איך זה עובד?Giveback היא פלטפורמה חדישה של גיוס תרומות. זו אינה השקעה או הלוואה מסוג כלשהו. 

כל אחד יכול להפוך את החלום שלו למציאות, בין אם אתה יזם, מהנדס, אמן, קולנוען, מוסיקאי, מעצב, סופר, מאייר, חוקר, אוצר, רקדן, כוריאוגרף או איש מוכשר עם רעיון תוכל להגשים אותו.

לחץ  כאן למדריך המלא ליצירת קמפיין

 

 


1. בנה/י קמפיין     
העלה את הפרויקט שלך ל Giveback. קבע יעד לגיוס ותאריך סיום לקמפיין. החלט על מדרגות תמיכה, פרסם טקסט, וידאו ותמונות המתארות אותך ואת הפרויקט. רעיון טוב שמועבר בצורה ברורה ומעניינת יכול להגיע רחוק!

2. שתף/י  
השק את הקמפיין ע"י הזמנת חברים, קרובים ומכרים לתמוך בך. פנה לקהל דרך המייל, הרשתות החברתיות והפורומים השונים. מומנטום התמיכה מתחיל תמיד מהמעגל הקרוב של היוצר, האנשים שמאמינים בו ורוצים לתמוך בו. אותו קהל תורמים יעזור לך להפיץ את הבשורה ולהרחיב את מעגלי התרומה וכן הלאה וכן הלאה.


3. גייס/י    

סכומים קטנים, מכמות תורמים רבה, מצטברת לכדי סכומים משמעותיים וכך תצליח להשיג את המימון הנדרש. פרויקטים מסויימים חוצים מעגלים חברתיים ומגייסים סכומים גבוהים בהרבה מיעד הגיוס.

מימון בשיטת הכל או כלום
פרויקט חייב להשיג את יעד המימון שלו עד תאריך היעד שנקבע לקמפיין, במקרה ויעד המימון לא הושג, הכסף לא מחליף ידיים. למה? כך כל הצדדים נמנעים מסיכון :

אם מטרת גיוס הכסף ברורה אנו לא רואים דרך שבה רק חלק מהסכום יוכל לגרום למימוש הגיוס. 

נגיד ואתה צריך 10,000 ש"ח לממש פרויקט. עכשיו תאר לך שקיבלת 5,000 ש"ח ו 100 ממכריך הקרובים מצפים ממך לעמוד בהתחייבותך...
מנגד אתה מעוניין לתמוך בפרויקט, אבל איך 200 ש"ח יעזרו אם הוא צריך 10,000? הכסף יגבה ממך רק במידה והמגייס השלים את יעד הגיוס !


השיטה הופכת תורמים/ות נלהבים לסוכני שיתוף של הפרויקט. תורם/מת שמעוניין/ת בהגשמת פרויקט יעזור להפיץ את הבשורה גם למעגל הקרובים שלו/ה.

מוכן להתחיל פרויקט? מעוניין לשמוע עוד? חפש בעמוד השאלות ותשובות שלנו.