תומכים בשיקום של דניאל

הפרויקט של דניאל אור
<Embed>

לעתים האור שלנו כבה, אך נדלק מחדש על ידי אחר וכל אחד מאתנו חייב תודה מקרב לב לאלה שהדליקו מחדש אור זה. (אלברט שוויצר)

הקמפיין הגיע ליעד!!!

אני רוצה לומר תודה על האמון, על האכפתיות, על הנתינה, על השיתופים הרבים והכי תודה על כך שפתחתן את ליבכן ואת כיסכן עבורי ועבור בנותיי וחשובה לא פחות התודה על התמיכה הגדולה בכל הזמן הזה.

תודה לקוראי הדף האישי שלי בפייסבוק ולכל מי שהצטרפה לקבוצת הפעולה של הפרויקט.

תודה ענקית מעומק ליבי לנשים המהממות שליוו אותי מאחורי הקלעים ושרדו את רכבת ההרים המטורפת שהייתה בזמן הקמפיין. נשים שעבדו למען הפרויקט ימים ולילות, בחגים ובשבתות.

תודה מיוחדת לאישה נדירה ומיוחדת שבלעדיה כל זה היה לא אפשרי! אישה שהאמינה שהיעד לגמרי אפשרי גם כשאני לא האמנתי בכך עצמי.

אני רוצה להזמין אתכן לרכוש מהתשורות השוות שעוד נשארו בקמפיין. נשאר קצת פחות מיממה לגיוס, ולמרות הגעת הקמפיין ליעדו – מה שיאסף מעבר יעזור לי לשפר את חיי.

תודה ומאחלת לכולנו להיות מדליקי האור עבור אלה שנמצאים בחושך. אולי תתחילי את סרטון הקמפיין בלספר שאת משתמשת בחיתולים למבוגרים ואז תצחקי? זה יצליח להעביר את הציניות וההומור שבך שעוזרת לך להתמודד. אלה שלא מכירים אותך צריכים לראות עד כמה את מיוחדת!

 קשה לי. עניתי לה. במילים כתובות יותר קל לי לספר ולשתף.

פאק איט! אני לוחמת! מה זה סרטון בשבילי?

אז אספתי כוחות ושכבתי להכין סרטון.

אני אישה בת 33 שמרגישה בת 80. איך מקצרים 80 שנים לסרטון קצר ומעניין?

אני אישה מיוחדת ונדירה. באמת! אפילו המומחה לעמוד השדרה אמר לי.

לרוב האנשים לא מתנתקת עצם מעמוד השדרה המותני בערב אחד בהיר. למעשה זה קורה לאחוז אחד מהאוכלוסיה בעולם.

אז מה אני מבקשת מכם בעצם?

מטרת הפרויקט היא גיוס כסף לשיקום האורתופדי והנוירולוגי שמצפה לי בשנה הקרובה. אין לי ביטוח בריאות כך שרוב הטיפולים המשלימים שלי נעשים באופן פרטי, למעט השיקום הנוירולוגי עצמו בתל השומר. מדובר בטיפולים שונים כמו פיזיותרפיה, הידרותרפיה, פיזיותרפיה של רצפת האגן, מטפלת בשיטת פאולה, דיקור סיני על מנת להקל על הכאבים שיש לי, מוצרי ספיגה, נסיעות בשכיבה מלאה לשיקום הנויורולוגי במרפאת נפגעי חוט שדרה בתל השומר ומעבר דירה לקומת קרקע מאחר ואינני מסוגלת לעלות במדרגות לדירת עמיגור שלי שנמצאת בקומה השלישית.

אני לוחמת. אני אמא. אני נופלת וקמה. אני סטודנטית למשפטים. אני פעילה חברתית ואקטיביסטית בכנסת. אני פועלת למען נשים נפגעות אלימות. אני מהסוג שנלחם בכל הכוח על מנת לייצר לעצמו מציאות אחרת – טובה יותר מזו שהייתה, למען עצמי קודם כל ולמען שלושת הבנות שלי.

אבל כרגע אני בעיקר מחלימה מניתוח גב מורכב וזקוקה לעזרתכם כדי לחזור להיות מי שאני. כדי לחזור לעמוד על רגליי ולהילחם למען אלו שקולם לא נשמע בחברה.

מוסיפה קטע מראיון ששודר איתי בתוכנית ערב חדש לפני שנה לציון יום המאבק באלימות כלפי נשים. 

פירוט רפואי לגבי מה שקרה לי

בחודש מאי האחרון התנתקה לי עצם מעמוד השדרה המותני. הרפואה לא יודעת להסביר למה זה קרה. לא נחבלתי ולא עברתי תאונה. למעשה, מעולם לפני כן לא חוויתי כאבים או בעיות בגב. בגלל שמדובר בדבר שמאוד נדיר שיקרה, לקח זמן עד שהבינו מה בעצם קרה לי וממה אני סובלת ולקח זמן גם עד שנמצא מנתח מומחה לעמוד שדרה ונוירוכירורג שינתחו אותי.

העצם שהתנתקה לי נכנסה מאחורי גוף החוליה התחתונה ועלתה למעלה לתוך החלל. עמוד השדרה ניסה לפצות על העצם שאיבד ופיתח זיזים (עצמות קטנות) לאורך עמוד השדרה שלי, זה גרם להיצרות קשה של חוט השדרה ולזליגת נוזלי הדיסקים בכל אזור הפגיעה לתוך חלל עמוד השדרה.

הניתוח שעברתי

עברתי 3 הליכים כירורגיים בגב התחתון בניתוח אחד שנמשך קצת יותר מ-4 שעות. בניתוח פתחו את הגב התחתון שלי באורך של 10 ס"מ. שאבו עם מזרק מיוחד את נוזל הדיסקים שפרץ לתוך עמוד השדרה, ניסרו את קשת החוליה התחתונה החוצה על מנת להגיע לעצם שהתנתקה ולהוציא אותה, כרתו את כל הזיזים שצמחו והפעילו לחץ גס על העצבים וניקו את הבצקת סביב עמוד השדרה וחוט השדרה.

בשפה רפואית עברתי דיסקטומיה, למינקטומיה וניאורוליזיס.

הניתוח הצליח אך לעצבים שנפגעו לוקח זמן להשתקם.

יש לי פגיעה בעצב שאחראי על תפקוד הרגליים ואני הולכת בעזרת הליכון או מקל הליכה ויש לי פגיעה קשה בסוגרים מה שאומר בשפה פשוטה שאני מבצעת ריקון לשלפוחית השתן שלי בעזרת קטטר חד פעמי ומשתמשת בתחתונים סופגים מיוחדים ובלילות בחיתולים למבוגרים. לא נעים ואף מביך במיוחד.

 מי אני?

אני דניאל אור, אני משדרות, אם חד הורית לשלוש בנות נפלאות. 

החיים שלי לא היו קלים. בילדותי חוויתי פגיעות מיניות, הורחקתי מהבית, נדדתי בין מוסדות רווחה, שם עברתי התעללות מינית נוספת, זוגיות אלימה וסדיסטית שהצלחתי להיחלץ בעור שיני למקלט לנשים מוכות.

כרגע אני בחוסר תפקוד מוחלט. גרה בבית הורי עם הבנות, כי אני לא מסוגלת לעלות לדירת עמיגור בקומה השלישית ומחכה שהבירוקרטיה תסייע. אני עומדת לפני שנת שיקום מאתגרת פיזית, כרוכה בנסיעות לבדיקות ומעקב בבית החולים תל השומר, אני אלחם על החיים שלי ועל הגשמת החלומות שלי. אבל הבנתי שאני לא יכולה לעשות את זה לבד. בעזרת חברות פתחתי את קמפיין גיוס הכספים הזה. 120,000 ₪, כ8,800 ₪ עבור כל חודש לשנה הקרובה (אחרי התשלומים לאתר ולסליקה). כל נסיעה לשיקום עולה 600 שקל. יש לי טיפולי פיזותרפיה והידרותרפיה. פיזיותרפיה של רצפת האגן ומטפלת בשיטת פאולה ועוד. יש לי שאיפות גדולות, אבל לפני שאני עוזרת לאחרים, הבנתי שבמצבי, אני חייבת עזרה. כל שקל יקדם אותי ואת הבנות שלי וייתן לי את השקט הכלכלי הנדרש כדי להחזיר את החיים שלי לקדמותם.

אתם אולי לא מכירים אותי, אבל תאמינו לי, שכדאי לתמוך בי. ששווה להאמין שאני מסוגלת. האנשים האלה שהאמינו בי לאורך כל הדרך בפנימיות ובמקלט לנשים מוכות, הם אלה שגרמו לי להגיע לחלום גדול ואני צריכה את העזרה שלכם כדי לעבור את השנה הקשה הזאת ולהמשיך להגשים. כל שקל יעזור וכל תפילה ואמונה ותמיכה מחממת לי את הלב

בעזרתכם אוכל להשתקם אורתופדית ונוירולוגית וגם כלכלית על מנת שלא אכנס לחובות בעקבות ההוצאות הרפואיות שלי. לאחר שנת השיקום אחזור ללימודי המשפטים שלי ואסיים אותם בהצלחה ואלווה נשים נפגעות עבירות מין בהליך הפלילי והאישי שהן עוברות ואפיץ אור וטוב לנשים שיזדקקו לי באשר הן וככל שאוכל לעשות זאת. אצליח להעניק לבנותיי אותי בחזרה. את האמא שהן איבדו קצת בחודש מאי האחרון. אוכל לרכוש עזרה אישית בבית ובכך להוריד מהעול שנמצא על כתפיהן ואולי, אולי אצליח גם להגשים את חלומי הגדול ביותר ולפתוח מקום שתומך בנשים נפגעות אלימות מהבסיס ועד להבאתן לחיים נטולי אלימות ונטולי מחסור ופחד. זו משאלתי הגדולה ביותר!

"היבטו החזק ביותר של היקום,
איננו זרימת הזמן לאורך חייו של האדם
אלא, אוסף החותמות שהוא מטביע על
הסובבים אותו מכוח אישיותו ומעשיו"

בתמונה אני ובנותיי שמכניסות לי המון אור לחיים :) הפרויקט של

דניאל אור
צור קשר עם היזם
אני משדרות. אם חד הורית לשלוש בנות, שורדת של זוגיות אלימה, תקיפות מיניות ועבר לא פשוט ולמרות זאת הצלחתי להשלים בגרויות ולהיכנס ללימודי משפטים כדי לעזור לנשים במצבי. במאי האחרון, התנתקה לי עצם מעמוד השדרה והעצבים בין החוליות נפגעו. עברתי ניתוח מורכב ואני זקוקה לתמיכה כלכלית כדי לצלוח את השיקום הארוך ולאחות את השברים בחיי.
125,240
מתוך 120,000 ₪
104%מומן
0
ימים שנותרו
963
תורמים
מינימום 50 תרומה ללא תמורה
תודה רבה על התמיכה! מייל תודה ישלח אליך בסוף הקמפיין.
205 תורמים
מינימום 50 העסק מצליח מהראש - ספרו של רמי דבורה מאמן עסקי
"העסק מצליח מהראש" הוא ספר ייחודי על הפרספקטיבה העסקית הנכונה, שבעל-עסק עצמאי חייב להכיר, על מנת להצליח. הספר מסביר את הטעויות הנסתרות והסודות הנעלמים, שרוב העצמאים, אפילו אינם רואים, אך הם אלו שיקבעו הצלחה או כישלון בתחומים קריטיים, כגון: שירות-לקוחות, תמחור, נראות עסקית, ניהול, שיווק ועוד.
כל פרק בספר, ישנה את כל התפיסה העסקית שלכם ומכאן את התוצאות.
ספר חובה לכל בעל-עסק עצמאי, או לכאלו המתעתדים להקים עסק.
איסוף עצמי מבנימינה.
8 תורמים מתוך 40
מינימום 50 תעודת לידה מעוצבת
תעודת לידה מעוצבת, ממבחר רחב של עיצובים, בתוספת פרטי ילדכם.
התעודה תשלח בקובץ להדפסה.
2 תורמים מתוך 4
מינימום 60 אלבום כפול של שירי יום ולילה להורים ולפעוטות
מירב משולם לוי, זמרת ויוצרת, מופיעה בערוץ הופ ובערוץ לולי, מנחת חוגי מוסיקה לגיל הרך, תורמת את אלבומה הכפול של שירי יום ולילה להורים ופעוטות.

איסוף עצמי מת"א בתיאום מראש.
8 תורמים מתוך 50
מינימום 60 הצגה בתיאטרון תמונע - אהבה וכסף
בכורה ישראלית למחזה עטור הפרסים של דניס קלי, על המאבק לשמירה על האהבה והשפיות בעולם שבו הכל נמדד בכסף.
בימוי: משה פרשלטיין.
משתתפים: דורי אנגל, אדר בק, הגר דנון, אורה מאירסון, יואל רוזנקיאר, שלום שמואלוב.
תאריכים: שישי 19.1, מוצ"ש 24.2 ב20:00 בתיאטרון תמונע, שונצינו 8 תל אביב.
2 תורמים מתוך 20
מינימום 60 הצגה בתאטרון תמונע - נוקאאוט
נוקאאוט- גברים ונשים עפ"י שייקספיר.
הצגה המתרחשת בתוך זירת איגרוף ומשלבת טקסטים ממחזות שונים של שייקספיר, על נשים, גברים ומה שביניהם.
בימוי: דורי אנגל.
משתתפים: דורי אנגל, עדי לב.
תאריכים: 13-14.2 ב20:00 בתיאטרון תמונע, שונצינו 8 תל אביב.
0 תורמים מתוך 20
מינימום 60 הספר "שאף אחד לא ישמע" / דפנה ארגמן
הספר מביא את סיפורה של ילדה קטנה, נערה יפה, אישה צעירה, דפנה שמה, שנאנסה על ידי אביה. המילים מתארות את מסעה מילדות לבגרות, התמודדותה מול חברה שופטת ומאשימה, התנועה בין הרצון למות לחדוות החיים, והקול שחוזר ואומרשאף אחד לא ישמע. זהו סיפורה האישי של דפנה, ובה בעת זהו סיפורן של ילדות רבות שנפגעו ועדיין נפגעות.
25 תורמים מתוך 30
מינימום 65 הספר "להציל את הכדור הגדול"
הספר עוסק בנושא הפרדת פסולת ומיחזור בקלילות ובהומור. הסיפור על משפחת דביבונים הגרה בחורשה מוקפת בהררי אשפה. במקום לשחק בחפצים מהטבע, הם משחקים בזבל בהנאה מרובה. בעיניהם הפסולת הינה מקור למשחקים ולא מקור סכנה.
הספר מיועד לגילאי 4 עד 8. הספר יקנה לילד ידע, הרגלים נכונים וכלים מעשיים כיצד להפריד פסולת וכל זה בסיפור מעניין ומרגש.
הספר הודפס על נייר ממוחזר ולמבוגרים שבינינו אשר יריחו את דפי הספר, יזכיר את ריח הספרים של פעם. בנוסף, על כריכת הספר מודפס ברקוד דרכו ניתן יהיה לשמוע את הסיפור והילד יוכל לדפדף בספר תוך שהוא שומע את הסיפור.
כל זאת מתוך חשיבה אקולוגית ואחריות שלנו לעתידו של כדור הארץ.
הספר יישלח בדואר ישראל לכל חלקי הארץ.
4 תורמים מתוך 10
מינימום 80 תל אביב - גן עדן - גיהינום ספרו של אוהד עוזיאל
"תל אביב—גן עדן—גיהינום", רומן הביכורים של אוהד עוזיאל, הוא סיפור אהבה יוצא דופן וייחודי. מופיעים בו המשתתפים הרגילים: גבר ואישה, אבל יש גם מלאך ושד, שמציצים מעבר לכתפיהם ומתערבים ביחסים ביניהם, בוחשים בקדרה, מעוררים יצרים, מציתים מריבות ומעודדים בגידות. הבחור המאוהב הוא כלי על לוח השחמט של המשחק ביניהם: המלאך מנסה לגרום לבחור אושר, השד מנסה להרוס את חייו. זהו רומן על אהבה בראשית המאה ה-21. סיפור אהבה בוגר, ובו ניכור וקשיים, חלומות משותפים ורגעים מתוקים שמלווים כל סיפור אהבה ומערכת יחסים.
נקודת המבט נודדת בין תל אביב, גן העדן והגיהינום, ומשרטטת עולם עשיר במיתולוגיה, במנהגים ובטקסים. כל דמות מתמודדת עם רגשות וקשיים, עם מאבקים על כוח ויוקרה, וכן עם מרכיבי החיים המוכרים היטב לבני אנוש, ושאינם משתנים בעולמות אחרים.
כולל הקדשה אישית מהסופר. איסוף עצמי מתל אביב או משלוח בדואר ישראל.
3 תורמים מתוך 5
מינימום 85 ספר ילדים "איש לא יגנוב לך את הקשת"
ספר צבעוני ושמח, דו לשוני בעברית ובערבית, שמספר סיפור קטן על תקוה גדולה. כולל דיסק עם גרסא בעברית ובערבית בביצוע הזמרת הנפלאה אמאל מורקוס. כתבה: ברברה מייסלין. איירה: הלן וובר. תרגום לעברית: חני עמית כוכבי וטלי כוכבי. תרגום לערבית: גסאן גמאל. כולל משלוח לכל הארץ בדואר ישראל.
3 תורמים מתוך 10
מינימום 85 ספר הנוער המצליח “כמעט שם” מאת רועי סלמן.
רומאן התבגרות רגיש וסוחף המלווה את זוהר בן ה 13 על הקו בין מציאות חיים מורכבת לבין עולם החלומות והדמיון ועל הקו הממשי בין בת ים לבאר שבע.
זכה לשבחי הביקורת ונכנס למצעד הספרים של משרד החינוך.
עם הקדשה אישית של הסופר, כולל משלוח לכל הארץ.
1 תורמים מתוך 3
מינימום 100 שיעורים פרטיים בסטטיסטיקה
שיעורים פרטיים בסטטיסטיקה לתלמידי מדעי החברה. נערכים באוניברסיטת תל אביב או בפלורנטין, על ידי שושנה סטרוק - בוגרת תואר ראשון (בהצטיינות) בפסיכולוגיה וחינוך,
מתמקדת בהנגשת החומר ובהתאמת צורת הלמידה לאופי התלמיד.ה.
4 תורמים מתוך 10
מינימום 100 מייל תודה
תודה רבה! כל שקל מוערך, בסוף הקמפיין אשמח לשלוח לכם מייל תודה מעומק הלב.
יישלח במייל.
99 תורמים
מינימום 100 ספר ילדים ״דברים שנשארים״
ספר ילדים "דברים שנשארים״, ,ספרה השני של טלי בן ענת , איורים דני קרמן, מבכירי המאיירים בישראל.
8 תורמים מתוך 10
מינימום 100 שיעור פרטי באנגלית
שיעור פרטי באנגלית דרך מערכת זום (און ליין) עם המורה טניה רוז.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 100 סשן התמקדות עם טניה רוז
להניח לרגע את הריצה והעומס של חיי היום יום לטובת פאוזה – ולהתבונן פנימה על עניין שמעסיק את אותך.
1 תורמים מתוך 5
מינימום 100 שיעור פרטי בשחמט
שיעור פרטי בשחמט מגיל 6 ועד 120 עם המועמד לאומן דויד לידר.
השיעור יינתן בין זיכרון יעקב לחדרה.
2 תורמים מתוך 5
מינימום 100 סלסלת טריקו בעבודת יד
סלסלה סרוגה בחוטי טריקו בעבודת יד של נועה בוזנה. הסלסלאות ימסרו אישית מתל אביב ועד באר שבע.
1 תורמים מתוך 10
מינימום 120 “אגם הצללים”, ספר פנטזיה ישראלי לנוער
ספר הפנטזיה הישראלי לנוער, “אגם הצללים”, ספר+ סימניה במשלוח אישי אליך, מתנת רוני גלבפיש הנפלאה.
2 תורמים מתוך 3
מינימום 120 שיעור פרטי בלשון
שיעורי פרטי של 60 דקות בלשון עם יעל הורביץ, מורה מנוסה ומגישה לבגרות.
השיעורים יתקיימו בגבעת רם בירושלים או בביתה של יעל ביישוב לפיד (ניתן לתאם באזור מודיעין בתיאום עם יעל).
0 תורמים מתוך 5
מינימום 150 מייל תודה
תודה רבה רבה! כל שקל מוערך, בסוף הקמפיין אשמח לשלוח לכם מייל תודה מעומק הלב.
יישלח במייל.
22 תורמים
מינימום 150 צמד ספרי ילדים מקסימים על אהבת הקריאה
צמד ספרי ילדים איכותיים ומקסימים על אהבת הקריאה “סיפורו של אביר” ו“חטפן הספרים”, מאת הלן דוקרטי עם איורים של תומס דוקרטי, מתנת הוצאת כנפיים.
2 תורמים מתוך 3
מינימום 150 פגישת הדרכת הורים טלפונית עם שירה רם
שירה רם היא עובדת סוציאלית קלינית ומטפלת דיאדית.
מתמחה בגיל הרך עד מתבגרים, בלקויי למידה והפרעת קשב, בבעלי לקויות ועיכוב התפתחותי, בהפרעות חרדה ובאתגרים בגמילה (גם בגישת קשב לצרכים) ובכל הנוגע לאתגרים בהתפתחות תקינה.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 175 ארוחה טבעונית זוגית
אוכל טבעוני ביתי של תום סויצקי. ליטר מרק, ליטר קדירת כל טוב, מנת ירקות (750 גרם) - תפריט גמיש. איסוף מגבעתיים.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 190 מנשא צד לתינוקות - ערסלי
מנשא ערסלי- מנשא צד עם טבעות לתינוקות ולפעוטות, תוצרת כחול לבן מתנת אורית סופר ואתר "המנשא הנכון".
המנשא האולטימטיבי לקיץ הישראלי! עשוי מבדי כותנה אווריריים או בדי פשתן דקים, ללא ריפוד, הכי קליל שיש. מתאים מלידה עד שנמאס, במגוון תנוחות. ללא מגבלת מידה. מאפשר הנקה דיסקרטית. ניתן לפרוש את המנשא ולהשתמש בו כשמיכה קלה, צילון לעגלה/סלקל, סינר הנקה וכדומה. מנשא נהדר לפעוטות.
איסוף עצמי בתיאום מראש מגבעת ברנר (ליד רחובות), חיפה, ירושלים, כפר סבא.
3 תורמים מתוך 14
מינימום 200 ליווי הורים לאחר לידה
מפגש אחד לליווי הורים לאחר לידה, באזור עמק חפר/חדרה על ידי מיכל הראל.
נא לשים לב למקום המפגש באזור עמק חפר/חדרה בלבד.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 200 מייל תודה
תודה רבה, אתם נפלאים! כל שקל מוערך, בסוף הקמפיין אשמח לשלוח לכם מייל תודה מעומק הלב.
יישלח במייל.
38 תורמים
מינימום 200 צמיד בעבודת יד
צמידים בעבודת יד עם אבני חן וקריסטלים מתנת סבטלנה מאדי.
כולל משלוח לכל הארץ
2 תורמים מתוך 5
מינימום 200 לסטודנטים - יעוץ ותכנון אפקטיבי של תקופת המבחנים.
יעוץ מפורט הנבנה באופן אישי לפי תקופת הבחינות שלכם.
בניית לוח זמנים ללמידה יעילה למבחנים
וקבלת טיפים נוספים במסגרת שעה וחצי יעוץ אונליין.
היעוץ ניתן ע"י רלי בריל, דוקטורנטית באוניברסיטה העברית
ומקימת האתר "סטודנטים שיודעים".
0 תורמים מתוך 2
מינימום 200 כתיבה ושכתוב קורות חיים, כלים לראיון עבודה אפקטיבי
רותם מייבום מורן היא מנהלת משאבי אנוש ויועצת ארגונית, בעלת ניסיון נרחב בשכתוב קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה ודינמיקה קבוצתית.
2 תורמים מתוך 5
מינימום 200 חווית קריאה משפחתית עם ספריו של יונתן יבין
חווית קריאה משפחתית עם ספריו של הסופר המוכשר יונתן יבין. למבוגרים - הרומאן האיכותי “שמר בית”.
לקוראים צעירים(9-14) ספר הנוער החדש “אהבה נגד חברות”.
ולקטנים (4-8)“בשכונה שלנו”, סיפור מחורז על ילדות עירונית מתקופת הטרום מסכים.
כולם במשלוח עד הבית עם הקדשה אישית מהסופר יונתן יבין.
1 תורמים מתוך 2
מינימום 200 קמעות להעצמה נשית
נונה לילה מגד מפרדס חנה יוצרת קמעות , ציורי מנדלה ופסלים לריפוי, העצמה ולשלום פנימי. אמנית- ציירת, פסלת וקרמיקאית. מתמקדת ביכולת הריפוי של דימויים וסמלים המהדהדים את חכמת האלה.
2 תורמים מתוך 3
מינימום 250 סשן קונסטלציה משפחתית
סשן קונסטלציה משפחתית חד פעמי בכל נושא שמבקש בהירות בחיים. קיבוץ גניגר עמק יזרעאל
0 תורמים מתוך 2
מינימום 250 תספורת טבעית
תספורת טבעית מתנת מאיה ולסקז, ספרית טבעית ומשמחת שיער מקצועית.
התספורת תינתן בתל אביב או אצל מאיה באיילת השחר.
1 תורמים מתוך 2
מינימום 250 ספר ילדים משובח+איור מתוכו.
עותק של ספר הילדים “איש המים של גילי” מאת אמיר גלבוע עם איורים של המאיירת הבכירה ועטורת הפרסים ליאורה גרוסמן, כולל הקדשה אישית של המאיירת והדפסה איכותית על נייר נטול עץ בגודל A3 של אחד מאיורי הספר, לפי בחירת התורם
3 תורמים מתוך 8
מינימום 250 ספר ילדים משובח+איור מתוכו
עותק של ספר הילדים “צרצרון שר בחורף” מאת סמי מיכאל עם איורים של המאיירת הבכירה ועטורת הפרסים ליאורה גרוסמן, כולל הקדשה אישית של המאיירת והדפסה איכותית על נייר נטול עץ בגודל A3 של אחד מאיורי הספר, לפי בחירת התורם
2 תורמים מתוך 5
מינימום 250 סדנת סריגה של 3 שעות כולל חומרים
עידית פארן מ"סורגות בזמן" מזמינה לשיעור סריגה בסטודיו במישר (ליד גדרה).
במהלך הסדנה תלמדו לסרוג סלסלה או תתחילו לסרוג שטיח מחוטי טריקו.
התשורה כוללת חומרים!
ההשתתפות בסדנה תתואם ישירות מול עידית.
0 תורמים מתוך 6
מינימום 250 מפגש אינטראקטיבי בסופרמרקט
סיור מודרך בסופר באיזור פרדס חנה והסביבה בנושא מזון מזין ותעשיית המזון על ידי יעל לידר, טכנולוגית מזון.
נא שימו לב למקום המצוין.
0 תורמים מתוך 6
מינימום 260 מנוי חודשי לשיעורי יוגה
מנוי לחודש לשיעורי יוגה נשית/יוגה לנשים הרות, בסטודיו יוגה בעמק, קיבוץ גניגר. עמק יזרעאל
1 תורמים מתוך 4
מינימום 350 הנפשת לוגו לעסק
הנפשת לוגו לעסק לשימוש בסרטונים ומצגות, ע"י העורכת וידאו המוכשרת ענבל שני, בעלת סטודיו לצילום באזור בנימינה
הנפשת לוגו קיים בלבד.
0 תורמים מתוך 2
מינימום 400 שיעורים פרטיים בקידום ממומן בפייסבוק
שיעורים פרטיים בקידום ממומן בפייסבוק, עבודה מול אנליטיקס וכו' אפשרות גם לדיון על אסטרטגיות שיווק ותוכן. מועברים ע"י שירה יצחקי
כל שיעור אחד הוא שעתיים, שירה ממליצה על שני שיעורים כדי לקבל מספיק כלים פרקטיים.
0 תורמים מתוך 4
מינימום 450 ייעוץ כלכלי למשפחות
פגישת ייעוץ כלכלי למשפחות ניתנת ע"י פזית קורן, יועצת כלכלית למשפחות, המתמחה בכל תחומי כלכלת המשפחה כולל הלוואות, משכנתאות, ביטוחים, פנסיות והשקעות כולל השקעות בנדל"ן. הפגישה באורך שעה וחצי ותיערך בגבעת עדה.
0 תורמים מתוך 2
מינימום 484 הקורס ליצירת שפע לעסקים
רוצה להיות מגנט לשפע, לזמן לך שפע לקוחות מדויקים עבורך ולהפוך את העסק שלך לשופע ומשגשג? הקורס המקוון של אביגיל לוי הנפלאה יעשה פלאים לעסק שלך!
1 תורמים מתוך 3
מינימום 500 מפגש ריפוי בעזרת ציורי גוף
מפגש ריפוי לגוף לאישה שמוכנה לאהוב את המקום הזה בגוף שעד היום התביישה בו.
מפגש בן שעה וחצי משולב דמיון מודרך וציור גוף, על ידי איה דב הנהדרת בכרכור.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 500 חבילת צילום הכוללת 30 תמונות ערוכות
חבילת צילום מבית Eyevision photography
הצילומים ייערכו במשך כשעה, רוכש התשורה יקבל 30 תמונות ערוכות.
הצילומים יהיו באיזור המרכז - הפארק הלאומי בר"ג או במקום אחר שיתאים לדעת הצלם, בשעות הצהריים- אחר הצהריים.
יש לתאם לפחות שבועיים מראש.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 500 קורס "אסטרטגיית שיווק" און ליין של טל איתן
קורס "אסטרטגיה שיווקית", כשמו כן הוא: שם בקדמת הבמה את אפיקי השיווק, ערוצי ההפצה, התכנים והתקציבים שלכם, ומקנה כלים יעילים ומוכחים לבנייה מן היסוד של תשתיות שיווקיות לעסק הקטן.
המשתתפים בקורס ילמדו כיצד לכתוב תוכנית שיווקית, להגדיר יעדים איכותניים וכמותיים ולמדוד אותם, לבנות משפכים שיווקיים והגדרות הנעות-לפעולה והמרות, יכתבו תוכנית שיווקית לעסק שלהם ויגזרו ממנה תוכנית עבודה (לו"ז משימות) ברמת השבוע, החודש, הרבעון והשנה.
8 מפגשים און ליין.
1 תורמים מתוך 2
מינימום 500 מפגש עריכה אישי עם יואב איתמר
יואב איתמר - סופר, עורך, מתרגם ומפיק, ייסד את פרס סמיט, הוציא לאור 40 ספרים וערך כמאה נוספים. מפגש אישי בתל אביב או באר שבע ובו כל מה שרציתם לדעת על עריכת ספרים ולא העזתם לשאול.
0 תורמים מתוך 10
מינימום 600 מימון נסיעות הלוך וחזור לתל השומר
תודה רבה! עזרת לי להגיע לבדיקות שוטפות בתל השומר (מונית ספיישל הלוך ושוב).
אשלח תעודת הוקרה מודפסת על ידי דואר ישראל.
5 תורמים
מינימום 600 משטח משחק נושאי- מלחמת הכוכבים או גמדים
לבחירתכם נושא המשחק-
מלחמת הכוכבים: כוכב טטואין, כוכב המוות וחלל ביניהם. גודל 65*31 ס"מ.
או גמדים: כולל 4 גמדוני עץ קטנטנים ובית גמדים מלבד. גודל 50*30 ס"מ.
המשטחים מיוצרים בעבודת יד ע"י אפרת מאור המקסימה והם עשויים לבד ומתאימים לטבעונים.
המשטחים יסופקו לפני פסח.
איסוף עצמי מכפר סבא או מיתר.
1 תורמים מתוך 2
מינימום 750 פגישות טיפוליות
שלושה פגישות טיפוליות עם שירה לווין עו"ס קלינית. עושה טיפולים דיאדים (הורה-ילד) וגם הדרכת הורים. הקליניקה נמצאת בחיפה.
הפגישות ייערכו בחיפה.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 750 עמדת איפור ליום הולדת
עמדת איפור צבעונית ליום הולדת. שעתיים של שמחה וצבע עם המאפרת המוכשרת לובה ויטנר. התשורה תוענק מזיכרון יעקב ועד יסוד המעלה, בתיאום מועד מראש. צבעי האיפור היפואלרגניים המיועדים לעור הפנים העדין.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 800 שטיח בעבודת יד
שטיח סרוג בהזמנה אישית עד 125 ס"מ בעבודת יד של נועה בוזנה. אספקה חצי שנה לאחר ההזמנה (בסיום הקמפיין).
יימסר אישית באזור שדרות ועוטף עזה.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 850 עמדת איפור פול מון לבת מצווש
עמדת איפור פנים צבעונית ושמחה עם צבעים היפואלרגניים מיוחדים המותאמים לעור הפנים העדין + צבעים זוהרים בתאורה אולטרא סגולה.
עם המאפרת המוכשרת לובה ויטנר, בין זכרון יעקב ליסוד המעלה, מועד בתיאום מראש עם המאפרת.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 1000 חוות דעת מקצועית על טקסט שכתבתם- יואב איתמר
יואב איתמר - כותב, עורך, מתרגם ומפיק, שהוציא לאור 40 ספרים וערך כמאה.
אם יש לכם במגירה ספר פרוזה, שירה, עיון או דרמה שכתבתם ואתם רוצים חוות דעת מקצועית עם כיווני עריכה והצעות לשיפור, יואב איתמר מציע חוות דעת כתובה בהיקף של שלושה עמודים, לכתבי יד מודפסים בהיקף של עד 150 עמודים.
0 תורמים מתוך 5
מינימום 1000 מפגש עם דניאל ומשפחתה וארוחה זוגית בסגנון מרוקאי
מפגש עם דניאל ועם משפחתה על ארוחת ערב ביתית זוגית בסגנון מרוקאי.
המפגש יתקיים בשדרות בתאריך שיתואם מראש.
0 תורמים מתוך 10
מינימום 1000 תרומה ללא תמורה
תודה רבה רבה! כל שקל מוערך, בסוף הקמפיין אשמח לשלוח לכם מייל תודה מעומק הלב.
יישלח במייל.
6 תורמים
מינימום 1500 “קולות נשיים בספרות הערבית המתורגמת לעברית”
הרצאה מעולה בנושא “קולות נשיים בספרות הערבית המתורגמת לעברית” עבור קבוצה בכל גודל שתבחרו, במועד שיתואם ישירות מול המרצה- ד"ר חנה עמית-כוכבי, כלת פרס טשרניחובסקי לתרגומי מופת, מתרגמת, מרצה וחוקרת תרגום, מבכירי המתרגמים מערבית לעברית. (במידה ומחוץ לחיפה המרצה תזדקק להסעה הלוך חזור לחיפה.)
0 תורמים מתוך 1
מינימום 2500 איור מקורי של המאיירת ליאורה גרוסמן
איור נדיר, מקורי, שהמאיירת המחוננת ליאורה גרוסמן איירה עבור ספר הילדים “ביום שמש בהיר” מאת טלי כוכבי. זהו איור "אאוט", כלומר גרסה דומה מאוד לזו שנכנסה לספר.
גודל האיור: 26 גובה, 43 רוחב.
גודל כולל שוליים: 34.5X49.
איור חתום כולל משלוח בדואר ישראל.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 3000 מפגש לילדי שדרות עם הסופרת שהם סמיט בנושא גבורה
מפגש לילדי שדרות עם הסופרת שהם סמיט בנושא גבורה - כשסופרמן פגש את הלן קלר.

איזהו גיבור? ומי תיחשב לגיבורה? מה ההבדל בין גיבורי על לגיבורים מציאותיים? מי הם גיבורי תרבות?
במפגש שהם סמיט תשוחח עם ילדי שדרות על גבורה ועל מקומה בחיינו, תכיר להם גיבורים וגיבורות ממיתוסים של תרבויות שונות ומן המציאות ותקרא איתם סיפורים על גבורה.

הזדמנות יוצאת דופן לעשיית טוב כפולה ומכופלת - תמיכה משמעותית בדניאל והעצמת הילדות שלה וילדים אחרים שגדלים בסביבתה במפגש תרבות וספרות איכותי בגובה העיניים.

0 תורמים מתוך 1
מינימום 5000 תרומה ללא תמורה
תודה רבה רבה! כל שקל מוערך, בסוף הקמפיין אשמח לשלוח לכם מייל תודה מעומק הלב ותעודת הוקרה אישית בדואר ישראל.
1 תורמים
מינימום 25 מייל תודה
תודה! כל שקל מוערך, בסוף הקמפיין אשמח לשלוח לכם מייל תודה מעומק הלב.
יישלח במייל.
56 תורמים מתוך 56
מינימום 30 דיסק של הרכב הגולדולינים
דיסק של הרכב הגולדולינים שהם הרכב פולק אקוסטי ישראלי. (ישלח בדואר)
6 תורמים מתוך 6
מינימום 30 קלף מסר אסטרולוגי אישי
פתיחת קלף מסר אסטרולוגי אישי, על ידי אנג'י אייל היא אסטרולוגית, הילרית, מתקשרת ומטפלת אנרגטית מעולה.
5 תורמים מתוך 5
מינימום 35 5 כרטיסי ברכה להדפסה עצמית
5 כרטיסי ברכה יפהפיים להדפסה עצמית של המעצבת המוכשרת יעל פיקר, מגיעים בקובץ להדפסה בבית/בבית דפוס.
9 תורמים מתוך 9
מינימום 40 הלול של נילי
בית לאימהות אצל נילי אגמון, בקדימה שבשרון (אימהות בחופשת לידה או עם פעוטות שאינן במסגרות, כולל תמיכה וייעוץ בהנקה אם יש צורך).
המפגש יתקיים בקדימה שבשרון. התשורה הינה למפגש אחד
3 תורמים מתוך 3
מינימום 40 סביבון בעבודת יד
סביבון בעבודת יד של טלי גאון הנפלאה.
הסביבון ישלח בדואר ישראל.
10 תורמים מתוך 10
מינימום 50 סלסילת טריקו בעבודת יד
סלסילת טריקו בינונית בעבודת יד של נועה בוזנה המהממת.
הסלסילות יימסרו אישית באזור שדרות ועוטף עזה.
10 תורמים מתוך 10
מינימום 50 5 כרטיסי ברכה מודפסים
5 כרטיסי ברכה מודפסים של המעצבת המוכשרת יעל פיקר, משלוח בדואר ישראל רגיל.
5 תורמים מתוך 5
מינימום 50 נשכן סרוג לפעוטות
נשכן סרוג יפהפה, שנסרג במיוחד לקמפיין ע"י שגית לב המוכשרת
2 תורמים מתוך 2
מינימום 50 ספר שירה "תאהב, רק מפרטי"
ספר שירה "תאהב רק מפרטי", ספרו השני של טל בלו המוכשר.
10 תורמים מתוך 10
מינימום 50 קריאה קבוצתית בקלפים
מפגש קריאה בקלפים עם מיכל עגני. אורך המפגש שעה וחצי והוא יתקיים בכרכור באחד מימי שישי בבוקר.
10 תורמים מתוך 10
מינימום 50 משחת קלנדולה- טבעית בייצור ביתי
משחת קלנדולה, לפצעים, כויות, חתכים ויובש. מעולה גם כמשחת החתלה.
משחה מרגיעה עור מגורה מאחה ומחדשת רקמות פגועות מעבירה אדמומיות.
מרכיבים: שמן שקדים בכבישה קרה עם מיצויים אורגניים של פרחי קלנדולה להתחדשות רקמות עמוקות, דונג דבורים אורגני, שמן אתרי לבנדר לאיחוי והרגעת העור.
תרומת חמוטל- איסוף עצמי מקיבוץ סעד
1 תורמים מתוך 1
מינימום 50 ספרים דיגיטליים באינדיבוק
שובר פתוח לרכישת ספרים דיגיטליים באתר אינדיבוק
20 תורמים מתוך 20
מינימום 50 צעצועי עץ בעבודת יד "צעצואלי"
מכונית או מטוס עץ בעבודת יד של האמן אלי כהן "צעצואלי".
הצעצועים עשויים עץ טבעי והם בטיחותיים לילדים.
איסוף מכרכור או מתל אביב (עזריאלי).
7 תורמים מתוך 7
מינימום 50 תיק בד עם רוכסן בעבודת יד
תיק בד עם רוכסן מעשה ידיה של המתרגמת ענבל שגיב-נקדימון. התיקים מעוצבים ותפורים מבדים חדשים וממוחזרים, כל אחד יחיד במינו. רוחב תיק כעשרים ס"מ, מתאים לריכוז כל הדברים הקטנים שעלולים ללכת לאיבוד, החל מכלי כתיבה, דרך אביזרי איפור ועד לטלפון, מטען ואוזניות.
10 תורמים מתוך 10
מינימום 55 דיסק איכותי לילדים - “אם פתאום אפגוש אריה”
דיסק איכותי לילדים - “אם פתאום אפגוש אריה”
לחנים עכשוויים של טל בלחרוביץ לשירי משוררים על בעלי חיים.
בהשתתפות: טל בלחרוביץ, ענבל סמדר, מוני מושונוב ואחרים.
כולל משלוח לכל הארץ.
20 תורמים מתוך 20
מינימום 60 ואנו כשני רקדנים - ספר שירה
ספרו השלישי של המשורר דויד לידר העוסק בשירת אהבה.
כולל הקדשה אישית מאת המשורר ומשלוח בדואר ישראל.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 60 ספר הילדים לב היער
"לב היער" מאת הסופרת רונית ש' דינצמן מספר את סיפורה של פיה שמגלה את עוצמת כוחות הקסם שלה ומסרבת למלא את התפקיד שיועד לה. היא עוזבת את קהילת הפיות ועוברת להתגורר לבדה בקצה היער. סכנות רבות מאיימות על חייה - בני אדם, שֵׁדָה טורפת ואיתני טבע - אבל היא מצליחה להיחלץ מהן בעזרת תושייה, יצירתיות, תבונה ואומץ. רגע לפני שהיא עומדת לקבל החלטה שתשנה את חייה, המלכה מגלה לה סוד, ומתברר לה שכל מה שחשבה שהיא יודעת אינו נכון.
התשורה כוללת הקדשה מאת הסופרת ומשלוח בדואר ישראל.
5 תורמים מתוך 5
מינימום 60 תספורת לילד.ה
תספורת לילד.ה במספרה ביתית בדרום תל אביב, מתנת סלון/גינה (אפשר להתרשם בדף הפייסבוק)
1 תורמים מתוך 1
מינימום 65 “חום וצל”, אלבום פולק ישראלי
“חום וצל”, אלבום פולק ישראלי חורפי במיוחד, של המוזיקאי והסופר המוכשר רועי סלמן. עשרת השירים באלבום מרכיבים יצירה אינטימית, כובשת ומרגיעה.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 70 ערכת יצירה מבית "טומי ואניקה"
ערכת יצירה עם שולחן אור. עיצוב אופנועים לילדים וילדות שאוהבים ליצור ולעצב. מגיל שבע ומעלה.
איסוף מחנות הצעצועים הקסומה “טומי ואניקה” , רחוב דוד המלך 1, תל אביב
2 תורמים מתוך 2
מינימום 70 ערכת יצירה מבית "טומי ואניקה"
ערכת יצירה עם שולחן אור. עיצוב אופנועים לילדים וילדות שאוהבים ליצור ולעצב. מגיל שבע ומעלה.
איסוף מחנות הצעצועים הקסומה “טומי ואניקה” , רחוב דוד המלך 1, תל אביב
3 תורמים מתוך 3
מינימום 70 יובל אברמוביץ' - הרשימה
מופע "הרשימה" שהוגדר על ידי רבים מהנחשפים אליו כאירוע משנה חיים הינו אירוע חוויתי מלא מחשבה, תובנות וערכים, אלתור, קסם והומור. מדובר במופע דינמי המשולב בהפעלת הקהל ויוצר שיח חדש בין בני משפחה, חברים ובמקומות עבודה

המופע יתקיים בתאריך 09.02.2018 בתאטרון הבימה תל אביב.
הכרטיסים הנם ליציע.
10 תורמים מתוך 10
מינימום 70 משחק באולינג זוגי בבולה בחולון
שובר למשחק באולינג זוגי בבולה בחולון, ניתן למימוש בכל ימות השבוע! מתנת : http://www.bola.co.il/
5 תורמים מתוך 5
מינימום 75 פוסטר מודפס
פוסטר מודפס של המעצבת המוכשרת יעל פיקר לאיסוף עצמי מתל אביב (גבול רמת גן גבעתיים, או ליד עזריאלי).
פוסטר צבעוני עם ציור בבושקה שמח. על כל פוסטר שם לבחירת המזמין.
4 תורמים מתוך 4
מינימום 80 ייעוץ באמצעות שאלות למטוטלת
רבע שעה ייעוץ באמצעות שאלות למטוטלת, על ידי אנג'י אייל היא אסטרולוגית, הילרית, מתקשרת ומטפלת אנרגטית מעולה.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 85 “ילדת פרא”, ספר לראשית קריאה.
סיפור מצחיק מאוד על שתי אחיות, האחת אחראית ורצינית, השנייה בטוחה שהיא כוכבת רוק.
מתנת הוצאת “כנפיים”, כולל משלוח לכל הארץ.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 85 ספר הילדים הנהדר 'תינוקות לא צומחים על עצים'
ספר הילדים הנהדר 'תינוקות לא צומחים על עצים'. כתבה ואיירה, סופי בלקאול. מאנגלית: יעל שכנאי. הספר זכה להיות בין עשרת הספרים הטובים ביותר לילדים בדירוג הניו יורק טיימס לשנת 2014. מתנת הוצאת רימונים. (איסוף עצמי מגבעתיים עדיף, במידה ולא, ישלח בדואר)
8 תורמים מתוך 8
מינימום 90 הספר 'מצילות' מאת תמר לזר
מצילות - סיפורה של הדס בת ה-30 שעברה הטראומטי רודף אותה, עד שנשים אחרות מצליחות להושיט לה יד ולנטוע בה תקווה מחודשת. הספר מאת תמר לזר כולל הקדשה אישית, סימניה מעוצבת ומשלוח בדואר
3 תורמים מתוך 3
מינימום 90 ספר הצביעה של ישראל
תקבלו עותק של ספר צביעה מיוחד במינו, של אתרי מפתח ברחבי ארץ ישראל מלווים בהסברים קצרים שיצרה טלי עמיר המוכשרת. (משלוח בישראל)
10 תורמים מתוך 10
מינימום 100 הספר "ביום שמש בהיר"
הספר "ביום שמש בהיר" מאת טלי כוכבי עם איורים של ליאורה גרוסמן והקדשה אישית מחורזת מאת המחברת בהתאמה ליקיריכם. הספר ישלח בדואר.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 100 שובר קנייה בחנות nani indian clothes
שובר קנייה על סך מאה ש"ח ברשת החנויות המעולה nani indian clothes, על קולקציית חורף 2017/18 (לא כולל פורים)
15 תורמים מתוך 15
מינימום 100 ניקוד מקצועי ל5 שירים מקוריים
חולמות.ים להיות משורר.ת? ניקוד מקצועי ל5 שירים שכתבתן.ם על ידי רחלי סעיד, עורכת לשון ופעילה חברתית.
5 תורמים מתוך 5
מינימום 100 שובר קנייה אצל המעצבת Ayelet LAVAN
שובר על סך 100 ש"ח בקנייה אצל המעצבת המוכשרת Ayelet LAVAN שעושה בגדי נשים למידות 38-50.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 100 שובר קנייה אצל המעצבת Ayelet LAVAN
התשורה שנחטפה חוזרת!
שובר על סך 100 ש"ח לקנייה אצל המעצבת המוכשרת Ayelet LAVAN.
בגדי נשים למידות 38-50.
5 תורמים מתוך 5
מינימום 100 שובר קנייה בחנות Nani indian clothes
עוד תשורה מהממת שנחטפה וחוזרת לסיבוב נוסף!
שובר קנייה על סך 100 ש"ח ברשת החנויות המעולה Nani indian clothes
על קולקציית חורף 2017/2018 (לא כולל פורים).
5 תורמים מתוך 5
מינימום 100 ספר הילדים המעולה "ביום שמש בהיר"
הספר "ביום שמש בהיר" מאת טלי כוכבי עם איורים של ליאורה גרוסמן והקדשה אישית מחורזת מאת המחברת בהתאמה ליקיריכם. הספר ישלח בדואר.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 100 סלסלת טריקו בעבודת יד
סלסלה סרוגה בחוטי טריקו בעבודת יד של נועה בוזנה. הסלסלאות ימסרו אישית מתל אביב ועד באר שבע.
10 תורמים מתוך 10
מינימום 100 ספר ילדים ״נונה קוראת מחשבות״
ספר הילדים הנפלא “נונה קוראת מחשבות” מאת אורית גידלי עם איורים של איה גורדון נוי.
ספר עם הקדשה אישית מאת המחברת.
איסוף עצמי מרחובות, תל אביב או יפו.
5 תורמים מתוך 5
מינימום 100 “על חוד הסיף” - רומאן סוחף
“על חוד הסיף” - רומאן סוחף

חרבות וקרבות סיף אלגנטיים מעטרים את רומן ההליכות המעודן של אלן קושנר שכבר הפך לקלאסיקה ספרותית בה אצילים, סייפים יפי תואר ופשוטי עם עוסקים מעדנות במלחמת מעמדות רוויית תככים ומזימות בעיר רבת הוד על ראש הגבעה. מהספרים האהובים על ניל גיימן.
מתנת הוצאת “גרף”, כולל משלוח לכל הארץ.
5 תורמים מתוך 5
מינימום 100 ספר הנוער “שם הכוכב”
מותחן על טבעי מפתיע ומרענן לבני נוער ומבוגרים המתרחש בלונדון הססגונית של ימינו בו נערה אמריקאית אחת מחזיקה מבלי דעת את המפתח לזהותו של רוצח עלום המטיל אימתו על העיר. זהו הספר הפותח את שלישיית ״צללי לונדון״ שבמרכזה יחידת הצללים של משטרת לונדון העוסקת בחשאי בפתרון תעלומות על טבעיות. בכל ספר תעלומה חדשה ומרתקת מאת מורין ג׳ונסון, מסופרות הנוער המוערכות ביותר בימים אלה.

כולל משלוח לכל הארץ, מתנת הוצאת “גרף”
5 תורמים מתוך 5
מינימום 110 ספר ילדים "יומטיול ירושלים"
ספר הילדים "יומטיול ירושלים" מאת שהם סמיט איירה איה גורדון נוי.
ספר הרפתקה, ספר משחק וספר העשרה. הספר מטייל
עם הקוראים באתרים של ירושלים לאורך יום שלם, בלווית הסברים, משחקים, איורים
ומפה מאויירת.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 120 הבוביזמר - שרים בציבור - כרטיס זוגי
אלופי השירה בציבור מזמינים אתכם לשיר איתנו- מפרח הלילך ועד הורה היאחזות.
שימו לב- המימוש באירועים בהם הכרטיסים בבעלות הבוביזמר בלבד.
https://bubizemer.co.il/
2 תורמים מתוך 2
מינימום 120 תספורת טבעית
תספורת טבעית אצל רמה שיפרון ביפו.
נא שימו לב למקום המצוין.
4 תורמים מתוך 4
מינימום 120 בובת בראץ משוקמת בעבודת יד
שירה מכינה בובות בראץ משוקמות בעבודת יד (ניתן להזמין צבעים אהובים וכ"ו). הבובה תישלח בדואר.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 120 ניקוי אנרגטי
חצי שעה של שיחת טלפון לניקוי אנרגטי עם יולי שפירא.
הניקוי הינו טלפוני.
5 תורמים מתוך 5
מינימום 135 נחשוש אופנועים כחול
חן מיכל המקסימה מוסיפה עוד נחשוש-
נחשוש אופנועים כחול, אורך 180 ס"מ, היקף 27 ס"מ, עשוי מבד 100% כותנה עם מילוי איכותי ותפירה קפדנית. מתנת חן מיכל עיצובים לתינוקות ולילדים.
1 תורמים מתוך 1
מינימום 135 נחשוש פרחוני ורוד
נחשוש פרחוני ורוד, 2 מטר אורך, 25 ס"מ היקף. הנחשושים עשויים מבדים 100% כותנה, עם מילוי איכותי ותפירה קפדנית. מתנת חן מיכל, עיצובים לתינוקות וילדים.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 140 משחק 'מלך הירקות'
מלך הירקות- משחק בריאות חוויתי לכל המשפחה! המשחק הוא הארוחה, מכינים צלחת ירקות צבעונית ועוד דבר מה לאכול ומתיישבים לשחק. משחק שמעודד ילדות וילדים לאכול מגוון ירקות בריא ועשיר. מומלץ!
5 תורמים מתוך 5
מינימום 150 שעת ייעוץ בנושא מזון מזין
שעת יעוץ טלפוני או בסקייפ בנושא מזון מזין ותעשיית המזון על ידי יעל לידר הנפלאה שהיא טכנולוגית מזון.
הייעוץ יינתן בטלפון או בסקייפ לבחירתכם.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 150 תספורת לאישה
תספורת לאישה במספרה ביתית בדרום תל אביב, מתנת סלון/גינה (אפשר להתרשם בדף הפייסבוק)
1 תורמים מתוך 1
מינימום 150 מארז של יומן ליצירה אישית ושלוש גלויות רקומות.
יומן בגודל 12.5*17 ס"מ. כריכה מאויירת עם עיטורי רקמה, בעבודת יד. 64 דפים מנייר לבן נטול עץ, 110 גרם. היומן כרוך בעבודת יד, עם תפר קופטי, המאפשר פתיחה שטוחה לחלוטין של היומן. ושלוש גלויות בגודל 10*15 ס"מ, עם איור ועיטורי רקמה. מתנת Idea Catcher. איסוף עצמי מעין איילה או מחיפה.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 150 צמד יצירות של הסופרת והמשוררת איריס אליה-כהן
צמד יצירות של הסופרת והמשוררת איריס אליה-כהן.
"שחרחורת" ספר שיריה הראשון ו"מכתוב" הרומן רב המכר עטור הפרסים.
שניהם עם הקדשה אישית מאת המחברת וכולל משלוח לכל הארץ.
5 תורמים מתוך 5
מינימום 150 ארבעה שיעורי אנגלית לילדים און ליין
ארבעה שיעורי אנגלית בקבוצה קטנה ובמסגרת און ליין עם המורה טניה רוז.
1 תורמים מתוך 1
מינימום 175 שרשרת מעוצבת
שרשרת מעוצבת בעיצוב אישי של רחלי טל המהממת.
השרשרת תישלח דרך דואר ישראל.
10 תורמים מתוך 10
מינימום 180 גביעונית מסוג אייריס קאפ
אייריס קאפ, גביעונית וסת שהיא תחליף רב פעמי לטמפון. יותר בריא לך, לסביבה ולכיס.
מתנת לימור בריף rosepads כולל משלוח.
4 תורמים מתוך 4
מינימום 190 יעוץ שיווק אינטרנטי לעסקים
שעת יעוץ בנושא שיווק אינטרנטי של לאה הדר, מנהלת קמפיינים בפייסבוק וגוגל (חיפוש) דוברת אנגלית ועברית. ניתן לחלק את השעה בין יעוץ טלפוני לאיך לנהל קמפיינים לבין עזרה בכתיבת תוכן למודעות לקידום ממומן או אורגני בפייסבוק ו/או גוגל.
4 תורמים מתוך 4
מינימום 200 עיסוי משולב בשמן או עיסוי תאילנדי
עיסוי של שעה בקליניקה של הילה לבינזון ברחובות.
העיסוי יינתן ברחובות בלבד.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 200 שרשרת כסף עם תליון פנינה
שרשרת כסף עם תליון פנינה של שריי חמו הנפלאה.
השרשרת תישלח בדואר ישראל.
1 תורמים מתוך 1
מינימום 200 איור דיגיטלי לפי צילום
איור על ידי איה רוזן הנפלאה.
דרך המייל.
1 תורמים מתוך 1
מינימום 200 טיפול אקסס בארס בכרכור
מיכל עגני המדהימה מזמינה לטיפול אקסס בארס.
בטיפול תעזור לכם מיכל לנקות רעש והפרעות מיותרות מהחיים.
שימו לב- הטיפול יינתן בכרכור.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 200 שובר לקנייה בסך 200 ש"ח באתר ophalia
שובר לקנייה באתר http:/www.ophalia.co.il/
תכשיטי כסף מקוריים ביבוא בלעדי מארה"ב
1 תורמים מתוך 1
מינימום 200 מירוץ המשפחות הגדול
השתתפות משפחתית במירוץ המשפחות הגדול - מרוץ משימות בסגנון תכנית הטלוויזיה המירוץ למיליון, מתאים לילדים בגילאי חמש ומעלה ועד ההורים שהם חלק פעיל במשחק. מתקיים באזור לטרון.
ההשתתפות במירוץ ברכבכם הפרטי (אין צורך ברכב שטח).
הפעילות מתקיימת בשבת 20.1.18 או במועד אחר בפברואר בתיאום מראש עם המארגנים.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 200 עיסוי שוודי- 60 דקות
טיפול עיסוי שוודי בשילוב שמנים אתריים ואבנים חמות, בקליניקה מקצועית ונעימה בפינה שקטה בקבוץ סעד.
מתנת חמוטל.
1 תורמים מתוך 1
מינימום 200 טיפול שיאצו בפרדס חנה
טיפול שיאצו אצל תמר ששון בפרדס חנה
1 תורמים מתוך 1
מינימום 250 תכשיט לבחירה ממבחר התכשיטים של שרי חמו
שובר על סך 250 ש"ח למימוש בחנות האטסי של שרי חמו JoyaNatureInspired.
תורמים, בוחרים ונהנים מתכשיט יפהפה ומיוחד לבחירתכם.
1 תורמים מתוך 1
מינימום 250 שעה ייעוץ אנרגטי משולב קלפים מטוטלת ותיקשור
שעת הכוונה ואף ניקוי אנרגטי להסרת חסימות בנושאים המעסיקים אתכם: עבודה, זוגיות, ילדים, הגשמה עצמית, דילמות ולבטים בקבלת החלטות עם אנג'י אייל - אסטרולוגית, הילרית, מתקשרת ומטפלת אנרגטית (הכותרת נשארת זהה)
1 תורמים מתוך 1
מינימום 250 מפגש תקשור והכוונה עם הדרכה
מפגש תקשור והכוונה עם שרון לב ארי - להיות אור זורח בעוצמה רפואה הוליסטית. בפרדס חנה או אינטרנטי.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 250 הנפשת לוגו לעסק
הנפשת לוגו לעסק לשימוש בסרטונים ומצגות, ע"י העורכת וידאו המוכשרת ענבל שני, בעלת סטודיו לצילום באזור בנימינה
2 תורמים מתוך 2
מינימום 350 מה בקופסה? הפתעה!
קופסת עץ (גודל 20*12 ס"מ גובה 10 ס"מ) המכילה ערכת משחק עשויה לבד ושתי דמויות קטנות עם בסיסי עץ.
מה בקופסה? הפתעה!
הערכה עשויה לבד ועץ ומתאימה לטבעונים.
עבודת יד של אפרת מאור.
התשורה תסופק לפני פסח.
איסוף עצמי מכפר סבא או מיתר.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 350 שיעור כיצד לעבוד עם מטוטלת
שיעור 'הסודות הקסומים של המטוטלת' עם אנג'י אייל: בשיעור תלמדו איך לשאול שאלות באמצעות המטוטלת ולקבל הכוונה ותשובות בכל נושא שתרצו עם אנג'י אייל - אסטרולוגית, הילרית, מתקשרת ומטפלת אנרגטית.
1 תורמים מתוך 1
מינימום 500 שמיכת טלאים בעבודת יד
שמיכת איימיש לתינוק- שמיכת טלאים בתפירת יד , תפורה ומתופרת ביד באהבה בידי מטלאת מומחית. גודל השמיכה 63X77 ס"מ עשויה כותנה 100% ופלנל.
כולל משלוח בדואר לכל הארץ או איסוף עצמי מתל אביב.
1 תורמים מתוך 1
מינימום 650 צילומי תדמית מקצועיים עם טליה שפירא
סשן צילומים בחוץ של 75 דקות לתמונות תדמית מעולות לשימוש בפרופיל ובעסק עם הצלמת המוכשרת טליה שפירא. ברדיוס של 10 ק"מ מפרדס חנה.
1 תורמים מתוך 1
מינימום 800 צילומי משפחה מקצועיים בטבע
סשן של שעה וחצי צילומי משפחה עד 5 נפשות, בטבע המרהיב של איזור בית עובד עם הצלמת המוכשרת יולי ברוש. בסוף התהליך מקבלים 100 תמונות ערוכות כולן. ללא אלבום.
1 תורמים מתוך 1