נאבקים בקנסות לנכים

הפרויקט של ח"כ איציק שמולי ומטה מאבק הנכים
<Embed>

יוצאים במבצע גיוס כספים למטרת כיסוי תשלום הקנסות שיוטלו.

בעקבות השינוי במדיניות המשטרה והודעתה כי בכוונתה להטיל קנסות כבדים על הנכים שיחסמו את הדרכים במחאה על מצבם - אנו, מטה מאבק הנכים וח"כ איציק שמולי, יוצאים במבצע גיוס כספים למטרת כיסוי תשלום הקנסות שיוטלו. המהלך יעניק גיבוי ממשי לנכים ויאפשר להם את מרווח הנשימה לטובת המשך מאבקם. 

המטרה היא לסייע לנכים המפגינים בכבישים בהתמודדות עם הקנסות (כל קנס בסך 500 שקלים מהווה כמעט 25% מהקצבה החודשית הזעומה אותה הם מקבלים בסך 2,342 שקלים בחודש). 

כבר הבוקר, ה- 25.09, יצאה אל הפועל מדיניות הקנסות החדשה במטרה להתיש את המוחים ולשבור את מאבקם. המשטרה כבר הודיעה כי בכוונתה להגביר את פעילותה בכיוון זה והצפי הוא כי החל ממחר יוטלו קנסות כבדים נוספים על פעילי המאבק הרבים בכל הארץ. יודגש כי הכספים כולם יועברו ישירות לחשבון הבנק של מטה המאבק וישמשו אך ורק לטובת מטרה זו. 

יו"ר מטה מאבק הנכים, נעמי מורביה: "גם הפעם אנו נושאים בגאווה את נטל הובלת המאבק על השוואת קצבאות הנכות לגובה שכר המינימום החוקי בישראל. במסגרת המאבק אנו נאלצים בעל כורחנו לעשות שימוש במשאב היחידי העומד לרשותנו - גופנו הפגום וכיסאות הגלגלים שלנו. החל מפברואר שנה זו אנו מבצעים הפגנות, מחאות וחסימות כבישים בכדי להעלות את המודעות למצוקתנו הכלכלית הקשה - הנובעת מקצבת נכות בגובה 2342 ש"ח בלבד - שהיא נמוכה ב 800 ש"ח מההגדרה של קו העוני."

ח"כ איציק שמולי: "אסור לנו להסכים שישברו את המחאה הצודקת של הנכים. אני מבקש וקורא לציבור, שהפגין בימים האחרונים סולידריות מלאה עם הנכים, לתמוך בהם בנדיבות גם באמצעות תשלום הקנסות הכבדים. כך נוכל לשמור על צינור החמצן של המחאה פתוח ולהעניק גיבוי אמתי למפגינים המדהימים."

המאבק הזה הוא על הצדק. תרמו לפרויקט, קחו חלק במאבק החשוב הזה ותביאו את חבריכם שיצטרפו גם הם ויתרמו למאבק, ביחד איתנו!הפרויקט של

ח"כ איציק שמולי ומטה מאבק הנכים
צור קשר עם היזם
ח"כ איציק שמולי נבחר מזה שלוש השנים האחרונות כחבר הכנסת החברתי ביותר ובין פעילותו ניתן למנות את המאבקים לטובת הקשישים, החיילים הבודדים, ילדים בסיכון וזכויות הנכים במדינת ישראל. מטה מאבק הנכים, בראשותה של היו"ר נעמי מורביה משנת 2010, היא העמותה הוותיקה ביותר במאבק על מיצוי הזכויות של האנשים עם המוגבלות בישראל ואף הובילה את המאבק ההרואי בחורף 2001/2. בשיתוף פעולה החליטו חבר הכנסת איציק שמולי ויו"ר העמותה נעמי מורביה, לעשות מעשה ולפנות בזאת ישירות אליכן/ם לפתוח את ליבכן/ם ולעזור בגיוס הכספים הדרושים לתשלום הקנסות ולמימון המשך המאבק החברתי הצודק ביותר בשנים האחרונות - הוא המאבק על קצבאות הנכים הנמוכות ב-800 שקלים מקו העוני ועומדות על 2342 שקלים בלבד.
7,920
מתוך 10,000 ₪
79%מומן
3
ימים שנותרו
63
תורמים