מצילים את סבתא אנה!

הפרויקט של נאור נפתלי
<Embed>

סבתא שלי הגיבורה, אישה בת 67, חירשת, אוהבת את כולם ואוהבת תמיד לעזור לכולם, גם כשאין לה היא נותנת ועוזרת תמיד, כי זה מי שהיא, אישה עם לב מזהב...

עכשיו הגיע התור שלנו לעזור לה בחזרה, אני נאור, הנכד שלה, פונה אליכם בשם כל המשפחה, עיזרו לנו לגייס את הסכום הדרוש להציל את החיים של סבתא, עזרו לנו לרכוש את התרופה היחידה שבאמת יכולה לעזור לה, אנחנו לא מוכנים לוותר  עליה בדיוק כמו שהיא לא מוכנה לוותר לעצמה!

לפני 15 שנים גילו לסבתא סרטן בשד, סבתא עברה כריתה, כימותרפיה והקרנות, נאמר לה שהסיכויים שזה יחזור הם אפסיים...
אז אמרו...
לפני כשנה המחלה הארורה שוב חזרה, הרופאים אמרו שאין הרבה מה לעשות כי כימו היא לא תשרוד, והפתרון היחיד שיש זה להוציא את הגוש ולעשות הקרנות, אז היא לא ויתרה ועשתה גם את זה, וכאן חשבנו שסוף סוף היא תזכה לקצת רגעים של אושר ושקט...

עם הזמן התחילו לסבתא כאבים שוב, בהתחלה חשבו שאלו רק תופעות הלוואי של ההקרנות ושל הכדורים וזה יעבור, כשהכאבים החמירו באיזור הבטן החליטו לבדוק יותר שוב וגילו לסבתא סרטן שמתפתח לה בחלל הבטן.

עפ"י הרופאים טיפולי הכימו וההקרנות לא יעילים במקרה הספציפי הזה, עפ"י הרופאים יש לסבתא 2 ברירות, הברירה הראשונה והפשוטה היא להרים ידיים ולנסות להנות מ"כמה שבועות עד חודשים" שנשארו לה, וזאת אופציה שלא באה בחשבון מבחינת המשפחה ומבחינתה.

האופציה השנייה, שכאן בדיוק אנחנו זקוקים לעזרתכם, היא טיפול הורמונלי בשילוב תרופה חדשה שמאוד עוזרת ומומלצת והעלות שלה היא 20 אלף ש"ח לחודש, למשך 4 חודשים, עפ"י הרופאים רוב הסיכויים שהתרופה תעזור, במידה והם צודקים לאחר 4 חודשים קופת החולים תממן את התרופה לשארית חייה, תהליך שהבירוקרטיה שלו עורכת כחודש ולכן אנו צריכים להצטייד ל5 חודשים מראש, אנחנו צריכים את עזרתכם, העם בעל הלב הטוב ביותר בעולם, לחמשת החודשים הראשונים שלאחריהם בע"ה נתבשר בבשורות טובות ונזכה לעוד שנים רבות..

סבתא רוצה לראות נינים, סבתא רוצה קצת נחת והנאה בשנים האחרונות שלה ואנחנו רוצים לתת לה את זה, במידה ויגוייס סכום מעבר לסכום המבוקש ותשאר לנו יתרה ביד, הכסף ייתרם למישהו אחר שיזדקק לעזרה הזאת.

אנחנו פונים אליכם עם ישראל היקר, תעזרו לנו ותתנו לנו ולה את השנים האלו, תפתחו את הלב שלכם כמו שרק עם ישראל יודע ושה' יברך אתכם בכל טוב, שתמיד תהיו בצד הנותן ולא בצד המקבל, אמן!הפרויקט של

נאור נפתלי
צור קשר עם היזם
שמי נאור, אני הנכד של סבתא אנה , כרגע המשפחה כולה עסוקה בלהציל את החיים של סבתא אנה!