הדפסת חולצות ליום ספורט

הפרויקט של יובל הלוי
<Embed>

הדפסת חולצות ליום ספורט לזכר גיא אלגרנטי


**הכסף גויס בהצלחה, אין צורך בתרומות יותר, תודהרבה לכל התורמים!! **

אנחנו מגייסים כסף להדפיס חולצות לתלמידים שישתתפו ביום ספורט לזכר סמ"ר גיא אלגרנטי שנפל במלחמת צוק איתן ב2014. הכסף שנגייס הולך לקופת החולצות בלבד.


כל שנה מאז נפילתו של גיא אנחנו, חבריו לכיתה בתיכון "אליאנס" שבתל אביב, מארגנים לזכרו יום ספורט שמתרחש בבית הספר, למען ההנצחה ולמען העברת המורשת שלו הלאה לתלמידים של כיתות י"ב. 

על גיא

גיא, או בכינוי שלו "אלגרה", היה אוהב אדם, חבר מסור, עם לב רחב ומלא אהבה ועשייה למען האחר. היה דואג לראות את כולם בכיתה והיה אוזן קשבת גם לאלו שהתביישו לבקש עזרה. היה צנוע ותמיד שם את האחר לפניו, וזה ניחן גם בהקרבה שלו בצוק איתן עליה קיבל צל"ש מפקד האוגדה. הוא נפל ב30.7.14 יחד עם חבריו מתן גוטליב ועומר חי. לקריאה נוספת על הסיפור שלהם לחצו פה.

מהלך היום ועל התרומות

הכסף שאנחנו מגייסים הולך לחולצות (כ220) לתלמידי כיתות י"ב בבית הספר אליאנס שבתל אביב. יום הספורט הוא בסימן גיא שהיה מצטיין באליפות קרב מגע בצה"ל ואהב ספורט באופן כללי.

במהלך יום הספורט התלמידים יחולקו לקבוצות וישחקו בטורניר. בסוף היום יהיה טקס קצר לשכבה ונאמר כמה מילים על גיא. מארגני הפרוייקט וחלק ממי שמכיר את גיא תרמו לפרוייקט אך אנחנו צריכים את עזרתכם להשלים את הסכום ולגרום ליום הזה לקרות. תודה רבה רבה! כל סכום יתקבל בברכה. לשאלות בכל נושא אפשר לפנות אלי לאי מייל.הפרויקט של

יובל הלוי
צור קשר עם היזם
אני בן 24 מתל אביב, עובד כבריסטה ולומד תקשורת חזותית במכון הטכנולוגי בחולון. למדתי בבית הספר אליאנס והתגייסתי לתותחנים. לאחר מכן הייתי שנה בדרום מזרח ומזרח אסיה. אני ועוד חברים מכיתה י"ב 2 של מחזור 2011 מארגנים כל שנה מאז נפילתו של גיא, יום ספורט בבית הספר לזכרו. אני חושב הרבה על איך הוא כבר לא יזכה לטייל שנה בחו"ל, לעבוד וללמוד, אך אנחנו זכינו להכיר בן אדם כל כך מיוחד ומלא אנרגיות חיוביות כמוהו. פתחתי פה חשבון כדי לגייס כספים ליום ספורט הזה שמעביר הלאה לתלמידים, אפילו במעט הזמן, את המורשת של גיא ואת התכונות הטובות שלו - אהבת חינם ועזרה לזולת.
1,100
מתוך 1,100 ₪
100%מומן
0
ימים שנותרו
4
תורמים
מינימום 25 תרומה להדפסת החולצות
תודה על התרומה להדפסת החולצות !
2 תורמים
מינימום 35 מייל הוקרה
אנחנו מודים לכם על התרומה להדפסת החולצות, אנא השאירו אי-מייל להתקשרות אתכם.
1 תורמים
מינימום 50 מכתב תודה
אנחנו מודים לכם על התרומה להדפסת החולצות, מכתב תודה ישלח אליכם! אנא השאירו פרטים.
0 תורמים