יקרה לליבי

הפרויקט של תהל – מרכז הסיוע לנשים וילדים דתיים
<Embed>

פרויקט 'יקרה ללבי' של מרכז הסיוע תהל מציע לכם לאמץ אישה או ילדה שחוו אלימות באמצעות תרומה שתאפשר לה לקבל סיוע וליווי חירום מקצועי. 

במסגרת הפרויקט נפגעת האלימות והתורמת יקבלו שרשרת 'יקרה ללבי' בשיתוף עם חברת התכשיטים Belletto שתזכיר לנפגעת שתמיד יש מישהו בעולם שאכפת לו ממנה.

חברות הכנסת ואמניות ישראליות עונדות את תכשיט 'יקרה ללבי' למען נפגעות תקיפה מינית

איך זה קורה? 

אתם בוחרים לאמץ באמצעות תמיכה נפגעת אלימות אחת. אנחנו בזכותכם יכולים לדאוג לה: לליווי משפטי, פסיכולוגי, מקצועי, ליווי לתחנת המשטרה, לבית החולים, לבית המשפט וכל סוגי התמיכה המקצועית שנפגעת אלימות זקוקה לו. 

הקמפיין יתבצע בין היתר באמצעות תליון ייחודי ועליו אייקון לב ייחודי. את התליון יענדו הן התורמת והן נפגעת האלימות. התורמת תלך תמיד בידיעה שיש מישהי שבזכותה תקבל סיוע, ונפגעת האלימות בידיעה שיש מי שחושבת עליה. כמובן שהתהליך מבוצע בדיסקרטיות מלאה כלפי המטופלות של הארגון


בכל שנה מתקבלות 30,000 פניות במרכז הסיוע תהל

מי הצטרף?

לקמפיין כבר הצטרפו חברות כנסת ומובילות דעת קהל ישראליות רבות בהן: שרת המשפטים אילת שקד, ח"כ עליזה לביא, השחקניות קרן מור, חני נחמיאס, רוני שובל, מיכל ינאי, העיתונאית דנה ספקטור, המגישה עדן הראל, הזמרות לאה שבת, עינת שרוף, דנה אבגי, הילה קורח, ענהאל שמואלי, דנה זרמון ועוד 

תכשיט 'יקרה ללבי' תרומת חברת Belletto

מי אנחנו ? 

תהל – מרכז הסיוע לנשים וילדים דתיים מסייע בכל שנה לאלפי נשים וילדים בקרב המגזר הדתי שנפלו קורבן לאלימות מינית באמצעות קו סיוע, ליווי משפטי, ליווי לעזרה ראשונה, ליווי למשטרה לבית החולים ועוד. העמותה היא חלק ממרכזי הסיוע לנפגעי תקיפה מינית.

בראש העמותה עומדת דבי גרוס למעלה משני עשורים ומקבלת יחד עם צוות מתנדבות את הפניות מאלפי הנשים שמגיעות למקום כדי לחשוף בפעם הראשונה את סיפורן. האני מאמין של תהל הוא כי "אף אישה אינה צריכה לבכות לבד"

דבי גרוס מנהלת מרכז הסיוע תהל


מהפכה חברתית! 

בכל שנה אנו נחשפים לנתונים עגומים ומספרים שרק הולכים וגדלים אודות מספר הנשים וילדות בישראל שהן קורבנות לאלימות פיזית, מילולית, נפשית או מינית. לרובנו אין כל כך מה לעשות עם הנתונים הללו חוץ מלצקצק בלשון או למחות דמעה, הלב מתכווץ וזהו זה.

אבל תארו לעצמכם איזו מהפכה חברתית הייתה מתרחשת אם במקום סתם לשמוע על הנתונים הייתה יכולה כל אישה לאמץ מישהי ולהפוך אותה יקרה לליבה : אישה או נערה שחוותה אלימות ולדאוג לה באמצעות הארגון המלווה אותה לעזרה מקצועית ולקצת יותר אור בחיים.

 

הקו החם של תהל למען נפגעות האלימות במשפחה


מה עוד חשוב לדעת?

עמותת תהל – מרכז הסיוע לנשים וילדים דתיים שמה לה למטרה לבצע מהפכה בתחום באמצעות כניסה מסיבית של אנשי מקצוע לשכונות חרדיות במסגרתה הן מלמדות את מנהיגות הקהילה איך לאתר נפגעות תקיפה מינית ללוות אותן ולתמוך בהן לאורך כל הדרך. הארגון הצליח לבצע מהפכה של ממש במגזר הדתי והחרדי שבמשך שנים רבות נהגו לטאטא את הנושאים הללו אל מתחת לשטיח.

דבי גרוס מנהלת מרכז הסיוע כבר למעלה משני עשורים סוברת כי אם כל אישה מתוך אלפי הנשים והילדות הפונות אליהן תמצא מישהי יקרה לליבה שתסכים לתמוך בה. ניתן יהיה לסייע באופן ממשי לנשים ולהפוך אותן מסטטיסטיקה עגומה למציאות שיש בה תקווה.

 

סדנאות בבתי הספר למניעת אלימות במשפחה


נתונים 

לקו הסיוע מגיעות 150 שיחות חדשות בשבוע. כאמור בשנים האחרונות מתרחשת במגזר מהפכה של ממש בתהל מדווחים על עליה של 300 % בדיווחים על פגיעות מיניות.

מרכז הסיוע תהל לנשים וילדים דתיים מסייע לנשים וילדים שנמצאים במצוקה. המרכז מעניק סיוע וליווי לנפגעות אלימות הן בהליך הרפואי ומשפטי והן במניעת אלימות והתעללות בחברה. דרך סדנאות חינוך וקורסי הכשרה, מטרתנו היא להעלות את המודעות בקהילה הדתית/חרדית בנושא התעללות. המרכז מציע: קו-חם ארצי 24 שעות ביממה, תמיכה וליווי אישית, סדנאות למניעת אלימות והתעללות, הכשרה מקצועית לטיפול בטראומה ובנייה ויישום של תקנון ומוגנות




הפרויקט של

תהל – מרכז הסיוע לנשים וילדים דתיים
צור קשר עם היזם
תהל – מרכז הסיוע לנשים וילדים דתיים אנו מעניקים סיוע וליווי לנפגעות אלימות במשפחה ונפגעי תקיפה מינית הן בהליך הרפואי ומשפטי. הן במניעת אלימות והתעללות בחברה דרך סדנאות חינוך וקורסי הכשרה. מטרתנו היא להעלות את המודעות בקהילה הדתית/חרדית בנושא התעללות המרכז מציע: קו-חם ארצי 24 שעות ביממה תמיכה וליווי אישית סדנאות למניעת אלימות והתעללות הכשרה מקצועית טראומה וטרור בנייה ויישום של תקנון ומוגנות
72,992
מתוך 70,000 ₪
104%מומן
0
ימים שנותרו
307
תורמים
מינימום 50 שרשרת יקרה לליבי כסופה
תרומתכם תאפשר לנפגעת אלימות מינית לקבל סיוע מענה חירום ראשוני על ידי אנשי מקצוע ממרכז הסיוע תהל. שרשרת 'יקרה לליבי' ממתכת כסופה תשלח אליכם ואל נפגעת האלימות שהתרומה תועבר על שמה.
170 תורמים
מינימום 100 שרשרת יקרה לליבי גולדפילד
תרומתכם תאפשר לנפגעת אלימות מינית לקבל ליווי חירום מקצועי למשך שבוע על ידי אנשי מקצוע ממרכז הסיוע תהל. שרשרת גולדפילד ציפוי זהב 14 קארט תשלח אליכם. שרשרת 'יקרה לליבי' תשלח אל נפגעת האלימות שהתרומה תועבר על שמה.
161 תורמים
מינימום 300 יקרה לליבי כסף סטרלינג
תרומתכם תאפשר לנפגעת אלימות מינית לקבל סיוע וליווי מקצועי למשך חודש ימים על ידי אנשי מקצוע ממרכז הסיוע תהל. שרשרת כסף סטרלינג תשלח אליכם. שרשרת 'יקרה לליבי' תשלח לנפגעת האלימות שהתרומה תועבר על שמה.
31 תורמים
מינימום 500 יקרה לליבי זהב ואבן אופל
תרומתכם תאפשר לנפגעת אלימות מינית לקבל סיוע וליווי מקצועי למשך שלושה חודשים על ידי אנשי מקצוע ממרכז הסיוע תהל. תליון לב בציפוי זהב משובץ אבן אופל מוקפת אבני זירקון ישלח אליכם. שרשרת 'יקרה לליבי' תשלח לנפגעת האלימות שהתרומה תועבר על שמה.
23 תורמים
מינימום 1000 יקרה לליבי יהלום
תרומתכם תאפשר לנפגעת אלימות מינית לקבל סיוע וליווי מקצועי למשך שנה תמימה על ידי אנשי מקצוע ממרכז הסיוע תהל. שרשרת יקרה לליבי עם יהלום של חברת דיימונד פקטורי תשלח אליכם. שרשרת 'יקרה לליבי' תשלח לנפגעת האלימות שהתרומה תועבר על שמה.
8 תורמים
מינימום 5000 יום סדנאות לבית הספר
תרומתכם תאפשר לנו להעביר יום סדנאות מודעות למניעת אלימות מינית בבית הספר היסודי. אתם בוחרים לאיזה בית הספר ברצונכם להעניק את הסדנה במתנה. ובזכותכם עשרות ילדים יוכלו לקבל חינוך למניעת אלימות מינית במשפחה.
2 תורמים