המסע ליצירת חיים~פונדקאות

הפרויקט של כפיר ונוגה
<Embed>

אנחנו מזמינים אתכם לתרום לפרויקט ובזכותכם נוכל להתחיל בהליך פונדקאות.

איך פונים לאנשים לבקש עזרה בלממן...ילד ? איך מציגים "פרוייקט" שכזה? המון זמן חשבנו על זה, והנה הגענו לרגע. החיים כמו החיים כל כך לא צפויים ואנו מוצאים את עצמינו במצב שהוא לא טבעי,אך מסתבר מאוד אנושי.

החלום הכי גדול שלנו הוא להיות הורים. זה גם הפרוייקט הכי גדול בחיינו, פרוייקט שאנו משקיעים בו כבר כמעט חמש שנים. ידענו עוד לפני שהתחתנו, שלהרות זה לא פשוט עבור כולם. מה שלא ידענו אז, הוא שעבור נוגה לא היה מדובר רק בהריון שלוקח לו זמן להיקלט, שאולי באמצעות טיפולי IVF יתמזל מזלינו ונצליח, גם אם זה יקח שנים של ניסיונות. 

נגה אובחנה במחלת האנדומטריוזיס כשנה לאחר שהתחתנו עקב אירוע רפואי שהוביל לניתוח חירום. מאז היא עברה 5 ניתוחים נוספים כאשר לבסוף, נאלצנו לקבל את ההחלטה הקשה והגורלית -כריתת רחם

בחרנו בחיים,ביכולת של נוגה לתפקד כאדם,ובחיים שלנו כזוג.זוג אשר התנפצץ לו חלום,אך בוחר בתקווה והאמונה שיום אחד,אם ירצה האל,החלום להיות הורים יתגשם,באיזושהי דרך.

לאחר שהתנפצו עוד כמה חלומות על דרכים ואפשרויות..

הבנו שהאופציה היחידה שלנו היא פונדקאות ותרומת ביצית. 

לא ידענו עד כמה יקר המסע הזה ועד כמה נצטרך שיתוף של מספר גורמים יחד על מנת לגרום לזה לקרות. בתחילה זה נראה לנו על גבול הלא אפשרי!

התחלנו לגייס כספים, לברר בירורים, להתייעץ עם כמה שיותר אנשים שעברו את התהליך וגם לנסות להתמלא מחדש בתקווה (משימה לא קלה בפני עצמה).אנו מודים לבורא עולם על שקיבלנו את ההזדמנות להיות בריאים ומבקשים ממנו את הזכות להיות הורים.כאן מתאפשר לנו לבקש גם מכם,לתת לנו מקפצה אדירה בדרך למימוש החלום בעוד אנחנו עושים גם את חלקנו במאמץ ולא שוקדים על השמרים.

מזמינים אתכם לקחת חלק במסע שלנו ליצירת חיים.

אם תבחרו לעזור לנו היו סמוכים ובטוחים שנוקיר לכם תודה, יום יום , גם ברגעים הקשים שבהורות. ניתן לילד שלנו ערכים טובים, אהבה, ביטחון ואמונה בטוב. נעשה כמיטב יכולתינו ומאמצינו ללמד אותו~ שחלומות רבים מתנפצים, אחרים מתגשמים,ושפעמים רבות בחיים 

התרומה, הנתינה וטוב ליבם של בני האדם, הם אלה שמנצחים!הפרויקט של

כפיר ונוגה
צור קשר עם היזם
זוג נשוי מזה 5 שנים. גרים במרכז הארץ. מתקדמים לקראת תהליך של הבאת ילד לעולם בעזרת פונדקאות.
80,730
מתוך 80,000 ₪
101%מומן
0
ימים שנותרו
194
תורמים
מינימום 18 מייל תודה
55 תורמים
מינימום 50 מכתב תודה
61 תורמים
מינימום 250 תרומה לעמותה
על כל תרומה של 250 ש"ח ייתרם סכום של 20 ש"ח לאחת מ-5 העמותות הבאות (לבחירת התורם ואם לא אז לבחירתנו) - תנו לחיות לחיות, יד שרה, עזר מציון, האגודה למלחמה בסרטן, איל"ן
39 תורמים מתוך 50
מינימום 900 ארוחה זוגית במסעדת BLACK כפר סבא
ארוחה זוגית במסעדת BLACK סניף כפר סבא
3 תורמים מתוך 5
מינימום 1000 נטיעת עץ קקל
על כל תרומת 1000 ש"ח ינטע עץ בישראל באמצעות הקרן הקיימת לישראל בשם כל אדם שבו יחפץ התורם, או ללא הקדשה ספציפית, לבחירת התורם.
6 תורמים מתוך 50
מינימום 600 שובר לארוחת בוקר זוגית
שובר לארוחת בוקר זוגית ברחבי הארץ
5 תורמים מתוך 5