אופני יד לנער נכה

הפרויקט של יוסף פישהיימר
<Embed>

נועם הוא נער לקראת בר-מצווה (בסוף ינואר 2017) שעבר תאונת דרכים קשה בגיל שנתיים, בה איבד את אביו, והוא עצמו נותר משותק בפלג גופו התחתון. נועם חי בחברה רגילה, שם כולם משחקים כדורגל בזמנם הפנוי, או עוסקים בכל פעילות גופנית אחרת. מכיוון שנועם אינו יכול לשחק, או סתם לרוץ ולפרוק אנרגיות, הוא חולם שיקנו לו אופניים המותאמים לנכותו. נועם אומר שזה תמיד עניין אותו, אבל אמו אמרה לו שזה יקר מדי ואין באפשרותה לרכשם. קיבלנו פנייה מבת-השירות שמטפלת בנועם, בבקשה לסייע לו ברכישת אופניים המתאימים לנכותו.  

פרויקט זה מנוהל על ידי יוסי וברוך פישהיימר, שמנהלים סדנא שעובדת במתכונת גמ"ח וכוללת בית מלאכה לטיפול בציוד נכים, כולל עגלות מכל סוג, וכן פתרונות טכניים לצרכים מיוחדים. כמו כן, ברשותנו כיסאות גלגלים רגילים וכיסאות שירותים למסירה לכל דורש. כל הציוד והעבודה ניתנים בחינם והנם על בסיס התנדבותי. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם עמותת "שלהבת", עמותה לשילוב נכים בסביבה תומכת, ומשרד הבריאות.


תאריך יעד: 31.01.2017הפרויקט של

יוסף פישהיימר
צור קשר עם היזם
בן 61, עד לפני 10 שנים חבר מושב גני טל בגוש קטיף, כיום חבר במושב גני טל החדשה (סמוך לגדרה), בתקופה האחרונה הקמתי סדנא לתיקון ושיפוץ ציוד לנכים. הסדנא הינה בהתנדבות ומופעלת על ידי ובעזרת מתנדבים שונים. משרד הבריאות מספק לנו ציוד שיצא משימוש ואנו משמישים אותו עבור בעלי מוגבלויות הנזקקים לו.
12,010
מתוך 12,000 ₪
100%מומן
0
ימים שנותרו
63
תורמים