וראייטי

₪375,508 גויסו עד כה בחסות וראייטי

2 פרויקטים משותפים

"וראייטי" ישראל, ארגון ללא כוונת רווח ( מלכ"ר), נוסד בשנת 1967, במטרה לסייע לילדים עם צרכים מיוחדים, להיטיב את יומם ולעזור להם להשתלב, שיקומית וחברתית, בחברה הישראלית.וראייטי מהווה גוף משלים המעניק תמיכה לילדים המטופלים ע"י מוסדות וארגונים אחרים, ומגיעים מרקע סוציואקונומי בינוני ומטה.כספי התמיכה בילדים מועברים למטפלים או לספקים כשהשתתפות בעלות טיפולים פרא רפואיים (פיזיותרפיה, טיפול באומנויות, רכיבה טיפולית וכו'), תמיכה מקצועית (סייעות ,חונכות) ורכישת עזרים שיקומיים.בנוסף, מסייע הארגון בשילוב וקבלת ילדים עם צרכים מיוחדים בחברה הישראלית, אם במסגרת פרויקטים מיוחדים כמו " צופי וראייטי" וגיוס לצה"ל, ואם בפעילויות מיוחדות המתקיימות במסגרות חינוכיות, בתי ספר ותנועות נוער , לקידום ערכים של אחריות חברתית וקבלת השונה בקהילה.במשך שנות פעילותו סייע ארגון וראייטי לעשרות אלפי ילדים עם צרכים מיוחדים.


לבחינת התאמה להכלל כפרויקט של וראייטי-Giveback לחצו כאן


פרויקטים שמקבלים אישור של וראייטי גם מאפשרים לתורמים לקבל קבלת תרומה מוכרת לצרכי מס לפי סעיף 46 וגם יכולים לקבל סיוע במימון מעמותת וראייטי. הכסף עובר דרך עמותת וראייטי ישירות לספק הנותן את השירות/הציוד. 


עוזרים לליעד ללכת מזי אושרי (אמא של ליעד)
ליעד בן 5 נולד עם שיתוק מוחין זקוק לניתוח דחוף(על מנת ללכת) בחודש מאי בארה"ב.
ראש העין, ישראל
סכום לגיוס: 260,000
121%מומן
0 ימים שנותרו
606תורמים
ילדי וראייטי לומדים לתכנת וראייטי ישראל
בזכות התרומה שלכם נוכל לפתוח קבוצות חדשות- ובכך להעשיר ולהעצים ילדים עם צרכים מיוחדים בידע וכלים מעולם הטכנולוגיה, שיסייעו להם להשתלב בחברה.
כל הארץ, ישראל
סכום לגיוס: 60,000
102%מומן
0 ימים שנותרו
120תורמים