מצילים את שרית

הפרויקט של יוסי דוידוביץ
<Embed>

For English click here or the 3 dots on the top right corner on mobile

קודם כל תודה לך שעצרת לקרוא ולהקדיש מזמנך! 

עם ישראל היקר הוכיח את התגייסותו המדהימה, תודה ענקית לכל אחד ואחת מהתורמים! כעת, אנו תקווה שנצליח להגיע אל היעד השני - 500,000 שקלים עד תום מועד הגיוס! 

אנו, משפחתה של שרית, רוצים לשתף אתכם לבקש את עזרתכם. שרית שלנו בת עשר,  נולדה כילדה רגילה לחלוטין, בת בכורה במשפחה שלנו. שרית חייבת בדחיפות את הסיוע שלך לטיפול במחלת ניוון השרירים שלקתה בה.

היא נולדה כתינוקת מתוקה וחיננית, חכמה במיוחד, שמנמונת, שבא לאכול. 


שלבי ההתפתחות של שרית היו רגילים לילדה בגילה, שרית החלה ללכת כמו כל ילד, אבל נפלה המון. זה היה קצת יותר מידי, משהו שחייב אותנו בביקור אצל רופא... רק בשביל לשמוע שזה נורמלי.

אבל לא, זה לא היה נורמלי, האורטופד שהגענו אליו שאננים למדי, הפנה אותנו באופן מיידי לנוירולוג. 

מכאן החלה מסכת יסורים שלא נגמרת עד עכשיו, אין ספור בדיקות ואישפוזים כדי להבין מה יש לילדה שלנו. בתקופה קצרה, מצבה הלך והתדרדר. ואז קיבלנו את ההודעה...

שרית לוקה במחלת ניוון שרירים.מתינוקת שמנמנה וחייכנית  הפכה שרית לילדה כבויה ועצובה. היא חכמה, מבינה את מצבה, מבינה כמה הפכה למוגבלת, זוכרת היטב איך הלכה רגיל. והיום, אם אינה מחוברת למכשיר הנשמה ושאר צינורות, היא מרותקת לכיסא גלגלים ממונע, בקושי מזיזה את אצבעותיה.

שרית שלנו רזה, במשקל של ילד בן שלוש, שרית נעלמת לנו בין האצבעות. היא כבר לא יכולה לאכול באופן עצמאי, ניזונה מצינורית שמחוברת לבטן. שרית אינה נושמת, היא מחוברת למכונת הנשמה 24/7. 

לרגע חשבנו שאפסו התקוות, לרופאים לא הייתה בשורה, "אנו מקווים שהיא תזכה לחגוג בת-מצווה" אמר אחד מהם.

צפו בכתבה ששודרה בתוכנית "לפני כולם" בערוץ 20":


התקווה

ואז הגיעה ההודעה, בסין יש טיפול שיוכל לשפר באופן דרסטי את מצבה, טיפול שיוכל לתת לשרית אריכות ימים ואיכות חיים. מיותר לציין שמיד ערכנו בדיקת התאמה - וישנה התאמה. 

אך מכשול אחד עומד בפני הרצון האדיר שלנו ההורים להעניק חיים לשרית, אנו זקוקים לסכום כסף עצום שיאפשר לנו לזכות ולרכוש את הטיפול עבור שרית.

ב-11/11 אנו ממריאים לסין, איננו יודעים עדיין איך נממן זאת, אבל הכסף לא יעצור אותנו מלהציל את שרית!

עלות הטיפול הראשון וההוצאות הנלוות הינם לפחות 350,000 ש"ח, אותם ברוך השם - השגנו בזכותכם! אנו מקווים שנצליח להגיע גם אל היעד השני על מנת להצליח לממן גם את הטיפול השני !

אנו מבקשים ממך בכל לשון של בקשה, אם קראת עד כאן והקדשת מזמנך עבור הסיפור הכואב שלנו, אנא, עזור/עזרי לנו להגשים את השאיפה הגדולה מכל שיש לנו כהורים, להעניק לשרית חיים!! 

בבקשה, אל תשארו אדישים, כידוע על פי חוקי האתר... רק אם פרויקט הגיוס יצליח במלואו נוכל להעזר בו. אל תגידו שמישהו אחר יתרום, כל סכום יקרב אותנו לנסיעה לסין, יעזור לנו לתת חיים לשרית שלנו - בזכותכם.

בברכה, ברגשות תודה על עזרתכם, משפחתה של שרית.

צפו: שרית לפני כשנה, כשעדיין התאפשר לה לשיר בכוחות עצמה וללא מכונת ההנשמה: 

הפרויקט של

יוסי דוידוביץ
צור קשר עם היזם
יוסי, בן 26, עורך דף החדשות ׳דיווח ראשוני׳ ברשת החברתית פייסבוק. פעיל חברתי. בוגר חטיבת כפיר בגדוד נצח יהודה, בגיל 18 ביצעתי שליחות עם נוער ציוני במוסקבה, דובר רוסית. ירושלמי שניסה את מנעמי המרכז אך חזר לאחר פחות משנה עם הזנב בין הרגליים ודי בבושת פנים. משתדל לא להתעצל ולסייע עד כמה שניתן למי שצריך, מקווה תמיד להיות נותן ולא מקבל. פעיל תקשורתי. חובב צילום וכתיבה. אוהב מאד צ׳יפס חריף.
363,665
מתוך 350,000 ₪
104%מומן
0
ימים שנותרו
1577
תורמים
מינימום 60 מייל אישי של תודה!
אנו ההורים מודים לכם כבר עכשיו, ונודה לכם גם במייל אישי!
257 תורמים
מינימום 100 מכתב אישי של תודה!
אנו מודים לכם כבר עכשיו על הסיוע החשוב שלכם, ונודה לכם גם על ידי מכתב אישי!
319 תורמים
מינימום 150 גלויה של תודה!
יחד עם רגשות התודה שלנו, נשלח אליכם גלויה של שרית עם מילות תודה, על מנת שתזכרו את המעשה הטוב שעשיתם!
40 תורמים
מינימום 180 תרומה ללא תמורה
עשרה פעמים ח"י, ובעזרת התרומה הזאת - נעניק לשרית חיים!
305 תורמים
מינימום 250 טלפון של תודה!
אנו מעריכים כל כך את התרומה המכובדת שלכם, אנו רוצים להודות לכם גם בשיחת טלפון על כך!
46 תורמים
מינימום 400 חיבור לקבוצת הוואצפ של שרית
תרומתכם המכובדת כל כך מזניקה אותנו לבשורות טובות, בעזרת השם. אנו נעדכן אתכם בקבוצת וואצפ מיוחדת על התקדמות מצבה של שרית בתקופת הטיפולים בסין!
21 תורמים
מינימום 500 תרומת ארד!
עבורנו אתם מלאכים בארד! אנו נתקשר אליכם להודות על עזרתכם הכל כך חשובה ועל מנת שתזכרו את המעשה הטוב שעשיתם - נשלח אליכם גלויה של שרית עם מילות תודה!
49 תורמים
מינימום 750 תרומת כסף!
עבורנו אתם מלאכים בכסף! אנו נתקשר אליכם להודות על עזרתכם הכל כך חשובה! וכמובן, נחבר אתכם לקבוצת הוואצפ עם העדכונים על תקופת הטיפולים בסין!
8 תורמים
מינימום 1000 תרומת הזהב!
עבורנו אתם מלאכים בזהב! אנו נתקשר אליכם להודות על עזרתכם הכל כך חשובה ונשלח אליכם גלויה של שרית עם מילות תודה על מנת שתזכרו את המעשה הטוב שעשיתם! וכמובן, נחבר אתכם לקבוצת הוואצפ עם העדכונים על תקופת הטיפולים בסין!
28 תורמים
מינימום 2000 תרומת יהלום!
תרומה ללא תמורה, עבורנו אתם מלאכי יהלום!
8 תורמים
מינימום 3000 פלטניום של חסד! תרומה ללא תמורה
הוספנו את מדרגת התמיכה הזאת באמצע הפרויקט מכיוון שנדהמנו לגלות שבעם ישראל ישנם אנשים מדהימים שטרחו לשלוח אלינו הודעה שחבל שאין מדרגות תמיכה גבוהות יותר... אשריכם ישראל!
1 תורמים
מינימום 4000 תרומת הכתר! תרומה ללא תמורה
הוספנו את מדרגת התמיכה הזאת באמצע הפרויקט מכיוון שנדהמנו לגלות שבעם ישראל ישנם אנשים מדהימים שטרחו לשלוח אלינו הודעה שחבל שאין מדרגות תמיכה גבוהות יותר... אשריכם ישראל!
5 תורמים