שיפוץ מועדונית רמת אשכול

הפרויקט של כפר הסטודנטים רמת אשכול
<Embed>

שלום חברים, בואו נגשים לילדים והנערים שלנו חלום! להפוך מבנה לבית..


מה אנחנו צריכים בתכלס?

קיבלנו מהעירייה מבנה שבהחלט מספיק לצרכים הבסיסיים - מכיל ציוד בסיסי, מגן מפני הגשם, מכיל את כמות הילדים ויש בו מים זורמים וחשמל. אבל כולנו יודעים שלא די בכך כדי להפוך מבנה לבית אמיתי. מקום שימשוך את הנוער להגיע לכאן במקום ללכת למקומות אחרים שלא ייטיבו איתם ועם העתיד שלהם. בדיוק כאן - כאן אתם נכנסים לתמונה.  כדי שנוכל להמשיך ולפעול בצורה המיטבית, אנו זקוקים למספר דברים: ריהוט לפינות ישיבה שיכלול ספות, פופים, כיסאות ושולחנות. בנוסף קיים צורך בארונות וציוד משרדי. כיוון שהילדים והנוער מבלים את רוב שעות היום במועדונית אנו רוצים לספק להם ארוחת צהריים שנכין במקום ולכן דרוש לנו ציוד למטבח (תנור, כלים וארונות). כמו כן בעתיד אנו מתכוונים לתכנן חדר מחשבים להנאת ורווחת החניכים.

אז בנין כבר יש לנו..

בעזרתכם נוכל להפוך אותו לבית!


למה שניתן יד?

האמת שיכולנו לספר לכם על המצוקה, 

יכולנו לספר לכם על הסביבה הבעייתית בה מסתובבים החניכים שלנו,

יכולנו לדבר על פריפריה, על הזנחה, על פערים, על השפעה שלילית של החברה ועל המעגל הזה שלא נגמר.... 

אבל אנחנו דווקא רוצים לספר לכם על הסיכוי של החניכים שלנו:

המפ"ל- מרכז פעילות לנוער, פועל מטעם המרכז לחינוך וחברה בעיר לוד, בתמיכת עיריית לוד. המרכז פועל בלוד מספר שנים ומהווה מסגרת פעילות לכ60 בני נוער וילדים בגילאי 6-18, תושבי העיר. 


מי מגיע אלינו?

ילדים ונערים המגיעים למרכז, לעיתים מרקע לא פשוט, אשר התקשו למצוא את מקומם ולממש את יכולותיהם וכישרונותיהם במסגרות הפורמאליות. המפ"ל מהווה עבורם מקום בו הם מקבלים את האמון, התמיכה והכלים המאפשרים להם להתעלות מעל כל הקשיים, להצליח לגלות את הכישורים ולממש את הפוטנציאל הגלום בהם.                                                                           

אנחנו במפ"ל לא מוותרים לחניכים שלנו, ויחד איתם מציבים מטרות ויעדים המובילים אותם למיצויי היכולות תוך שאיפה לביצועים ברמה הטובה ביותר. לדוגמא: השתתפות ילדי כיתות ז'-ח' במרוץ לוד במסלול של 5 ק"מ, הקמת קבוצות ספורט מקצועיות, צילום סרט קולנועי באורך מלא, בו החניכים הם השחקנים, הבמאים והתסריטאים.


אנו מאמינים ש..

אין יעד שהם לא יכולים לכבוש, אם רק יאמינו בעצמם. לכן, במקביל לפעילויות השונות במפ"ל, אנחנו לא מוותרים על לימודים ועובדים איתם באופן פרטני יום-יום במקצועות הלימוד השונים. כל זאת מתוך אמונה שבסופו של דבר הם יוכלו להתקבל למסגרות ולתיכונים הטובים ביותר, להמשיך לשירות משמעותי בצה"ל ובעתיד אף להגיע לתפקידי מפתח בחברה ולהפוך את המדינה שלנו למקום טוב יותר.


תצטרפו אלינו?!הפרויקט של

כפר הסטודנטים רמת אשכול
צור קשר עם היזם
כפר הסטודנטים רמת אשכול הינו מרכז מצוינות וציונות לצעירים דתיים ומסורתיים הרואים את עצמם מחויבים לערכי היהדות והציונות. הכפר נועד לייצר מסגרת יציבה ומשמעותית לסטודנטים שתאפשר להם למצות את כישוריהם האישיים ולהתפתח בלימודיהם תוך כדי עשיה ציונית ויהודית בעיר לוד מתוך רצון להצמיח את הכוחות החיוביים בעיר במטרה לקדם את העיר לוד תוך כדי התמקדות בשכונת רמת אשכול, שכונה שעקב המצב הסוציו אוקונומי של התושבים החיים בה נדרשת לתשומת לב מיוחדת.. מוזמנים לבקר אותנו בפייסבוק: https://www.facebook.com/ramateshkolstudents/ כפר הסטודנטים - רמת אשכול, לוד
30,301
מתוך 30,000 ₪
101%מומן
0
ימים שנותרו
105
תורמים
מינימום 50 הוקרת תודה
הוקרת תודה על תרומתך
27 תורמים
מינימום 100 מכתב תודה
מכתב תודה על השתתפותכם.
20 תורמים
מינימום 100 מייל עם תמונות לפני אחריי
17 תורמים
מינימום 250 קולאז לפני אחרי
קולאז של תמונות של המקום לפני השיפוץ ואחריו.
11 תורמים
מינימום 300 סיור מרתק בשכונת רמת אשכול
סיור מרתק שמספר את סיפורה של שכונת רמת אשכול עם עמותת "בשבילוד"
13 תורמים מתוך 30
מינימום 1000 השתתפות בטקס סיום שנה
השתתפות בטקס סיום שנה של ילדי המפ"ל
1 תורמים מתוך 30
מינימום 2500 הקדשת פינה לזכר קרוב
הקדשת פינת משחק, פינת למידה, ספות, פינת אוכל ועוד לזכר קרוב.
3 תורמים
מינימום 8000 הקדשת חדר לזכר קרוב
יש שלוש חדרים שניתן להקדיש לזכר קרוב, 2 חדרי נוער וחדר ילדים,
0 תורמים