מי אנחנו

 

Giveback היא פלטפורמת מימון המונים מבוסס תרומות מבית היוצר של Headstart - פלטפורמת מימון ההמונים הגדולה והראשונה שקמה בישראל עבור פרויקטים ויזמים יצירתיים. 

Giveback תהווה בית לגיוסים בעלי אופי קהילתי וחברתי ומטרתה לחבר בין אנשים. הפרויקטים באתר נועדו כדי לקדם מטרות ברורות ומדידות כאשר המסר העיקרי הוא הזדהות עם המטרה, לקיחת חלק בתהליך - ללא הצורך לקבל משהו חזרה. נתינה לקהילה בשביל נתינה. 

כפי שב - Headstart אנחנו מלווים יזמים בדרך אל הגשמת חלומם אנו שואפים ב - Giveback לעזור לאנשים פרטיים, עמותות או ארגונים במטרה לגייס כספים למען מטרות חשובות!  

הפלטפורמה האינטראקטיבית שלנו מאפשרת לכם לרתום את הרשת החברתית שלכם ולגייס יותר כסף, מיותר אנשים, מהר יותר ! יש לכם רעיון או צורך בכסף למען מטרה בעל אופי חברתי/קהילתי או תרומה לזולת ? עם Giveback תוכלו להציג את הפרויקט שלכם, וליצור קמפיין לגיוס כסף בצורה פשוטה, יצירתית מהירה ובטוחה.

 

איך זה עובד? לכל יוצר ב-Giveback יש שליטה ואחריות מלאה על הקמפיין שלהם, רק הם קובעים איך להציג את עצמם, איך להציג את הפרויקט שלהם ואת היעד למימון. בתמורה הם יכולים להציע לתורמים שלהם מוצרים וחוויות יחודיות לכל פרויקט. בשלב הבא אותו היוצר מזמין את קרוביו, חבריו ומכריו להכנס לעמוד הפרויקט וביחד הם צועדים בדרך אל היעד הסופי !  כל אחד יכול לקחת חלק בתהליך היצירה באיזה סכום שיבחר. סכומים קטנים נחשבים ! כמות תומכים גדולה מצטברת לגיוס מימון משמעותי ומאפשרת ליוצר להגשים את חלומו. תמיכה בפרויקט היא הרבה מעבר מסתם לתת כסף ליוצר, זה תמיכה בחלום, בתהליך, במטרה !  

 

מימון בשיטת הכל או לא כלום

 

פרויקט חייב להשיג את יעד המימון שלו עד תאריך היעד שנקבע לקמפיין, במקרה ויעד המימון לא הושג, הכסף לא מחליף ידיים. למה? שיטה זו מגינה על כל המעורבים. יוצרים לא צפויים להגשים פרויקט במימון חלקי, השיטה מאפשרת לכל הצדדים לבחון רעיונות ללא סיכון, אין מימון – אין התחייבות לשני הצדדים.

כל פרויקט ב Giveback הוא יצירה ייחודית של מישהו כמוך. מאמץ כנה של אדם אמיתי לעשות משהו למען החברה. 


 

מוכן להתחיל את ה-Giveback שלכם? עדיין לא? תוכל לקרוא עוד על איך זה עובד, או בעמוד השאלות ותשובות שלנו.