הגשמת חלום לבית

הפרויקט של אסתר חיה סימן טוב
<Embed>

שמי אסתר חי'ה סימן טוב.
בילדותי אובחנה אצלי בעיה בכבד, בעיה שהלכה והחריפה  והפכה  את מציאות חיי לכזו שנעה בין  ניתוחים ואשפוזים  מלווי חששות ופחדים ובין ניסיון עקבי לנהל שגרה של ילדה ככל הילדות, אלא שהביקורות, המעקבים והאשפוזים קטעו אותה לא פעם, והפכו חלק בלתי נפרד ממנה.
גדלתי, הפכתי נערה, וכמו כל בחורה חלמתי אף אני בן זוג, חתונה, בית ומשפחה. פחדתי פחד אמיתי שמא לא אצליח להתחתן. על אף כל הקשיים והחששות זכיתי להתחתן מתוך אהבה גדולה ואושר עילאי  אך קצר מכפי שיכולתי לדמיין. לבו של בעלי נדם, והפך אותי אלמנה צעירה בלי כל התרעה מוקדמת.
הכאב היה בלתי נסבל.  התמוטטתי, והכבד התמוטט אף הוא. לא היה מנוס מהשתלת כבד. ושוב הפחד - פחד מוות כפשוטו, ושוב הייאוש המכרסם , וההמתנה עד שנמצא התורם המתאים, וההשתלה  ואשפוז ארוך וקשה, ודחייה של השתל, ועליות ומורדות, ובתוך הכול - נפש המחפשת לחיות ולהביא חיים חדשים שיעניקו משמעות וטעם.
 על אף הסיכונים הכרוכים בהיריון, החלטתי להיכנס למסע, ולאחר לא מעט טיפולים זכיתי לילדה מקסימה שממלאת לי את החיים ושנותנת לי את הכוח לקום בכל בוקר ולחיות.
ושוב דחיות של השתל, וניתוחים ובדיקות... עד שבאחת מהן, כאילו לא די בכל ההתמודדויות שכבר קיימות,  אובחן אצלי "סרטן". מאז אני מרגישה שהקרקע נשמטת מתחת לרגליי. כלום לא יציב, והעתיד מעורפל מתמיד.
מנסה לחפש עוגן, ביטחון, ומרגישה שהחלום שהיה לי כל השנים לקורת גג שלי ומשלי הופך במציאות החדשה המאיימת כל כך לצורך קיומי ממש. 
אני גרה 15 שנה בדירת 38 מטר מרובע של עמידר, וכל כך הייתי רוצה לקנות אותה, אלא שהסכום הנדרש הוא מיליון שקל.
אני חיה מקצבת נכות, ואין לי כל סיכוי להגיע לסכום הזה.
מכאן נובעת הפנייה שלי אליכם: אם יש ביכולתכם לסייע לי להגשים את החלום הזה, שיאפשר לי איזושהי רגיעה ויפנה אותי לטפל בעצמי, אודה לכם בכל לבי.ע
אני רוצה לחיות, רוצה לראות את הילדה שלי גדלה ופורחת, ליהנות מהדברים הקטנים של החיים ולהגיד לבורא עולם תודה בכל בוקר שאני קמה ליום נוסף של חיים, של ניצחון במאבק עליהם, מאבק חיי.

ברצוני להוסיף שאני ביקשתי לגייס 450,000 ש"ח מאחר ויש לי חיסכון של 200,00 ש"ח מקווה להצליח לגייס את הסכום הנ"ל לגביי ההמשך אקח הלוואה איתכם התודה והברכה

תודה ותבורכו מפי עליון שבורא עולם ישלם לכם בטוב ממנו.הפרויקט של

אסתר חיה סימן טוב
צור קשר עם היזם
הגשמת חלום לבית ביחד איתכם אוכל להגשים את חלומי לדאוג לקורת גג לביתי ולי שמי אסתר חיה סימן טוב אני אם חד הורית אני חולת כבד מושתלת כבד עם דחיה כרונית לאחרונה אובחנתי גם כחולת סרטן. מחפשת יציבות לחיי ולחיי ביתי חולמת לקנות את דירת עמידר שאני מתגוררת בה .
138,162
מתוך 450,000 ₪
31%מומן
14
ימים שנותרו
196
תורמים
מינימום 50 מכתב תודה ישלח במייל
28 תורמים
מינימום 100 תעודת הוקרה תשלח בדואר
105 תורמים
מינימום 500 ספר סיפור חיי ישלח בדואר רשום
ספר סיפור חיי הנקרא "בשביל החיים".
13 תורמים מתוך 12