טיפולים לילדים חולי סרטן

הפרויקט של עמותת מרכז טל
<Embed>

מרכז טל מתגייס לטיפול בילדים חולי סרטןעמותת מרכז טל הוקמה לזכרה של טל יעקובסון ז"ל בתם של זוהר ויענקל'ה יעקובסון שנפטרה בדיוק לפני 7 שנים, בגיל 26, ממחלת הסרטן. העמותה פועלת ללא מטרות רווח וחרטה על דגלה לשנות את תרבות הטיפול בסרטן.


מרכז טל מרחיב את פועלו לתחום הטיפול ברפואה אינטגרטיבית (משלימה) לילדים בבית החולים ספרא לילדים בתל השומר.

אנו מבקשים לממן כ-300 טיפולים לתקופה של שנה שלמה. הטיפולים יוענקו באמצעות מטפל מומחה בעל ניסיון רב ברפואה אינטגרטיבית לילדים.

טיפולים אלו ניתנים, ללא עלות, כחלק מהטיפול הרפואי התומך, על מנת לסייע בהתמודדות עם תופעות הלוואי של הטיפולים והמחלה: בחילות והקאות, תסמונות כאב, חרדה, הפרעות שינה, חולשה, עייפות ושיפור כללי של איכות החיים.


כאן אתם נכנסים לתמונה!

על כל שקל שתתרמו כאן, קניוני עופר יכפילו את הסכום ויוסיפו שקל משלהם. התרומה תועבר ישירות להעסקה של מטפל אינטגרטיבי לילדים, בית החולים ספרא בתל השומר.כיצד יעזרו הטיפולים לילדים?

טיפולי מגע, יוגה או מדיטציה עוזרים לילדים באופן דרמטי, מחזקים את מערכת החיסון ומקלים על ההתמודדות עם המחלה. הטיפולים הללו  נחקרו רבות ויעילותם הוכחה והתפרסמה בספרייה הרפואית שבמשרד הבריאות האמריקאי NIH.  עיסוי והיפנוזה רפואית, הוכחו כמקלים על כאב וחרדה הקשורים בפרוצדורות פולשניות. טיפולי המגע הוכחו כמקלים על כאב, חרדה, עייפות, מפחיתים את רמות המתח ועוזרים לתינוקות להירדם. יוגה מסייעת לילדים בהתמודדות עם תסמינים פיזיים, בהעלאת רמות האנרגיה, בהפחתת בחילות והקטנת צורך במשככי כאבים. על עמותת מרכז טל

העמותה מפעילה יחידה המעניקה טיפולי רפואה אונקולוגית אינטגרטיבית (משלימה) במכון האונקולוגי, במחלקת האשפוז ובטיפולי יום במרכז הרפואי שיבא ובבית החולים ספרא לילדים וכן, מעבדה המקיימת מחקרים קליניים בתחום התזונה, צמחי מרפא והומאופתיה.בנוסף, העמותה מובילה את המרחב הדיגיטלי הראשון מסוגו לצעירים חולי סרטן, חלאס סרטן: מדריך יומיומי לחיים וכן שילבה לראשונה  את תחום הרפואה אונקולוגית אינטגרטיבית (משלימה) במסגרת המסלול האקדמי ללימודי רפואה בפקולטות באוניברסיטת תל אביב, בטכניון ובאוניברסיטת חיפה. כעת מרחיב מרכז טל את פועלו בתחום התזונה הן כפעילות הסברה ארצית והן ככלי להתמודדות פרטנית בזמן המחלה.
*הפרויקט מוגדר כפרויקט תרומה של עד 50,000 ₪ ועד גיוס סכום זה קבוצת קניוני עופר תוסיף שקל על כל שקל שייתרם.

הפרויקט של

עמותת מרכז טל
צור קשר עם היזם
עמותת מרכז טל הוקמה לזכרה של טל יעקובסון ז"ל בתם של זוהר ויענקל'ה יעקובסון שנפטרה בדיוק לפני 7 שנים, בגיל 26, ממחלת הסרטן. העמותה פועלת ללא מטרות רווח וחרטה על דגלה לשנות את תרבות הטיפול בסרטן. העמותה מפעילה יחידה המעניקה טיפולי רפואה אונקולוגית אינטגרטיבית (משלימה) במכון האונקולוגי, במחלקת האשפוז ובטיפולי יום במרכז הרפואי שיבא ובבית החולים ספרא לילדים וכן, מעבדה המקיימת מחקרים קליניים בתחום התזונה, צמחי מרפא והומאופתיה. בנוסף, העמותה מובילה את המרחב הדיגיטלי הראשון מסוגו לצעירים חולי סרטן, חלאס סרטן: מדריך יומיומי לחיים וכן שילבה לראשונה את תחום הרפואה אונקולוגית אינטגרטיבית (משלימה) במסגרת המסלול האקדמי ללימודי רפואה בפקולטות באוניברסיטת תל אביב, בטכניון ובאוניברסיטת חיפה. כעת מרחיב מרכז טל את פועלו בתחום התזונה הן כפעילות הסברה ארצית והן ככלי להתמודדות פרטנית בזמן המחלה.
54,696
מתוך 50,000 ₪
109%מומן
0
ימים שנותרו
160
תורמים
מינימום 20 מכתב תודה אלקטרוני
מודים לכם מכל הלב, חיבוקים אלקטרוניים יעשו דרכם אליכם.
25 תורמים
מינימום 50 מכתב תודה בדואר
יונת הדואר שלנו בדרכה אליכם עם מכתב תודה מכל הלב.
21 תורמים
מינימום 100 תעודת הוקרה
הרחבתם לנו את הלב. הערכתנו בדרכה אליכם בדואר.
41 תורמים
מינימום 360 DREAM CARD בשווי 100 ש"ח
תודה רבה, מכל הלב! כרטיס DREAM CARD בשווי 100 שקלים יחכה לך באחת מנקודות החלוקה.
מועדון הלקוחות החדש DREAM CARD - כל המותגים שאתם אוהבים בכרטיס אחד!
הכרטיס ניתן למימוש ברשת החנויות של פוקס.
https://www.dreamcard.co.il/about
9 תורמים מתוך 10
מינימום 500 תעודת הוקרה ממוסגרת
ריגשתם! שולחים לכם לבבות ורודים עם שליח עד הבית.
8 תורמים
מינימום 1800 יקיר העמותה
אתם יקרים לליבנו! שולחים לכם תודה ענקית עם חיבוקים מכל הילדים של מרכז טל.
5 תורמים
מינימום 180 DREAM CARD בשווי 65 ש"ח
תודה רבה, מכל הלב! כרטיס DREAM CARD בשווי 65 שקלים יחכה לך באחת מנקודות החלוקה.
מועדון הלקוחות החדש DREAM CARD - כל המותגים שאתם אוהבים בכרטיס אחד!
הכרטיס ניתן למימוש ברשת החנויות של פוקס.
https://www.dreamcard.co.il/about
30 תורמים מתוך 30