העדשה שנשברה

הפרויקט של Eden Omer Levi
<Embed>

בואו לתמוך ולעזור לי לשלם את התיקון על העדשה!


על עצמי:

היי, קוראים לי עדן ואני צלם ועורך בערוץ "הדובים" ביוטיוב. השנה בפעם השלישית אנחנו מפיקים את קליפ סיכום השנה של ישראל. קליפ המסכם את כל הטרנדים, השירים, בהשתתפות כל היוטיוברים הגדולים של ישראל לשנת 2017. 

במהלך צילומי הקליפ קרתה לי תאונה קטנה כפי שתוכלו לראות (יותר לשמוע) בסרטון שבפוקוס המצלמה צילמה.


על המקרה:

העדשה נשברה מכיוון שרצתי עם המצלמה שהשכרנו. ולפתע החלקתי על הריצפה כשאני אוחז במצלמה, באותו רגע הרמתי את היד כדי שלא יקרה לה שום דבר, אך היא נפלה לי מהיד והדבר הראשון שנפגע זאת הייתה העדשה. למזלי הצלחתי לצאת מההחלקה בריא ושלם, אך העדשה כבר לא עבדה. כפי ששומעים בסרטון הייתי המום ולא יכלתי להבין בכלל מה קרה. העדשה הזאת מאוד יקרה ובמיוחד שהיא לא שלנו, ובנס התיקון שלה הוא על חלק ההרכבה על המצלמה. 


על מה אתם יכולים לעשות:

ועכשיו לאחר כמעט חודש מאז התאונה כשהעדשה חזרה מתיקון קיבלתי את העלות של הנזק. בואו לתמוך ולעזור לי לשלם את התיקון אני צריך לגייס סכום כסף לא מתוכנן כדי שאוכל לשלם לחברת ההשכרה. 

נשמח אם תוכלו להירתם ולעזור לי לגייס את הכסף הנחוץ כדי לשלם על התיקון. הצאתי כסף רב לטובת הקליפ ויש לציין שגם אני חייל. בואו קחו גם אתם חלק ועזרו לי לסיים ביחד את התיקון על העדשה. 

הפרויקט של

Eden Omer Levi
צור קשר עם היזם
עדן עומר לוי צלם ועורך וידאו. לשעבר רכז צלמים ועורכים באתר "פרוגי" מבית Ynet בעל תעודת הנדסאי לקולנוע ולטוויזיה. מתגייס כעת לצבא בתור עורך אפטר בדובר צהל.
3,100
מתוך 3,100 ₪
100%מומן
0
ימים שנותרו
17
תורמים
מינימום 20 תודה
תודה וירטואלית, תקבלו מייל תודה מצוות הפקת הקליפ.
0 תורמים
מינימום 50 תודה רבה
שמכם יצטרף לקרדיטים של הקליפ בחלק התודות.
5 תורמים
מינימום 100 תודה מכל הלב
סרטון תודה משעשע באורך של כ-15 שניות + שמכם בקרדיטים של הקליפ בחלק התודות.
6 תורמים מתוך 25
מינימום 500 תודה מכל הלב והנשמה
הזמנה להקרנת הבכורה של הקליפ בחדרה (בשבוע האחרון של נובמבר) + סרטון תודה משעשע באורך של כ-15 שניות + תודה מיוחדת בקרדיטים של הקליפ.

0 תורמים מתוך 5
מינימום 2750 אין מספיק מילים כדי להודות
קרדיט כעוזר הפקה של הקליפ + הזמנה להקרנת הבכורה של הקליפ בחדרה (בשבוע האחרון של נובמבר) + סרטון תודה משעשע באורך של כ-15 שניות.
0 תורמים מתוך 1