"אור למאור" למשפחות

הפרויקט של יוני ג'ורנו
<Embed>

עמותת אור למאור מחלקת מדי שנה בפסח ובראש השנה תווי קניה למשפחות חלשות.

העמותה פעילה 3 שנים, יש לנו כ-200 משפחות מאובחנות ע"י שירותי הרווחה, כך שסלי המזון אכן מגיעים למשפחות הנזקקות באמת.

מאור ששון ז"ל- היה מנהל כ"א ארצי באגד, סגן ראש מועצת כפר יונה ופעיל חברתי מוכר, כל חיו היה אדם אשר סייע רבות ותמך במשפחות חלשות ובמאות העובדים שהיו כפופים לו באגד, עם מותו החליטה המשפחה, החברים בבית הספר למשפטים  והחברים מאגד להקים את העמותה ולהנציח את זכרו של מאור ז"ל.

ערב ראש השנה 2017 אנו עומדים מול מס' בקשות גדול מהתכנון והיכולת לעזור מוגבלת, אנו מגייסים כספים בדרכים רבות והחלטנו בין היתר לגייס 10,000 ש"ח גם בעזרת מערכת גיוס ההמונים. סכום הגיוס של שלכם מצטרף לעשרות תורמים אשר מעבירים מדי חודש הוראת קבע לטובת העמותה, וביחד עם הכסף שלכם תצליח עמותת אור למאור לעמוד בייעד הביקוש לראש השנה 2017.

אני קורא לכם, הצטרפו אלינו יחד לעשות עולם טוב יותר, בזכותכם עוד ועוד משפחות ייסבו סביב שולחן החג.

אנא מכם פתחו את הלב איש איש ביכולתו וסייעו לנו לסייע לעוד ועוד משפחות, תנו את תרומתכם הצנועה וזכרו כאשר אתם תשבו עם בני משפחתכם סביב השולחן, תהיו גאים שבזכותכם משפחה נוספת בישראל זכתה לערוך שולחן ראש השנה עמוס בכל טוב.

סל מזון למשפחה הנו בשווי 350 ש"ח, העמותה מעניקה למשפחות תווי קניה בשווי של 350 ש"ח.

שלכם בברכה יוני ג'ורנו, בשם עמותת "אור למאור"הפרויקט של

יוני ג'ורנו
צור קשר עם היזם
היי, רובכם ודאי מכירים אותי, אני יוני ג'ורנו, מאור היה עבורי הרבה מעבר לחבר, למדנו בפקולטה למשפטים יחד 4 שנים עד שהמחלה הכריעה אותו, אין לי ספק שמאור גאה בכולנו על שאנו ממשיכים את מפעל חיו גם לאחר מותו, לתת לקהילה זה מאור שלנו. על כן אני פונה אישית אליכם אנא הצטרפו אלינו, יחד נעשה כאן עולם טוב יותר. שלכם בברכה יוני ג'ורנו, בשם עמותת "אור למאור"
8,400
מתוך 7,500 ₪
112%מומן
0
ימים שנותרו
16
תורמים