י אייל - אסטרולוגית, הילרית, מתקשרת ומטפלת אנרגטית (הכותרת נשארת זהה)
0 תורמים מתוך 1
מינימום 300 יעוץ לשיווק העסק
יעוץ לשיווק העסק ברשתות חברתיות לעוסקים ועסקים קטנים - חנויות, מטפלים למינהם ועצמאיים. הייעוץ יינתן אישית על ידי קרן רביב באזור אבן יהודה.
0 תורמים מתוך 5
מינימום 350 שיעור כיצד לעבוד עם מטוטלת
שיעור 'הסודות הקסומים של המטוטלת' עם אנג'י אייל: בשיעור תלמדו איך לשאול שאלות באמצעות המטוטלת ולקבל הכוונה ותשובות בכל נושא שתרצו עם אנג'י אייל - אסטרולוגית, הילרית, מתקשרת ומטפלת אנרגטית.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 484 הקורס ליצירת שפע לעסקים
רוצה להיות מגנט לשפע, לזמן לך שפע לקוחות מדויקים עבורך ולהפוך את העסק שלך לשופע ומשגשג? הקורס המקוון של אביגיל לוי הנפלאה יעשה פלאים לעסק שלך!
0 תורמים מתוך 3
מינימום 500 מפגש ריפוי לגוף
מפגש ריפוי לגוף לאישה שמוכנה לאהוב את המקום הזה בגוף שעד היום התביישה בו.
מפגש בן שעה וחצי משולב דמיון מודרך וציור גוף, על ידי איה דב הנהדרת בכרכור.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 500 צילום מוצר מקצועי
שעת צילום + 8 תמונות ערוכות של המוצרים שלכם על ידי הצלמת והעורכת ענבל שני. צילום בסטודיו באזור בנימינה, או ברדיוס של עד כ 10ק"מ.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 600 מימון נסיעות הלוך וחזור לתל השומר
תודה רבה! עזרת לי להגיע לבדיקות שוטפות בתל השומר (מונית ספיישל הלוך ושוב).
אשלח תעודת הוקרה מודפסת על ידי דואר ישראל.
2 תורמים
מינימום 750 פגישות טיפוליות
שלושה פגישות טיפוליות עם שירה לווין עו"ס קלינית. עושה טיפולים דיאדים (הורה-ילד) וגם הדרכת הורים. הקליניקה נמצאת בחיפה.
הפגישות ייערכו בחיפה.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 800 שטיח בעבודת יד
שטיח סרוג בהזמנה אישית עד 125 ס"מ בעבודת יד של נועה בוזנה. אספקה חצי שנה לאחר ההזמנה (בסיום הקמפיין).
יימסר אישית באזור שדרות ועוטף עזה.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 800 צילומי משפחה מקצועיים בטבע
סשן של שעה וחצי צילומי משפחה עד 5 נפשות, בטבע המרהיב של איזור בית עובד עם הצלמת המוכשרת יולי ברוש. בסוף התהליך מקבלים 100 תמונות ערוכות כולן. ללא אלבום.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 1000 תרומה ללא תמורה
תודה רבה רבה! כל שקל מוערך, בסוף הקמפיין אשמח לשלוח לכם מייל תודה מעומק הלב.
יישלח במייל.
2 תורמים
מינימום 1500 “קולות נשיים בספרות הערבית המתורגמת לעברית”
הרצאה מעולה בנושא “קולות נשיים בספרות הערבית המתורגמת לעברית” עבור קבוצה בכל גודל שתבחרו, במועד שיתואם ישירות מול המרצה- ד"ר חנה עמית-כוכבי, כלת פרס טשרניחובסקי לתרגומי מופת, מתרגמת, מרצה וחוקרת תרגום, מבכירי המתרגמים מערבית לעברית. (במידה ומחוץ לחיפה המרצה תזדקק להסעה הלוך חזור לחיפה.)
0 תורמים מתוך 1
מינימום 5000 תרומה ללא תמורה
תודה רבה רבה! כל שקל מוערך, בסוף הקמפיין אשמח לשלוח לכם מייל תודה מעומק הלב ותעודת הוקרה אישית בדואר ישראל.
0 תורמים
מינימום 10000 מפגש איתי ועם משפחתי
חודש שיקום. אי אפשר לתאר בכלל את הוקרת התודה. הסכום הזה יוכל לתת לי שקט כלכלי ונפשי למשך חודש. חודש שבו אוכל באמת להקדיש את עצמי לשיקום ולבנות שלי. נשמח לארח את התורם/ת הנדיב/ה ולהודות באופן אישי בהזמנה למפגש איתי ועם משפחתי בשדרות.
המפגש יתקיים בשדרות בבית מגוריי לפי הזמנים הפנויים בהם אני לא בטיפולים או בבית החולים.
0 תורמים
מינימום 30 דיסק של הרכב הגולדולינים
דיסק של הרכב הגולדולינים שהם הרכב פולק אקוסטי ישראלי. (ישלח בדואר)
6 תורמים מתוך 6
מינימום 30 קלף מסר אסטרולוגי אישי
פתיחת קלף מסר אסטרולוגי אישי, על ידי אנג'י אייל היא אסטרולוגית, הילרית, מתקשרת ומטפלת אנרגטית מעולה.
5 תורמים מתוך 5
מינימום 40 סביבון בעבודת יד
סביבון בעבודת יד של טלי גאון הנפלאה.
הסביבון ישלח בדואר ישראל.
10 תורמים מתוך 10
מינימום 50 סלסילת טריקו בעבודת יד
סלסילת טריקו בינונית בעבודת יד של נועה בוזנה המהממת.
הסלסילות יימסרו אישית באזור שדרות ועוטף עזה.
10 תורמים מתוך 10
מינימום 50 5 כרטיסי ברכה מודפסים
5 כרטיסי ברכה מודפסים של המעצבת המוכשרת יעל פיקר, משלוח בדואר ישראל רגיל.
15 תורמים מתוך 15
מינימום 50 נשכן סרוג לפעוטות
נשכן סרוג יפהפה, שנסרג במיוחד לקמפיין ע"י שגית לב המוכשרת
2 תורמים מתוך 2
מינימום 80 ייעוץ באמצעות שאלות למטוטלת
רבע שעה ייעוץ באמצעות שאלות למטוטלת, על ידי אנג'י אייל היא אסטרולוגית, הילרית, מתקשרת ומטפלת אנרגטית מעולה.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 100 שובר קנייה בחנות nani indian clothes
שובר קנייה על סך מאה ש"ח ברשת החנויות המעולה nani indian clothes, על קולקציית חורף 2017/18 (לא כולל פורים)
15 תורמים מתוך 15
מינימום 100 הספר "ביום שמש בהיר"
הספר "ביום שמש בהיר" מאת טלי כוכבי עם איורים של ליאורה גרוסמן והקדשה אישית מחורזת מאת המחברת בהתאמה ליקיריכם. הספר ישלח בדואר.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 120 בובת בראץ משוקמת בעבודת יד
שירה מכינה בובות בראץ משוקמות בעבודת יד (ניתן להזמין צבעים אהובים וכ"ו). הבובה תישלח בדואר.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 120 ניקוי אנרגטי
חצי שעה של שיחת טלפון לניקוי אנרגטי עם יולי שפירא.
הניקוי הינו טלפוני.
5 תורמים מתוך 5
מינימום 120 תספורת טבעית
תספורת טבעית אצל רמה שיפרון ביפו.
נא שימו לב למקום המצוין.
4 תורמים מתוך 4
מינימום 140 משחק 'מלך הירקות'
מלך הירקות- משחק בריאות חוויתי לכל המשפחה! המשחק הוא הארוחה, מכינים צלחת ירקות צבעונית ועוד דבר מה לאכול ומתיישבים לשחק. משחק שמעודד ילדות וילדים לאכול מגוון ירקות בריא ועשיר. מומלץ!
5 תורמים מתוך 5
מינימום 150 שעת ייעוץ בנושא מזון מזין
שעת יעוץ טלפוני או בסקייפ בנושא מזון מזין ותעשיית המזון על ידי יעל לידר הנפלאה שהיא טכנולוגית מזון.
הייעוץ יינתן בטלפון או בסקייפ לבחירתכם.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 200 שרשרת כסף עם תליון פנינה
שרשרת כסף עם תליון פנינה של שריי חמו הנפלאה.
השרשרת תישלח בדואר ישראל.
1 תורמים מתוך 1
מינימום 200 איור דיגיטלי לפי צילום
איור על ידי איה רוזן הנפלאה.
דרך המייל.
1 תורמים מתוך 1
מינימום 250 מפגש תקשור והכוונה עם הדרכה
מפגש תקשור והכוונה עם שרון לב ארי - להיות אור זורח בעוצמה רפואה הוליסטית. בפרדס חנה או אינטרנטי.
2 תורמים מתוך 2