אוטיזם ביחד ננצח את הדממה

הפרויקט של חכמו ליאור
<Embed>

שמי ליאור ואני אבא לשני ילדות (9,6) , ביתי הבכורה מיכל מוגדרת כאוטיסטית מגיל 3 . 

מיכל החלה ללמוד בבית הספר צליל ים בקרית ים , החל מגיל 6 בית ספר מרחבי לילדים אוטיסטים .

רקע על בית הספר:

בית הספר צליל ים בקרית ים הינו בית  ספר מרחבי בקרית ים  לילדים בעלי לקויות תקשורות במגוון הקשת האוטיסטיתמכיתה א עד כיתה ח' .

בית הספר הוקם לפני כ 6 שנים בתחילת דרכו התלמידים למדו במבנה נטוש , וללא ציוד מתקדם , הכיתות לא מתאימות ללימוד תלמידים מסוג שכזה , ללא אולם ספורט ללא ציוד מחשוב מתקדם כיאה לשנות 2018 , בקיצור בית ספר שמסתפק במועט אך עושה הרבה דברים נפלאים לילדים אוטיסטים עם צוות צעיר מלא כוחות מוכשר שמעניק ללא גבולות .

לאורך כל 6 שנות קיומו של בית הספר נלחמנו ההורים בהעברת בית הספר למבנה אחר וחדש ,ולאחר מלחמות רבות פתחנו בספטמבר השנה שאת שנת הלימודים במבנה חדש שמתאים לאוכלוסית הילדים שלנו  .

בבית הספר לומדים 78 תלמידים ב 12 כיתות מכיתה א' עד כיתה ח' על מגוון הקשת האוטיסטית בית ספר עדיין דל באמצעי הדרכה מתקדמים ולימוד חוויתי לילדים, דל בציוד טיפולי מתאים לעידן שנות ה 2018 . 

צוות בית הספר עושים דברים נפלאים עם מינימום ציוד , ואנחנו רוצים לאבזר אותו אך אין לנו אפשרות למימון הציוד לכן אנחנו פונים אליכם לעזרה .

לבית ספר קיים חוסר של טאבלטים לכל ילד , טלויזיות לכיתות  , ספרי קריאה, מקרנים לכל כיתה , לוחות חכמים לכל כיתה , מדפסות  ללימוד חוויתי .

הצורך:

דרך העולם המיחשוב והטיפול החושי ניתן לתקשר דרך הקלדה של אותיות, לימוד חוויתי שדרכם ניתן לרכוש כישורי חיים,התארגנות מבחינה גופנית, איך לפרק את סדר הפעולות, קודם להתארגן ואחר כך לבצע.

"הציוד דרוש לילדים עם אוטיזם שלא מדברים או מדברים מעט מאוד. לאוטיסטים יש עולם פנימי ואנחנו צריכים למצוא את הדרך להגיע לשם", אומרת אמא של אחד מהילדים שלומדים בבית הספר.

ולכן אנחנו כוועד בית הספר מזהים כי ללא ציוד מחשוב מתאים הקושי של הילדים לתקשר ,לדבר ומיצוי הפוטנציאל  יגדל . לכן כאן אתם באים לעזרתנו ופונים אליכם לעזרה במימון הציוד הנ"ל כי משרד החינוך והעיריות השונות  אינו מעניק תקציבים נוספים לצורך מימון ציוד טכנולוגי זה לכלל בית הספר.

הצלחה בפרויקט :

בעזרת הצלחת  גיוס מלא של הסכום נוכל כולנו להעניק לילדים  את הלימוד החוויתי , להעניק לכל ילד וילד טאבל לתקשורת , המורה יוכל ללמד בעזרת מקרן ולוח חכם ומדפסת לכל כיתה כך שחווית הלמידה תעזור לילדים להגיע להישגי תקשורות רבים כך  יוכלו התלמידים לצאת מעולמם הפנימי ולהראות לעולם החיצון מהם הם מרגישים ,ולהביע את עצמם בצורה המובנית לכולם .

ביחד נוביל  לחדשנות פדגוגית בתחום האוטיזם בלמידה פעילה ומשמעותית, להתאם את ביה"ס לעידן הדיגיטלי, ולצמצם פערים חברתיים אצל אוכלוסיית האוטיסטים

 החל משנת הלימודים תשע"ח, בכוונתנו לשלב טאבלט לכל ילד , מקרן לכל כיתה לוח חכם לכל כיתה  , טלויזיות ,מדפסות  על מנת להקנות לתלמידים מיומנויות הנדרשות למאה ה-21.

כוועד הורי בית הספר אנו מבקשים את עזרתכם לקחת חלק פעיל להצלחת המיזם ואיסוף מלוא הסכום על מנת לרכוש לילדים את הציוד הדרוש לתמיכה הילדים   ולקחת חלק בהפיכת בית הספר המיוחד הזה למושלם .


בתודה 

בשמי ובשם וועד בית הספר

הפרויקט של

חכמו ליאור
צור קשר עם היזם
שלום , שמי ליאור ואני אבא לילדה אוטיסטית בת 9. ביתי לומדת בבית הספר הזה ואני משמש כיו"ר וועד הורים . קצת על בבית הספר צוות בית הספר עושים דברים נפלאים עם מינימום ציוד , הבית ספר שכן במבנה מיושן ורק עכשיו הגיע לנחלה אך עם אותו הציוד שהיה ועם חוסר ציוד מחשוב משמעותי ואנחנו רוצים לאבזר אותו אך אין לנו אפשרות למימון הציוד לכן אנחנו פונים אליכם לעזרה . שאתה רואה ילד אוטיסט עם טאבלט מול עיניו אתה לא בין מה המכשיר הזה יכול לעשות , הוא פשוט כורם לילד להביע את עצמו שזהו כל חלומו של כל הורה
75,489
מתוך 70,000 ₪
108%מומן
0
ימים שנותרו
435
תורמים
מינימום 100 מכתב תודה+סרטון
מכתב תודה ומייל תודה מוועד הורי בית הספר
קבצים על החדשנות החינוכית ותכנים מעוררי השראה המתארים את החדשנות החינוכית המהפכנית המיושמת בבית הספר יישלחו במייל
36 תורמים
218 תורמים
מינימום 500 הזמנה לאירוח והרצאה על חדשנות חינוכית מהפכנית
תורם יקבל הזמנה, עם כמה מועדים אפשריים, להרצאה על חדשנות חינוכית מהפכנית ומעשית בבית הספר.

10 תורמים
מינימום 1000 ביקור בוקר בבית הספר
"טוב מראה עיניים ממשמע אזניים".
עם כל תורם יתואם מועד לביקור בבית הספר ובכיתות החדשניות. הביקור ילווה במורה ובילדים ויהיה מרתק!

6 תורמים
מינימום 5000 הרצאה ע"י הורה בנושא אוטיזם
מינימום 5000 ₪הרצאה על חדשנות חינוכית אצלך
הורה , יבוא אישית אליך לעסק, או לבית, לתת הרצאה בפני קבוצת סקרנים, או לומדים. הנושא אוטיזם הכר את האחר

1 תורמים